Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Denetlemesi 11

3 posters
YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Temizlik Denetlemesi 11 Empty
MesajKonu: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 5:58 am

Her seferinde olduğu gibi, yine çalar saatlerimin cırtlak sesleriyle homurdanarak uyandım. Bir kez daha temizlik denetlemesi yaklaşmıştı ve biz bir kez daha temizlik yapmak zorundaydık. Banyoda buz gibi suyla uykumu açtıktan sonra hazırlandım ve tek tek kardeşlerimi uyandırmaya başladım.
Önce en küçüğümüz olan Ryzell'i uyandıracaktım. Çaylak yastık kafa olarak temizlik denetlemesinin şanssızı o olacaktı. Dağınıklıktan geçilmeyen odasına girdiğimde "Ryzell bu odanın hali ne böyle!" diye çığlık attım. Normalde kardeşlerime çok karışan biri değildim ve bu kadar büyük tepkiler vermezdim ama burası cidden çok kötü durumdaydı.
Çığlığımla uyanan Ryz korku ve şaşkınlıkla bana bakıyordu. "Ne oldu abla? Saldırıya mı uğradık?" dedi uykulu bir sesle. Gözlerimi kısarak "Kulübe sağlam ama odan büyük bir savaşa ev sahibi olmuş anlaşılan! Bu odanın hali ne Ryz!?" dedim.
Şaşkınlıkla etrafına bakındı ve kızararak "Imm, özür dilerim. Biraz dağıtmışım." dedi. Küçük kardeşim çok tatlı duruyordu ama yumruğumu masaya vurmamın vakti gelmişti. "Çaylak! Hemen kalkıyorsun ve hazırlanıp oturma odasına iniyorsun." dedim ve hışımla odadan çıktım.
Biraz sert davranmış olabilirdim ama buna mecburdum. Özellikle de o odanın halini gördükten sonra mecbur olmamak imkansızdı.
Jasmin'in odasına daldığımda David'i de alıp göreve gittiği aklıma geldi. Başarılı olmalarını umarak kapıyı kapattım ve aşağı indim. Koskoca kulübeyi iki kişi temizleyecek olmanın üzüntüsüyle aşağı indim ve gerekli olacak malzemeleri ortaya koyarak Ryzell'i beklemeye başladım.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 7:27 am

Bugün kamptaki ikinci günümdü. Yatakta şekerleme yaparken bir yandan da Alexis'in, küçük kardeşimiz Ryzell'a bağırmasını dinliyordum. 'Bu odanın hali ne böyle?!' 'Hemen kalk ve salona gel!' Kendimi tutamadan kıkırdadım. Ryzell'ın yüz ifadesini düşünüyordum da...

Ryzell'ın cevabını dinledim. Ama sesi tahmin ettiğim üzere sıkkın değildi. Eğlenir gibi bir hali vardı.

"Üzgünüm Bayan Abla ama temizliği tek başına yapmak zorunda kalacaksın. Ya da Georgina ile birlikte yapmak zorunda kalacaksın!" Ne? Ne diyordu bu? Benle birlikte mi? Daha iyi dinlemeye başladım. Ama kulağıma gelen tek şey Alexis'in çınlayan sesi oldu.

"Ryz! Ryz, derhal buraya geliyorsun!" diye bağırdı. Sonra aşağıdan bir ses geldi. Galiba Alexis sinirle ayağını yere vurmuştu.

Alexis offlladı puffladı. Sinirle bir şeyleri yıkıp devireceğini sandım ama onun yerine buraya doğru gelen Alexis'in ayak sesleri geliyordu. Eyvahlar olsun! Ne yapacağını tahmin edebiliyordum. Temizliği Ryzell yerine ben yapacaktım. Adım gibi biliyordum bunu.

Alexis odama girdi. Hemen gözlerimi kapayıp uyuyor numarasına yattım. "Hey Georgina! Uyan!" diye bağırdı Alexis kulağımın dibinde. "Temizlik var!"

İnleye inleye uyandım. "Temizlik mi? Ama daha dün geldim! Diğerleri yapamıyor muymuş?"

