Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-4

+5
Zeus
Apollon.
Hades
Afrodit.
Athena
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:25 am

senin müdire olduğun dönemlerde de ilkler yaşanıyor Athena.. Hestia'nın kızı, Persephone ve Hera'nın kızı... Smile ve tabi ki Nyksin kızı
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:45 am

Sorma yahu, Dionysos'tan görevi devraldığım güne lanet ediyorum! Hoş, kampın başında o olsaydı şimdiye kulübelerde melez kalmaz, hepsi Kronos'un tarafına geçerdi. En azından sonları daha asil olacak, Zamanın Efendisi'nin kurbanı olmaktansa, Tanrıların Tanrısı'nın şimşeğine maruz kalacaklar. Wink
http://olimpos.my-rpg.com
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:48 am

doğru (ikisi de güzel şeyler değil ama zamanın efendisinin kurbanı olmaktansa olmaktansa şimşekle yok olmak en iyisidir, yine de ikisi de güzel şeyler değil )

En son Artemis tarafından Perş. Eyl. 30, 2010 8:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 7:52 am

Ah, yapma Athena çok taş kalplisin. Tüm melezleri çok seviyorum ben, hele kızımın saçının teline zarar gelirse, Olimpos'u yakarım. Gerçekten yakarım, Ateşin Tanrıçası'yım ben.

Zeus, karınla arandaki mesele beni ilgilendirmez ama, herhangi bir melezin başına gelecek en ufak kazada, Tanrılar Savaşı'ndaki tarafımı tekrar değerlendireceğim, ona göre. Wink
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 2:49 am

Aman ne büyük felaket heranın kızıymış tanrım yaaa
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:31 am

bayanlar kampın nasıl bir tehlikede olduğunu sormam da sakınca varmı tabi konuşacaklarınız bittise
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 5:45 am

Ah Apollon, yine sıradan bir insana aşık oldun kesin, yoksun kaç gündür ortalıkta! Sorumsuz Güneş Tanrısı seni.

Neyse. Üç ayrı tehlike birden var aslında;
1- Tanrılar Savaşı (Zeus => Poseidon&Hades)
2- Hera'nın Melezi (Zeus küplere bindi!)
3- Persephone'nin Melezi (Hades köpürüyor)

Yani ilk madde Olimpos'un, diğer iki madde de kampın yıkılma tehdidine yönelik.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 5:50 am

ki kampın yıkılma olasılığı bana kalırsa bayağı yüksek.. (o iki melez de ciddi tehlike altında)
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:16 am

Evet, katılıyorum Neutral
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:19 am

bu arada Athena Apollon'un sorumsuz olduğu konusunda sana katılıyorum Rolling Eyes
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:23 am

İkizine bakıp örnek al biraz Apollon cık cık cık Razz
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:24 am

Poseidon ve Hades savaştan vazgeçtiklerini söyleyerek belirtmeselerde anladık ne olduğu.

Şimdi o savaş bittiğine göre bir ara Hades seninle konuşmamız gerekecek kardeşim...
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:28 am

Athena demiş ki:
İkizine bakıp örnek al biraz Apollon cık cık cık Razz

evet Very Happy Razz
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:37 am

Aaa artemis athena ne var yani benim çapkın kardeşim insanlara bağlanmış yine Smile neyse heranın melezi için birşey olmaz pesephonenun melezi ise birşey olmazz hades ve babam bence abartmasın ilk önce siz ilgilenmeyin sonrada melezi var diyin çok ayıp size cık cık gerçi herayı çekmez zor tabi normal Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:48 am

Bu konuyu Hera gelince konuşacağız...
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:57 am

Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:12 am

Hera elini çabuk tutsa iyi olacak...
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:19 am

Geldim tatlım bir sorun mu var??
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:24 am

Bilmem, sence?? Birde evliliğin kutsal olduğunu gösteren tanrıça olacaksın, hala bir sorun mu var diyorsun, sen söyle bir sorun mu var Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:26 am

Zeus boşu boşuna oly çıkarıyorsun!ben Jenny'e dayanabiliyorsam sende benim kızıma dayanacaksın!Yoksa ilk ve son olarak Athena'yla birlikte melezleri korurum!!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:28 am

HERA YORUM YAPMA!! SANKİ MELEZLERİNİZ KARŞIMDA DURABİLECEK? TÜM TANRILAR OLARAK GELSENİZ YİNE DE O MELEZLERİ YOK ETMEME ENGEL OLAMAZSINIZ!!! HELE BİR HADES GELSİN, ÖNCE ONUN FİKRİNİ ALAYIM, SONRA KAMPINIZA VEDA EDERSİNİZ...
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:31 am

ZEUS! Tanrıların Tanrısı olman da, Hera ile arandakiler de beni ilgilendirmez. Melez Kampı'ndan uzak dur, yoksa Savaş Tanrıçası'nı karşında bulursun.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:33 am

HADES!!! GEL ARTIK! Gerçi senin fikrin benimkinin aksi de olsa bir değişmeyecek, nasıl olsa dediğimi yapacağım...
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:37 am

Zeus! Bana karşı gelip kızını mı öldüreceksin!Eğer kampı yıkmak istersen gerçekten bütün Tanrıları karşında buulursun!
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:41 am

Senin kızını öldürecek Hera. Hem de yanında elliden fazla melezle birlikte!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:41 am

SANA KARŞI MI?? SEN BANA KARŞI GELİRKEN NE OLUYORDU HERA??
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:42 am

Ben sana hiç birşey yapmadım Zeus!!!Ben seni başka adamlarla aldatmadım sadece kendime manevi bir kız edindim!Seni aldatsaydım ne ypardın beni tartarusa mı gönderirdin!!!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:43 am

Hayır, senin çocuklarını gönderirdim
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:44 am

(Athena da diğer 9 tanrı gibi sinmiş, babasıyla Hera'nın kavgasını dinlemektedir... Very Happy)
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-4   Konsey Toplantısı-4 - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:47 am

(Zeus kendisine hakim olamamakta ve sağa sola yıldırımlar yollamaktadır bu arada)

Konsey Toplantısı-4
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-1
» Konsey Toplantısı-2
» Konsey toplantısı - 3
» Konsey Toplantısı-5
» Konsey Toplantısı-6