Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-4

+5
Zeus
Apollon.
Hades
Afrodit.
Athena
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:47 am

(Hera hiddetle ayağa fırlar) Çocuklarımı hiç bir yere gönderemezdin Zeus!Çünkü ben seni hiç aldatmadım!!! Sadece o benim manevi çocuğum!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:49 am

BUNU BENDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN Mİ YAPTIN HERA?

Amacın neydi, çıldıracağımı hiç mi düşünmedin??
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:50 am

Sen kadınlardan çocuk yaparken benim çıldırcağımı düşünmedin mi!!
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:52 am

(Athena şimşeklerden korunmak için elini kalkanı Aegis'e atar. Ama o da ne? Kalkan Poseidon ve Hades tarafından birkaç hafta önce çalınmıştır! Hiddetle 3 numaralı tahtta oturan Deniz Tanrısı'na bakar, sonra da çarpık bir gülümsemeyle yüzünü sinirden köpürmüş Hera'ya çevirir. Afrodit ve Artemis de durumdan en az onun kadar zevk almaktadır!)
http://olimpos.my-rpg.com
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:55 am

(Hera Athena'nın suratındaki çarpık gülümsemeyi görüp öfkeyle ona bakmıştır.Athena suratındaki o gülümsemeyi bir daha görürsem bu olay bittikten sonra bana görünme!diye bir uyarıda bulunur!)
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:58 am

(Athena Hera'nın uyarı dolu bakışları üzerine iyice keyiflenmiştir. Ama tam o sırada yüzünün 1 cm uzağından geçen şimşek yüzünden, yine sinirleri bozulmuştur, öfkeden gözü dönmüş şekilde Zeus'a bakmaktadır.)
http://olimpos.my-rpg.com
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:03 am

Peki ne oldu benim o kadar çocuğum olunca? Hangisinin annesi şu anda 'insan' olarak yaşıyor şu anda?

Ama bu seninle ilgili. Neydi amacın, intikam mı almak istedin, ne istedin HERAA!!!

(Athena bir kere daha ters bakarsa Zeus onu da istemeden de olsa çarpacağını düşünmeye başlar)
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:07 am

(Hera Zeus'a döner ve gülümser.)

Ben senden neden intikam alıyım ki Zeus eğer senden intikam almak isteseydim şu ana kadar alırdım.100000 yıl bekleyecek kadar bunamadım ben!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:08 am

Sana sabahtan sorup duruyorum o zaman NEDENN???
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:11 am

Ben kıskancım Zeus sen de bunu biliyorsun değil mi?Sence kampta herkesin en az bir melezi varken benim neden olmasın ki?küçük tanrıların bile varken benim neden yok?Ama artık var Zeus...
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:12 am

Görebiliyorum onu...
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 6:46 am

Daha önce konuşmayı ertelediğimiz bir madde: Melez sayıları.

Apollon! Kampta tam 5 melezin varmış. Ares ve Athena, sizin de 4'er tane... Ve Hades! Üç Büyükler'den birisin ve 3 çocuğun var!

Afrodit'i bile geçmişsiniz (onun da sayı 3, az değil hani...) yuh diyorum size! Alın size Olimpos için yeni tehdit. Sanki bir Zeus bir Poseidon kızı yetmiyordu :/

Konsey Toplantısı-4
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-1
» Konsey Toplantısı-2
» Konsey toplantısı - 3
» Konsey Toplantısı-5
» Konsey Toplantısı-6