Alexis parmağıyla göstererek saymaya koyuldu. "Jasmin ve David görevdeler. Henry uzun zamandır dönmedi. Ryz ise daha demin sıvıştı." Ryz'dan bahsederken hala öfkeli olduğunu hissedebiliyordum.

"Neyse, olan oldu. Temizliği senle ben yapacağız Georgina." dedi Alexis. Salona gel de etrafın durumunu inceleyelim."

Böylece yataktan kalkıp salona geldik. Etrafa bir göz attığımda neredeyse bayılacak gibi oldum. Bir an ben de Ryzell gibi kaçmak istedim. Ama ona hala öfkeliydim. Eğer o olmasaydı yatağımda mışıl mışıl uyuyor olacaktım. Ryzell Crest, öldün sen!

"Bu da ne böyle?! Alexis, haklısın, bir an önce temizlik yapılmalı."
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 9:07 am

Temizliği bırakıp kaçtığına inanamıyordum! Kulübeye geldiğinde başına gelecekleri biliyor muydu acaba!?
Koca kulübeyi tek başıma temizleyemeyeceğim için Georgina'yı kaldırmak zorunda kalmıştım ve emindim ki Ryzell iki ablasından çok kötü birer fırça yiyecekti.
Georgina'ya baktım ve "Pekala kardeşim, sen oturma odasını, mutfağı, kendi odanı ve Jasmin'in odasını temizlerken, ben de kendi odamı, Nikolaos, David, Henry ve Ryzell'in odasını ve banyoyu temizleyeyim. Uygun mu?" dedim.
Ona hafif işler vermeye çalışmıştım, çünkü kampa yeni gelmişti ve şu anda temizlik yapması bile saçmaydı! Kabul etmeseydi, haklı olurdu.
"Uygun." dedi ve salonun ortasına yığmış olduğum malzemelerden birkaçını aldı. Ben de gerekecekleri aldım ve odamı temizlemek için merdivenleri tırmandım.
Odama girdiğimde genel olarak düzenli biri olduğum için şükrettim. Elimdekileri kapının yanına bıraktıktan sonra yıkanması gereken her şeyi çıkardım ve sürükleye sürükleye banyoya götürüp kirlilerin arasına attım. Odamın temizliğine başlamadan önce centilmen (!) kardeşlerimizin odalarındaki kirlileri de banyoya yığdım.
Kirlileri yığma işi bittikten sonra camları açtım ve içeri giren temiz havayla gülümsedim. Odaları havalandırdıktan sonra uyumak çok daha zevkli oluyordu. Aslında tembellerin odalarını temizlememek vardı ama bunu yaparsak denetlemeden geçemez ve bulaşık yıkamak zorunda kalırdık.
Odama döndüm ve etrafın tozunu almaya başladım. Ben burada nasıl uyumuştum acaba!? Kendi kendime "Babam burada uyuduğumu görse hakaret olarak algılayıp ömrümün sonuna kadar birazcık bile uyku vermez bana!" diye homurdandım.
Etrafın tozunu iyice aldıktan sonra komidinimi ve çalışma masamı düzenledim, çalar saatlerimi yerlerine yerleştirdim. Ah, benim canım çalar saatlerim! Onlar olmadan nasıl uyanabilirdim ki ben?
Ben böyle düşünceli düşünceli temizlik yaparken camların çok pislendiğini gördüm. Bezi kaptığım gibi camlara hücum ettim. Parıldayana kadar da durmadım. Uykucu bir kulübe olabilirdik, ama pis değildik. Yani... Genellikle!
Camları da sildikten sonra biraz dinlendim. Cam silmek bir minotorla savaşmaktan çok daha zor bir işti.
Biraz dinlendikten sonra yıkanması için banyoya götürdüğüm örtülerimin yerine yedeklerini serdim ve yedek perdeleri taktım. Etraf oldukça temiz görünüyordu. Bana baharı hatırlatan oda parfümümü sıktım ve şaheserime baktım. Nasıl da uykumu getiriyordu!
Kendimi çimdikledim ve malzemelerimi değiştirmek üzere banyoya gittim. Pis bezlerle Henry'nin odasını temizlemem beklenemezdi sonuçta. Yeni malzemelerle Henry'nin odasına giderken 'Umarım çabuk bitiririm.' diye düşündüm.
Bu sırada Georgina'ya "Orada işler nasıl?" diye seslendim. Olumlu yanıt alınca Henry'nin odasına girdim ve kapıyı kapattım. Açıkçası işim gerçekten çok zordu.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 10:03 am

