Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Georgina Orwell

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 12:35 am

Şu Büyü Teknikleri dersini merak ediyodum. Büyü falan mı yapılıyordu acaba? Öyleyse umutsuz vakaydım. Ama denemekten zarar gelmezdi. Bu düşünceleyle Büyü teknilkeri dersliğine doğru yola koyuldum.

Dersliğe geldiğimde içeri girip girmemek konusunda tereddüt ettim. Ama sonra kaybedecek bir şeyim olmadığına kanaat getirip içeriye girdim. Ortalıkta kimse gözükmüyordu. Derken kapı açılması sesi duydum. Acaba kim gelecekti?
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 5:10 am

Bugün dersliğe biraz geç kalmıştım. Bu nedenle koşturarak dersliğe gittim. İçeri girdiğimde Georgina'yla karşı karşıya geldim. Yeni öğrencim en yeni kardeşim miydi yani!? Tamam, telaş yok, sakinim. Gülümseyerek "Selam Georgina." dedim.
O da gülümsedi ve "Selam Alexi." dedi.
"Bir özel yeteneğin var mı, yoksa bulmamız mı gerekiyor?" dedim.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 5:27 am

Gelenin kız kardeşim Alexis olduğunu görünce şaşırmadım. Kampa geldiğim gün Yardımcı Büyü Teknikleri Eğitmeni olduğunu ağzından kaçırmıştı. Gülümseyerek "Selam Georgina." dedi.

Ben de her zamanki şirin gülümsememle "Selam Alexi." dedim.

"Bir özel yeteneğin var mı, yoksa bulmamız mı gerekiyor?" diye sordu sonra. Olduğundan şüpheleniyordum gerçi ama "Bilmiyorum." dedim.

Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 6:16 am

"Hmm, peki ne olabileceği hakkında bir fikrin var mı?" diye sordum. Bir süre düşündü. Aslında gücünün zihniyle birilerine bir şeyler yaptırmak ya da uyutmak olacağını düşünüyordum. Genellikle bu tarz güçler çıkardı Hypnos çocuklarında. Ama babamın bilmediğimiz bir yönünden de güç almış olabilirdi.

Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 6:20 am

"Hmm, peki ne olabileceği hakkında bir fikrin var mı?" diye sordu ben bilmediğimi söyledikten sonra. Evet vardı. Genelde Melez Kampına gelmeden önce bu gücü kullanırdım hatta. Bu kız zihnimi mi okuyordu?

"Evet, ne olabileceğini biliyorum. Bir de ben bir şey soracağım. Senin özel yeteneğin ne?"
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 6:55 am

Gülümseyerek "Ben karşımdakinin gözlerine bakarak onu hipnotize edebiliyorum." dedim. Biraz şaşırmış görünüyordu. "Ne? Hipnoz kelimesi babamızdan gelir!" dedim ve gülüştük.
Sonra "Eeeee? Gücün ne kardeşim?" dedim. Biraz baskıcıydım ama meraktan ölüyordum. İlk defa kardeşlerimden birine ders verecektim. Amcama bile ders vermiştim ama bu başkaydı.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 1:57 am

Alexis gülümseyerek "Ben karşımdakinin gözlerine bakarak onu hipnotize edebiliyorum." dedi. Şaşırdım, özel güçlerimiz aşağı yukarı aynıydı galiba. Sadece benimki daha etkiliydi. Gözlerine bakmama gerek olmuyordu. Aklımdan geçirmem yeterdi. Bu arada Alexis şaşkınlığımdan başka anlamlar çıkarmış olsa gerekti çünkü "Ne? Hipnoz kelimesi babamızdan gelir!" dedi. Gülüştük.

Sonra Alexis sabırsızca "Eeeee? Gücün ne kardeşim?" dedi. Heyecanlı görünüyordu. Ben de onu daha fazla bekletmeden söyledim.

"Ben aklımdan geçirdiğim kişileri hipnotize edebiliyorum. Gözlerine falan bakmama gerek yok. Aklımdan geçirmem yeter ne yapacağını. Ama ne kadar süreyle hipnotize edebiliyorum onu çözebilmiş değilim henüz."
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 4:46 am

Gücü benimkinin bir üst modeliydi. Birilerini hipnotize edebilme gücü, Hypnos çocuklarında oldukça popüler olmaya başlamıştı galiba.
Gülümseyerek "O halde işimiz oldukça kolay olacak." dedim. Ona kendi taktiğimi öğretmeyi düşünüyordum, ama sonra bunu kendime saklamak istedim ve "Öncelikle kardeşim, bu gücü ne zaman farkettin ve gücüne ne kadar hakimsin?" diye sordum. Eğer gücünün uzun süredir farkındaysa ve uzun süredir kullanıyorsa işimiz çok çok çok kolaylaşacaktı.

Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 4:55 am

Eyvahlar olsun! Eğer gücümü ne zamandan beri kullandığımı öğrenirse benim burada da birilerini hipnotize ettiğim sonucunu çıkarabilirdi. Ne zaman anladığımı söylememeliydim. Çünkü çok uzun zaman önce anlamıştım.

"Pek fazla olmadı aslında. Kampa geldiğim gün diyebiliriz. Daha doğrusu kampa gelmeden saatler önce."

