Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nikki'ye ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Nikki'ye ziyaret Empty
MesajKonu: Nikki'ye ziyaret   Nikki'ye ziyaret Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 8:31 am

Kulübemden çıkmış, Ares kulübesine gidiyordum. Aslında bu büyük bir delilikti. Çünkü Ares çocukları kulübelerrine davetsi gelenlere karşı kulübelerinin önünde birkaç tuzak bulundururlardı. Ama ben öylesine gitmiyordum. Bir arkadaşımı ziyaret edecektim. Onunla dün tanışmıştım ve diğerlerinden daha akıllı gibi gelmişti. Çok geçmeden tespidimin doğru olduğunu anlamıştım tabii.

Ares kulübesine yaklaştığımda tuzaklara değmemeye dikkat ederek kapıya doğru ilerlemeye çalıştım. Nihayet sağ salim kapıya vardım. Kağının ziline bastım. Sonra duydular mı diye kapıyı dinledim. Evet, içeriden gelen ayak seslerine bakılırsa biri kapıyı açmaya geliyordu.

Kapı açılınca karşımda Nicole'ü buldum. "Merhaba." dedim kibar bir şekilde. "Girebilir miyim?"
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Nikki'ye ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Nikki'ye ziyaret   Nikki'ye ziyaret Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 5:44 am

Kulübemde tek başıma cansız mankenlerle hançer çalışırken kapının çaldığını duydum. O cansız mankenler dün gece arenadan çalmıştım. Kulübeyi boş bulduğum bir anda burada çalışacaktım. Şu anda bu fırsatı yakalamıştım işte. Ama birisi çalışmamı bölmüştü. Bu kişiye söverek kapıyı açmaya gittim.

Geleni gördüğüm anda bu kişiye olan sinirim geçti. Gelen Georgina'ydı. Yeni gelen zeki Hypnos kızı. Onunla daha dün tanışmıştık ama iyi arkadaş olmuştuk. "Merhaba," dedi kibar bir şekilde Georgina. "Girebilir miyim?"

"Tabii ki girebilirsin. Sen girmeyeceksin de kim girecek?" dedim ona. "Sana kahve hazırlayayım." dedim ben de gerçek olmayan bir şirinlikle. "Sen salona geç, ben de mutfağa gideyim." Sonra da mutfağa yollandım.

5 dakikada ikimize de kahve hazırlamıştım. Georgina'nın kahvesini ona verdikten kendiminkini de bir köşeye koyduktan sonra ikimizin arasına bir sehpa getirdim. Hazır ayaktayken de çoğu hançerlenmiş mankenleri cephaneliğimize kaldırdım. Aşağıya inip kahvemi sehpaya koyduktan sonra "Eee?" dedim. "Kampı sevdin mi?"
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Nikki'ye ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Nikki'ye ziyaret   Nikki'ye ziyaret Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 6:45 am

"Eee? Kampı sevdin mi?"

Kahvemden başımı kaldırıp Nicole'e baktım. O kadar ani olmuştu ki. Yanlış anlamayın olağandışı bir soru değildi, dürütçe cevaplanabilirdi. Ayrıca neden olduğunu bilmiyordum ama Nicole'e güveniyordum.

Saçlarımı geriye atıp Nicole'ün sorusunu cevapladım. "Kamp bence çok havalı bir yer. O sıkıcı okuldan bin kat daha iyi. Bir de disleksi ve DEHB belaları olmasaydı... Kulübeyi de sevdim." Bu arada durup esnedim. Hypnos kulübesinin insanın uykusunu getiren dekorunu düşününce esnememek elde değildi. Tabii bunda Hypnos kızı olmanın da getirdiği pay büyük. "Bizim kulübeye bir girsen... Bakmak bile insanın uykusunu getiriyor. Ay, uykudan bahsedince uykum geldi ha... Bir de kulübenin her yanında yasık yok mu? Bütün kardeşlerimin yatağı da iki kişilik ve yatağın yarısını yastıklar kaplıyor. Anlatmakla olmaz, görmen lazım. Ares kızı olmak nasıl bir şey?"

Çenem mi açılmıştı ne? Kız bana kampı beğendin mi diye sormuştu, bense bizim kulübeyi anlatmıştım.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

Nikki'ye ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Nikki'ye ziyaret   Nikki'ye ziyaret Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:25 am

Anlaşılan kız çenesi düşük biriydi çünkü ben kamp nasıl diye sormuştum o ise kamptan kulüesine kadar anlatmıştı. Bana da Ares kızı olmak nasıl bir şey diye sormuştu.

"Bence Ares kızı olmak çok havalı. Tabii savaşlarda yetenekliysen. Ama Ares çocuğuysan yetenekli olursun zaten. Hele çaylakların kafasını klozete sokmak var ya... Off, anlatamam o zevki. Bir gün sen de denesene. Göreceksin, çok zevkli." O sırada Georgina'nın bininci kez esnediğini gördüm.

"Sen git şimdi en iyisi. Buralarda uyuyakalma yani. Seni taşıyamam bir de. Uyanık olduğun zaman görüşürüz."

Georgina sözlerimin doğruluğunu kabul edip ayağa kalktı. Kulübeden çıkmadan önce "Görüşürüz!" diye seslendi. Ben de arkasından, "İyi uykular." dedim.

RP Bitmiştir!!!

Nikki'ye ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret.
» Ziyaret! :)
» İlk ziyaret
» İlk kez ziyaret...
» Ziyaret^^