Alexis bana kendi odamı, oturma odasını, Jasmin'in odasını ve mutfağı temizleme görevini vermişti. Alexis de diğer yerleri alacaktı. Bana hafif işler vermeye çalışıyordu besbelli. Erkeklerin odasını kendi temizleyecek olması bunun bir kanıtıydı. Jasmin'in odası daha temiz diye tahmin ediyordum ama yanılmıştım.

Jasmin'in odasına girdiğimde şaşırdım kaldım bir kız nasıl bu kadar pis olur diye. Jasmin'in odasında resmen içeriyi b*k götürüyordu. Abartmıyorum, resmen b*k götürüyordu yani. O anda daha temiz olacağıma söz verdim. Her ne kadar aslında temiz ve düzenli olsam da raflarımın tozu uzun zamandır alınmamıştı ve emindim ki o tozlar o kadar birikmişti ki aralarına kendi adımı yazabilirdim. Ama Jasmin'in odası benim odamdan bin beterdi. Benim odamdakilerin bin katı kadar toz, kahverengi pencereler, odadaki pis kokuyu saymıyordum bile!

Burnumu elimden geldiği kadar tıkayarak camları silmeye başladım. Cam silmek dünyanın en zor işi değildi tabii ama ilk ona girerdi. Camlar bittikten sonra yerlere geçtim. Elimde viledayla yerleri siliyordum şimdi. Bu arada burnum hala öne eğikti. Bu odaya şöyle güzel, uyku getirici bir parfüm sıkmak lazımdı. Biraz daha viledayla yerleri silmeye çalıştım ama artık başım öne eğik halde daha fazla duramayacağıma kanaat getirince bir koşu odama en dolu parfümümü almaya gittim. Sonra hemen Jasmin'in odasına geri gelip kötü kokuyu yok edecek kadar parfümü sıktım ve camı açtım. Eğer camı açmasam bu odaya giren parfüm kokusundan öksüre öksüre ölürdü. Çünkü kokuyu yok etmeyi amaçlamış ama koku bir türlü gitmediği için parfümümün çoğunu Jasmin'in odasına harcamıştım. Nihayet yerler bitince elimden geldiğince yere basmamaya çalışarak Jasmin'in raflarını sildim, kirlilerini bir sepete atıp kirliye gönderdim. Bu arada yerlerde ayak izlerim olmuştu ama onların üzerinden sonra tekrar viledayla geçerdim. Tüm temizlik malzemelerimi alıp Jasmin'in odasından çıktım. İstikamet, benim odam!

Zaten odamda fazla iş yoktu. Ama önce hafif işleri yapayım ki yorulmayayım, enerjim ağır işlere kalsın diyordum. Odamda tek yapılması gerekn rafların tozlarının alınıp kirlilerin toplanmasıydı. Onlar da bebek işiydi zaten. Odamda Jasmin'in odasında olduğu gibi bir koku da yoktu zaten. Olmasındı da. Odamın işleri bitince kirlileri dışarıya çıkardım ve oturma odasına başlamadan önce biraz şekerleme yaptım. Ama şekerleme yapayım derken bir baktım uyuyakalmışım. Alexis beni uyandırmasa bunun farkında bile değildim. Esneyerek ayağa kalktım ve oturma odasını tem,zlemek için gerekli malzemeleri almaya gittim.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 7:02 am