Alexis düşünüyor gibiydi. Galiba beni nasıl uzmanlaştıracağını düşünüyordu. Sonunda ağzını açıp konuşmaya başladı.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 5:08 am

"Tamam, şimdi buraya bir canavar getireceğim ve sen de onu hipnotize etmeye çalışacaksın." dedim. Şaşkınlıkla "Canavar mı? Buraya mı?" dedi. Sırıtarak "Evet ve evet..." diyip çoğu derste kullanmak zorunda olduğum için sınıfın bir kenarına bıraktığım koca kafesin yanına gittim. İttirerek sınıfın ortasına getirdiğimde "Drakon." diye fısıldadım. Kafesin içinde beliren drakonu gören Georgina "Ama-ama bu nasıl oldu?" diye sordu. Göz kırparak "Meslek sırrı..." dedim. Bu deyimi ilk defa bu kadar yerinde kullanmıştım.
Georgina'nın yanına gidip
"Senden istediğim, şu drakona dans ettirmen." dedim. Biraz saçma bir görev olmuştu ama bunu yaptırabilirse gücünü ne kadar idare edebildiği ortaya çıkacaktı. Sonuçta etki altında bile olsa, bir drakonun dans etmesi bilincine oldukça ters düşüyordu.
Georgina odaklanırken olacakları beklemeye başladım.

Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 5:32 am

Bir drakona dans ettirmek mi? Dans etmekten nefret eden bir insana bile dans ettirmek bu kadar saçma olmazdı ama bir canavara? Her ne kadar hipnoz altında olsa bile anlayışına ters düşerdi. Ama denemem lazımdı. Sonuçta bu yeteneği çok uzun zamandır kullanıyor olsam bile hiç bir canavarı etkim altına almamıştım. Yok, almıştım. O Lastrygonia'lı devler ne kadar çabuk unutmuştum. Onları birbirlerine saldırtmıştım. Ama bu aynı şey değildi. Yine de odaklandım.

Dans et! Dans et! Hadi! Dans et! Dans et!

Ve yavaş yavaş drakon dans etmeye başladı. Ama yeterince çabuk olmamıştı. Sonuçta bir savaşın ortasında ben canavarı hipnotize etmeden önce bu kadar beklemek zorunda kalırsam çoktan ölürdüm. Anlaşılan Alexis de böyle düşünüyordu.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 6:01 am

Drakonun dans etmesi biraz zor olmuştu. "Pekala, ona dans etmesini emrederken bunu onun zihninin derinliklerine aşılaman gerek. Mesela, ona dans etmesi emrini verirken bunu bir kayaya kazıdığını düşün ve şimdi tekrar dene." dedim.
Canavara odaklandı ve daha kısa bir süre sonra drakon tekrar dans etmeye başladı.
"İşte böyle, şimdi bunu daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde yapmaya çalışmalısın. Pratik yapacağız yani..." dedim ve drakonu işaret edip beklemeye başladım.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 6:10 am

Pratik mi? Hiçbir şey anlamıyordum. Bir drakonu deney tahtası gibi kullanmanın ne yararı vardı ki?

"Peki öğretmenim. Siz nasıl isterseniz." dedim alaycı bir şekilde ve daha güçlü bir şekilde drakona tekrar dans ettirmeyi denedim.

Kısa bir süre sonra drakon tekrar dans etmeye başladı. Ama bu arada ben de yorulmaya başlıyordum.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 10:40 am

Georgina drakona daha kısa sürede dans ettirmişti, ama yorulmaya başladığını farketmiştim. Bu nedenle biraz dinlenmesi için süre tanıdım.
Yeterince dinlenince "Tamam, bir kez daha lütfen." dedim. Georgina odaklandı ve drakon iki saniye sonunda dans etmeye başladı. Gülümseyerek "İşte böyle kardeşim! Pratik iyidir!" dedim. Drakon o kadar komik dans ediyordu ki, kahkahayı bastım. Georgina'yla kahkaha atarken bunu benim de denemem gerektiğini düşündüm. Ben yaparken hâla konuşuyordum. Bunu sessizce halletmeyi öğrenmem gerekiyordu.
Düşüncelerimden sıyrıldım ve
"Georgina, bakalım ani yapışlarda nasılsın." dedim. Şaşkınlıkla "Ne?" dedi ama o devam edemeden kafesin açılan kapısından drakon fırladı. Georgina anında müdahale etti ve drakon tekrar kafese girdi.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 10:50 am

Ayy... Drakon dansı izlemek kesinlikle süperdi. Hele bir işi tam öğreneyim canavarlara dans ettirmeliydim. Size de tavsiye ederim. Çok eğlenceli oluyor.

Bir iki kez de ani atakları denemiştik. Alexis drakonun kafesini açar açmaz drakon saldırıyor, ben de onu kafesine döndürüyordum. Alexis kafesin kapısını son açtığında drakonu kafese tıkmak yerine dans ettirmiştim. Alexis ve ben kahkahalarla drakonun dansına gülüyorduk. Ama gülmekten öleceğimiz noktaya geldiğimizde drakonu tekrar kafese döndürdüm.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Georgina Orwell Empty
MesajKonu: Geri: Georgina Orwell   Georgina Orwell Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 4:05 am

Georgina canavarlara hükmetme konusunda oldukça iyi olmaya başlamıştı. Bir-iki kez de başka canavarları kafeste belirttim ve onlarla çalıştık. Canavarlarla işimiz bitmişti.
Gülümseyerek "Tamam kardeşim, canavarlarda harika iş çıkardın. Eh, canavarları hipnotize ettiğine göre melezleri de edebilirsin. Tabii bazıları hariç. Onlarda da ya güçleriniz yakın olduğu için, ya da zihin kontrolü çok güçlü olduğu için etkileyemazsin. Georgina Orwell, Büyü Teknikleri Sınıfı'ndan başarıyla mezun olduğunu belirtmekten mutluluk duyarım. Mezun olmuş olman, çalışmayı bırakman anlamına gelmez. Dansa devam!" diyerek uzun konuşmamı bitirdim ve kardeşimi dersliklerden uğurladım.

Rp bitmiştir!

Georgina Orwell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell
» Georgina Orwell