Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Light

2 posters
YazarMesaj
david light

David Light Empty
MesajKonu: David Light   David Light Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 2:14 am

Hayatım daima berbat geçti.Babam beni küçükken hep döverdi ve tabi annemi de.Bizi hizmetçisi gibi görürdü ve bize işkence ederdi.Bir gün evden kaçtım ve o lanet adam beni buldu ve beni herkesin ortasında dövdü.Her yanım kan içinde kalmıştı ama ben buna alışıktım,benim bütün hayatım böyle geçmişti.Dün gece çok garip bir şey oldu,tanımadığım biri rüyama girdi ve benden çok özür diledi.Sabah uyandığımda annem yoktu ve babamın yanına gidip ona ne yaptığını sordum ama babam şokta gibiydi.Sadece tek bir şey söyleyebiliyordu:"Onu benden aldı...".Babamı şoktan çıkarmak için ona bir tokat attım,kendine geldi ama şaşırtıcı bir şey oldu bana vurmak yerine bana sarılıp şu ana kadar yaptığı her şey için özür diledi.Seni bir yere götürücem dedi ve arabasını çalıştırdı.Tedirgin bir sesle:"Peşimizdeler"dedi.Babam özel bir yerden kılıç çıkartıp bana verdi ve"Hazırlıklı olmalıyız."dedi.Birdenbire yer sallandı ve yerden iki kafalı bir hidra çıktı.Babam bir küfür savurdu ve başka bir kılıç çekip:"Haydi küçük kahraman göreyim seni."dedi.Birlikte arabadan indir.Hidra bize doğru bir hamle yaptı ama babam hızlı bir şekilde beni kenarıya itip kendisi de çekildi.Babam hidrayı oyalamaya başladı ve bende arkasına gittim.Hızlı bir hamle ile hidranın kafasının uçurdum.Bende şarşırmıştım.Babam bundan faydalanıp hidranın diğer kafasını da uçurdu ve bana:"O kafa senin savaş ganimetin onu al."dedi.Babam arabaya yeniden bindi ve tabi bende bindim.Bir hariyata bakıyordu ve bana dönüp:"Seni Melez Kampına bırakacağım."dedi ve bir daha hiç konuşmadı.Melez Kampına geldiğimizde yarı at yarı insan bir şey bizi karşıladı ve:"Benim adım Kheiron ve ben bu kampın yöneticisiyim.Gel sana kampı gezdireyim."dedi.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

David Light Empty
MesajKonu: Geri: David Light   David Light Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:13 pm

Rp puanı: 45.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

David Light
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thomas Light
» David ile rp'ler
» David Tyler (4)
» David Killer -2-
» David Tennant (2. rp)