Lacivert ve beyazla döşenmiş odaya girdiğim anda mutluluktan gözlerim yaşardı. Gerçekten de bir erkekten beklenmeyecek kadar düzenli bir odaydı. Eh, bunda Henry'nin uzunca bir süredir kampa gelmemesinin de etkisi vardı.
Yerdeki kağıtları, çeşitli çöpleri çöp poşetine tıkıştırdım ve kapının yanına koydum. Sonra toz bezini kaptığım gibi etrafın tozunu almaya başladım. O kadar çok toz vardı ki, öksürmeden duramıyordum. En sonunda toz alma işim bittiğinde bir bardak su içmek için aşağı indim.
Georgina koltuğa kıvrılmış uyuyordu. Onu uyandırmak istemesem de mecburen uyandırdım ve suyumu içtikten sonra tekrar yukarı çıktım.
Henry'nin odasının yerlerini de silince bu odada yapmam gereken tek bir şey kalmıştı, o da yedek perdeleri takmak ve yatak örtüsünü sermekti. Bunları da yaptıktan sonra odaya parfüm sıktım ve kapıyı kapatıp tekrar yeni malzemeler almak için banyoya gittim.
Yeni bezlerimi de alıp Ryzell'in odasına gittiğimde oturup hüngür hüngür ağlamamak için kendimi zor tuttum. Bu ne dağınıklıktı böyle!? Etrafta çöpler, yastıktan fırlamış olduğunu düşündüğüm tüyler, kıyafetler geziyordu.
Derin bir nefes alıp sakinleşmeye çalıştım. Onu elime geçirdiğim zaman paratoner olarak kullanmaları için Zeus çocuklarına verecektim! Çöp torbamı elime alıp çöpleri ve tüyleri topladım. Torba birazdan dolacaktı, bu nedenle ağzını bağlayıp koridora bıraktım. Bu odada işim bittiğinde atabilirdim, değil mi?
Kıyafetleri de topladım ve kirli olanları kirli sepetine, temizleriyse katlayıp dolaba koydum. Bu çocuğun kâbusuna girmek lazımdı. Başka türlü akıllanmayacaktı yoksa.
Toz bezini alıp tipik toz alma işlemime başladım. Uzun sürse de etraftaki gri tabaka yok oldu ve oda birazcık daha temiz göründü gözüme. Yerleri de sildikten sonra belim çok kötü ağrımaya başlamıştı. Sinirle "Bunu çok kötü ödeteceğim sevgili kardeşlerim." dedim.
Kirliye attıklarımın yerine yedekleri yerleştirdikten sonra odaya parfüm sıktım ve kapıyı çarparak çıktım. Sinirim iyice tepeme çıkmıştı. Aşağıdan "Ne oldu!?" diye bağıran Georgina'ya "Ryzell'e olan sinirim geri döndü, önemli bir şey değil!" diye seslendim ve çöp torbasını atmak için aşağı indim.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 8:34 am

Alexis merdivenlerden aşağı inerken ben de cam silmeye devam ediyordum. Aman Tanrım, bu boyayı cama kim sürdüyse onu öldürecektim. Ölümlerden ölüm beğensin şimdiden!

Tam camı silmeyi bitirmiştim ki cama bir boya daha geldi. Tam bezi yere atmış bas bas bağıracakken arkamdan Alexis'in sesi geldi.

"Lanet Hermes çocukları! Galiba yataklarında rahat uyuyamamışlar!" diye bağırdı. Hem çöpü atmak hem de o çocuklara haddini bildirmek için dışarıya çıktı.

"Alexis, buraya gel. O kendini bilmez Hermes çocuklarına gününü göstereceğiz! Yarım saattir o camı siliyorum. Bunun cezasını çekecekler." Tabii meraklı Alexis hemen yanıma geldi.

"Hermes çocukları yakınlarda olmalı. Uyku-" O sırada başka bir cama boya atıldığını ilan eden bir ses geldi.

"O camları onlara sildirmezsem adım da Georgina olmasın. Neyse Alexis," sesimi alçaltıp devam ettim. "Yakınlardaki kişileri bir anda uyutacak bir aygıtın var mı?"

