Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgu-Tanrılar Savaşı.

+14
Steward Thurstan
Edward Kevin Hawke
Keith Matt McMillen
Ange Morgan Lamartine
Lara Adams
Hector Sentius
Afrodit.
Jennifer Amy Carter
Athena
Robert Harris
Stella Fabiano
Hestia
Lucianna Fackrell
Rose Denise Harris
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:25 am

belli değil ben kendim katıldım babamın ilgisi yok
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:32 am

Hmm.. Benden bir tavsiye, benim babam Hades ama savaşa katılacak olsam Zeus'un tarafında katılırdım (Baba sakın darılma, sadece gerçekçi oluyorum Rolling Eyes ) Poseidon ve Hades ne kadar güçlü de olsalar Zeus ikisni de yenebilecek güçte, bu yüzden o tanrıların tanrısı zaten. Ayrıce Athena'nın da onun tarafında olması da çok tehlikeli Hades ve Poseidon için.

(Zeus'a NOT: Zeus seni sevdiğim için demedim bunları, sadece bende seninle karşılaştım, senin gücünün farkındayım yani, o yüzden söyledim. Bu senin savaşın, ikimizin arasındaki savaşla bir ilgisi yok! O savaş daha bitmedi!!!)
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:35 am

Stella Hades'le beni çok hafife alıyorsun. Biz Hadesle 1.5 Zeus ederiz. Athenaymış. Bak işte Zeus'usla hasabını bitirmen için bir fırsat?
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:36 am

çoğu melez poseidonun tarafında olursa yenme şansımız aratar ve hem savaş çıkacağı belli değil
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:39 am

Stella Fabiano demiş ki:
Hmm.. Benden bir tavsiye, benim babam Hades ama savaşa katılacak olsam Zeus'un tarafında katılırdım (Baba sakın darılma, sadece gerçekçi oluyorum Rolling Eyes ) Poseidon ve Hades ne kadar güçlü de olsalar Zeus ikisni de yenebilecek güçte, bu yüzden o tanrıların tanrısı zaten. Ayrıce Athena'nın da onun tarafında olması da çok tehlikeli Hades ve Poseidon için.

(Zeus'a NOT: Zeus seni sevdiğim için demedim bunları, sadece bende seninle karşılaştım, senin gücünün farkındayım yani, o yüzden söyledim. Bu senin savaşın, ikimizin arasındaki savaşla bir ilgisi yok! O savaş daha bitmedi!!!)

Hades'le Poseidon'u hafife alma. Bir zamanlar Zeus'u birlikte kaçırmışlardı. Very Happy eus'un şimşek atmaktan başka yaptığı bir iş yok Very Happy
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:40 am

Poseidon! Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:40 am

hoşgeldin DAN ADAMIMSIN !!!!!
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:41 am

Dan kim ve konuyla ne alaka?
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:43 am

ben yeni üyemize hoşgeldin dedim Dan benim yardımcım yeni üyeyi bize katan o
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:44 am

Tanrım, aklımı çelmeyin yaa, zaten Hades'in kızı olduğum için kararsız durmdayım.. Ama savaşın bitiricisi olacaktım ben Smile

Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:45 am

bitirici sen olabilirsin ama ben poseidonun melez lideriyim
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:45 am

Babana ihanet etme Stell. Very Happy
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:46 am

evet stelll bize katıl poseidon ve hades melezlerle daha ilgili bunu biliyorsun Very Happy Very Happy Very Happy
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:47 am

Ya off, kafam çok karıştı şimdi scratch scratch
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:49 am

bunu biliyorsun değilmi savaşta kazanmasını sağlarsan babanın gözdesi olursun ve tüm melezler seni konuşur
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:50 am

Evet. Poseidon'la Hades'e katıl Stell. Very Happy Razz
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:52 am

evet stell babanın gözdesi olmak ve tüm melezlerin seni konuşmasını istemiyormusun
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:53 am

Ahahaha, zaten babamın gözdesiyim Very Happy Ama düşüncem şu, babam Olimpos'ta taht sahibi olacaksa benimde ona yardımcı olmam lazım... Bu yıl kampa ilk geldiğimde babam Olimpos'ta saygı görsün diye Kronos'u uyandırmaya çalışmıştım, şimdi savaşta Zeus'a karşı gelsem çok mu kötü olacak sanki?

