Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübemde İlk Gün~

3 posters
YazarMesaj
Crystal Stephanie Montéz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Crystal Stephanie Montéz

Kulübemde İlk Gün~ Empty
MesajKonu: Kulübemde İlk Gün~   Kulübemde İlk Gün~ Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 6:56 am

Melez Kampı'na girip kulübem de belli olunca artık yapacak bir işimin kalmadığını anlayıp kulübeme gitmeye karar verdim. Burası gerçekten kampta en merak ettiğim kulübelerden biriydi. Acaba içeride nasıl kişiler vardı? Sonuçta Afrodit Kulübesinin biraz farklı -ve süslü!- olmasını bekliyordum. Haksız değilmişim! Kulübe dışarıdan görünüş olarak da aşırı derecede bakımlı ve güzeldi. Belki başkalarına abartı gibi gelebilirdi ama ben bu tip şeylerden çok hoşlanırdım. Bakımlı ve güzel olmanın- hem kulübe olarak hem de içindekiler bakımından- nesi kötü olabilirdi ki? Bu düşünceler içinde yeni evim Afrodit Kulübesine girdim.

İçeri girdiğim anda hafif, hoş. çiçek kokulu bir parfüm kokusu tarafından sarmalandım. Ortalığa göz attığımda ise tam beklediğim şeyle karşılaştım; Etraf ayna ve süs eşyası doluydu! Her yerde makyaj malzemeleri, kıyafetler, süslü, küçük, anlayamadığım aksesuarlar ve makyaj çantaları vardı. Kulübe temizdi ve yeni toplandığı belli oluyordu. İçinde yaşayanların da böyle hoş kişiler olduğunu umuyordum. Bundan sonra zamanımın büyük bir kısmını geçireceğim insanların nasıl kişiler olduğu benim için çok önemliydi. Yanımda getirdiğim küçük süslü sırt çantasını, kocaman pembe bavulumu e kenarda bıraktığım favori kol çantamı da alıp odanın ortasına doğru ilerledim. Etrafımdaki hepsi birbirinden sevimli kızlara bakıp çekingen bir tavırla onlara seslendim: "Merhaba! Ben Bella, yeni kardeşinizim!"
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Kulübemde İlk Gün~ Empty
MesajKonu: Geri: Kulübemde İlk Gün~   Kulübemde İlk Gün~ Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 6:31 am

Clay ile yeni dedikoduları konuşuyorduk.Kampta o kadar çok olaylar olmuştu ki biz bile duymakta zorlanıyorduk.Birden bir ses ile irkildim. "Merhaba! Ben Bella, yeni kardeşinizim!"Sesin geldiği yere doğru baktım ve ilerlemeye başladım.Yeni kardeş gelecek diye söylentiler vardı ama onlara inanmamıştık.Bu sıralar fazla melez gelmiyordu,özellikle de Afrodit kulübesine.Afrodit kulübesinin kökenlilerinden biri olarak artık kulübemizdeki melez sayısını bile hatırlamıyordum.Bazıları kayboluyor,hatta ölüyordu.Onlara üzülsekte yeni kardeşlerimiz geldiği için elbette mutlu oluyorduk.Elimi Bella'nın omzuna koydum.Bella hem şaşkınlık hem mutlulukla bana baktı.Gülümsedim ve işaret parmağım ile kendimi gösterdim. "Meraba,bende Lara." dedim,mutlu bir ses tonuyla.Daha sonra gözlerimi Claire'ye dikip işaret parmağım ile onu gösterdim.Birkaç saniye durduktan sonra tekrar Bella'ya baktım. "Bu Claire." Daha sonra parmağımı Alex ile kız tavlası oynayan Anna'ya çevirdim.Anna'yı da tanıttıktan sonra Alex'i tanıttım.Bella hala şaşkındı,tavla oynamalarına şaşırmış gibi görünüyordu.Bella,şuan bir asil gibi davranıyordu.Ama hepimiz ilk geldiğimizde böyleydik.Ancak bir hafta kaldıktan sonra Ares çocukları kadar vahşileşmiş,Athena çocukları kadar bilgileşmiştik.Bu kadar da kalmamıştık,artık makyajsız dışarı bile çıkabiliyorduk.Tüm kamp için bu mantıksız olsa ada Afrodit kulübesi için büyük bir rekordu.Tüm kulübeyi tanıttıktan sonra Bella'ya döndüm. "Eee,ne yapmak istersin Bella? Gelişini kutlamalıyız!" dedim,heyecanlı bir sesle.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Kulübemde İlk Gün~ Empty
MesajKonu: Geri: Kulübemde İlk Gün~   Kulübemde İlk Gün~ Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 8:58 am

Lara, benle birlikte herkesi tanıttıktan sonra "Eee,ne yapmak istersin Bella? Gelişini kutlamalıyız!" dedi. Bella elleriyle bilmem dedi. Bende Bella'ya bir adım atıp " Buraya her yeni gelen kardeşimiz için biz kıyafet savaşı yaparız. Bu savaştan çıkınca artık yeni biri değil eski biri olup bize hemen alışırsın. " dedim sıcak bir gülümsemeyle. Bella'nın aklı kıyafet savaşında takılmıştı. Ona acayip geldiğini biliyordum. Lara şaşkınlığını biraz gidersin diye " Yastıkta var içinde merajk etme. " dedi. Yeni kardeşlerimizin gelmesine kıyafet savaşı yapacağımız içinde sevinirdik. Ellerimi çırptım ve " Haydi kardeşlerim yeni kardeşimiz Bella için kıyafet savaşı yapacağız. Üstlerimizi değiştirelim. " dedim.

Bütün kardeşlerim odalarına üstlerini değiştirmeye gittiler. Bende Bella'ya bundan sonra kalacağı odayı gösterdim. Sonra odama yöneldim. 5 dakika sonra bütün kardeşlerim Bella'da dahil salona geldiler. Herkes çok sevinçli ve bir okadar da heyecanlıydılar.
Crystal Stephanie Montéz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Crystal Stephanie Montéz

Kulübemde İlk Gün~ Empty
MesajKonu: Geri: Kulübemde İlk Gün~   Kulübemde İlk Gün~ Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 2:08 am

Bu kulübeyi sevmiştim. Kıyafet savaşı gibi eğlenceli şeylerden bahsediyorardı ama ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yoktu. Galiba yastık savaşı gibi bir şey olacaktı. Claire ve Lara'nın sözleri üzerine bana gösterdikleri ve artık yeni odam olacak yere gittim ve üstümü değiştim. Sonra diğerleriyle birlikte salona geçtim.

Salona girdiğimizde birden üstüme atılan garip ve yumuşak pembe cisme anlam verememiştim. Sonra bunun diğer kızların kıyafet savaşını başlatmak için attıkları şey olduğunu farkettim. Gülümsedim ve elime ilk geçen şeyi fırlattım. Bu kulübe eğlenceli olacağa benziyordu.

Kulübemde İlk Gün~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübemde İlk Gün
» Kulübemde ilk günüm
» Kulübemde ilk günüm!
» Kulübemde İlk Günüm
» Kulübemde İlk Günüm