Alexis büyülenmiş gibiydi. "Kardeşim, korkulur senden. Hemen getiriyorum." deyip odasına çekildi. O sırada Hermes çocukları bir cama daha boya attılar ama umursamadım. Ne de olsa kendi temizlik fermanlarını hazırlıyorlardı.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:23 am

Koşturarak odama çıktım ve babamın ceza olarak verdiği görevin sonunda aldığım ödülümü çıkardım. Küçük bir şişede uyku iksiri... Küçük olmasına rağmen o kadar etkiliydi ki, bir damlası bile en az iki gün uyutuyordu.
Aşağı indiğimde Georgina'ya "Geçenlerde babamın verdiği bir görevden kazandım." dedim şişeyi göstererek. "Uyku iksiri mi?" diye sordu sırıtarak. İntikam planlarının verdiği mutlulukla "Hem de en güçlüsünden." dedim.
Tam bu sırada cama isabet eden bir boyanın ve kahkahalar atan Hermes çocuklarının sesi duyuldu. "Ne yapıyoruz?" diye sordum.
Georgina elindeki küçük su balonlarını göstererek "Ateşe ateşle karşılık veriyoruz!" dedi. Hafif endişeli bir ses tonuyla "Georgina, bu iksir çok güçlü. O balonlara biraz fazla olmaz mı? Athena bizi öldürür!" dedim. Gözlerini devirerek "Su ekleriz." dedi ve mutfağa koştu. Tabii ben de peşinden gittim. Balonların yarısına kadar su doldurdu ve ben de içlerine birer damla iksir damlattım. Biraz uykudan zarar gelmezdi, değil mi?
Biz çalışırken boyalar hâla atılıyordu. On tane balonu paylaştık ve üst katın iki odasından saldırıya başladık.

En son Alexis Lavinia Montgomery tarafından Çarş. Mart 23, 2011 4:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:40 am

Biz balonlarla saldırıya başlayınca Hermes çocuklarının kahkaha sesi yok oldu. Uyku iksiri hemen etkisini göstermişti doğrusu. Aslında ben kendiminkini kullanabilirdim ama iki gün zamanımız yoktu ve iksirimin hemen bitmesini istemiyordum.

Yerdeki iki üç tane Hermes çocuğunu uyku modundaki bedenlerini kulübeye aldık. Umarım Alexis'in ikisiri ik üç gün uyutacak ya da uyuttuğu andan hiçbir şey farkettirmeyecek bir iksir değildir. Yoksa tüm plan boşa giderdi. İçimden lütfen su döküncü uyansınlar diye defalarca dua ederek mutfağa gittim ve iki litrelik iki şişeye su doldurdum. Hermes çocuklarını uyandırmak konusunda bayağı işe yarayacaklardı.

"Alexis, şimdi sen git mutfağı -yok orayı ben temizliyordum- banyoyu temizlerken ben de bu Hermes çocuklarına biraz cam sildireyim. Görsünler bakalım ne yaptıklarını." dedim şeytanı bile korkutacak bir gülümsemeyle.

Alexis endişelendi. "Georgina, onlara işkence falan etmezsin değil mi? Athena bizi öldürür sonra ve soluğu yeraltı dünyasında alırız!"

Alexis'in bu endişeli hali karşısında gözlerimi çevirdim. "Merak etmek kardeşim, işlemi tereyağından kıl çeker gibi halledeceğim. İçin rahat olsun." dedim güven verici bir gülümsemeyle.

Sonra Alexis'e gitmesini işaret ederek ilk şişeyi aldım ve en yakındaki çocuğun yüzüne döktüm. Çocuğun gözleri aralandı.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 5:05 am