Ama görev için tarafsız olmam gerekiyor... Püff, Lucy, nerdesin yaa, yardımcı ol bana biraz Sad Sad
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:55 am

savaşa katılınca arkadaşlarından ayrılmanda gerekmez ben poseidonun tarafındayım ve hala mia yla ve kardeşimle görüşebiliyorum
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:59 am

hadi stell alexsandra da bize katıldı çok fazlayız neden bize katılmıyorsun doğru karar bu biliyorsun
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:00 am

Peki Poseidon ve Hades, Zeus'un yönettiği kadar iyi yönetebilecekler mi bakalım dünyayı? Babamla bir keresinde konuştuğumuzda bana tüm dünyayı yönetmek için gereken sorumluluğu en iyi Zeus'un alabileceğini söylemişti. (İnanmayan Empire States binasından bakabilir) Ne oldu baba, niye fikrini değiştiriyorsun?
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:01 am

belki sadece zeusa bir ders vermek istiyorlar belki yendikten sonra zeusun tahta oturmasına izin verecekler erden biliyorsun
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:04 am

Hmm... Bu çok daha iyi bir fikir bak Twisted Evil Twisted Evil

Eee baba ya da Poseidon, bir açıklama yapın da ona göre taraf belirteyim Smile Smile
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:06 am

Stell Zeus çok havalanıyor. Kendini çok beyeniyor. Onu biraz terbiye tmek gerek. Sadece kendini en güçlü sanıyor. Ona haddini bildirmemiz gerek. Yönetimi geri veririz tabii. Ama belli şartlarımız olacak.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:09 am

Ah, tam benlik bir işmiş Smile Smile

Yine de bir kişiye danışmam gerekiyor. Aklım ve kalbim farklı şeyler söylüyor çünkü. Bu konuda bana yardımcı olabilecek tek bir kişi var...
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:09 am

tahmin edebiliyorum senin rahat bırakalım
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:11 am

Stella hep başkalarının senin adına aldığı karalarla mı yaşayacaksın? Güçlüsün. Kendi karlarını başkalarına danışmadan verebilirsin.
Keith Matt McMillen
Herakles Savaşçısı
Herakles Savaşçısı
Keith Matt McMillen

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:12 am

RP Out :Bu tam Poseiden gibi bir konuşmaydı.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:14 am

BAŞKALARI benim adıma KARAR vermezler tanrı Poseidon, BEN kendi kararlarımı KENDİM veririm... Sadece danışacağım dedim...

O zaman kehanet görevini kaldırmamız gerekecek... Athena'yı bekleyip görevi kaldıracağımızı söyleyeyim o zaman. Zaten okullar açılmadan önce yetişmezdi...
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Kurgu-Tanrılar Savaşı.   Kurgu-Tanrılar Savaşı. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:37 am

İşte böyle Stell, aferin tatlım Very Happy

Biliyorsun ki Zeus çok fazla ileri gitti. Onu tahtından etmeyeceğiz, sadece ona biraz ders vereceğiz, hepsi bu Smile Smile

Kurgu-Tanrılar Savaşı.
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Kurgu 1 ~ Tanrılar Titanlara Karşı
» Kurgu #1 (Tanrılar Titanlara Karşı)
» Tanrılar'ın Zaferi / Kurgu 1(Özel Görev)
» Kurgu 1 ~ Tanrılar Titanlara Karşı (Özel Görevler)
» Cirit Savaşı