Georgina'nın çok abartmamasını umarak üst kata çıktım. Banyoyu temizleyebilirdim, ancak önce kalan iki odayı halletmem gerekliydi.
Malzemelerimi alıp David'in odasına gittim. İşte bir savaş alanı daha! Odalarını nasıl bu kadar çok dağıtabildiklerini anlamıyordum. Çöp torbasını alıp etraftaki çöpleri topladım. Her odada aynı şey vardı, çöp! Kağıdı çöp kutusuna atmak bu kadar zor bir iş miydi ya?
Toz bezimi alıp derin bir nefesle "Başlamazsan bitiremezsin." diyerek tozlara hücum ettim. Her şeyde bizden üstün olduklarını iddia eden erkeklerin bu kadar pis olmaları akıl alacak iş değildi.
Bu odada da astım hastası olmama ramak kala toz alma işimi bitirdim. Yorgunluktan ölüyordum ve aşırı derecede uykum gelmişti, ama uyanık kalmak zorundaydım. Banyoya gidip yüzümü yıkayınca eski enerjikliğime döndüm. İşlerimin azalmasının verdiği neşeyle David'in odasına dönüp yerleri sildim. Yakında bel fıtığı hastası olmazsam şanslıydım.
Perde ve yatak örtülerini de hallettikten sonra insana ormanı hatırlatan parfümü sıktım ve kapıyı kapatıp çıktım.
Nikolaos'un odasına geldiğimde, yeni olmasının avantajıyla karşı karşıyaydım.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 4:51 am

Yüzüne su döktüğüm çocuk gözlerini açtı. İyi ki Alexis'in uyku iksiri vardı -benim uyku iksirimden kullanmak zorunda kalsaydık yüzüne su döksem de yanlarında davul çalsam da uyanmazlardı. Çocuğun kendine gelmesine fırsat vermeden onun üzerinde yeteneğimi kullanmaya başladım.

Lütfen camları sil! Hadi! Masanın üstündeki bezlerden birini kullan!

Hipnozum yine işe yaramıştı. Çocuk masanın üstündeki cambezlerinden birini alarak camı silmeye başladı. Üç tane oğlan vardı şu anda içeride. Etrafta kaç cam olduğunu kontrol ettim. Beş altı tane cam vardı. Hepsine ikişer ikişer sildirecektim. Ben burada keyif içinde otururken onlar camı siliyor olacaktı.

Çocuk iki camı da bitirince onu Alexis'in masanın üstünde bıraktığı şişeyle yine uykuya yatırdım. Aslında bütün işi ona yaptırmak vardı ama diğerleri de silsin istiyordum.

Diğer iki çocuk da diğer camları silerken ben koltukta oturup çay içiyordum. Son çocuk camı silmeyi bitirince onu da iksirle uyuttum ve üçünü de sırayla taşıyarak -pardon, yerde sürükleyerek- kilere kilitledim. Nasıl olsa uyuyor olduklarından bir şey farketmezlerdi ama uyandıklarında... Şeytanca bir kahkaha atıp halıları temizlemeye koyuldum.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 5:24 am

Nikolaos'un odasında toz alırken bir yandan da Georgina'nın fazla abartmamış olmasını umuyordum. Toz almam bitince yerleri de sildim. Yatağın kenarlarını silerken yatak altına tıkıştırılmış birkaç kıyafet buldum. Dolabına koymak varken, eğilip buraya tıkmanın mantığını çözemeyerek hepsini kirli sepetine attım ve silmediğim bölümleri de silip camlara geçtim.
Zor da olsa camları da sildikten sonra düşmeden içeri girdim ve perdeleri taktım. Sonra yatak örtüsünü de serdim ve parfümü de sıkınca bir odayı daha bitirmiş oldum.
Uyumaktan dağıtmaya vakit bulamamamız işimize yarıyordu. Tabii istisnalar vardı, ancak istisnalar kaideyi bozmaz.
Tüm malzemelerimi toplayıp banyoya gittim. İlk iş olarak kirli suları döktüm ve bezleri yıkayıp, kuruması için balkona astım. Sonra kirli sepetine attığım renklileri çamaşı makinesine attım ve onlar yıkanırken etrafı silmeye başladım. Burada tek tek tüm fayansları silmek vardı, ama o kadar yorulmuştum ki viledayla yerleri sildim ve duvarların kirli olmamasına sevinerek lavaboyu vs.yi ovdum.
Pilimin bittiğini hissediyordum, malzemelerimi yerlerine bırakarak odadan çıkıp aşağı indim ve oturma odasını temizleyen Georgina'ya "Hermes çocukları nerede?" diye sordum.
Sırıtarak "Kilerdeler." dedi. Şaşkınlıkla "Ne demek kilerdeler!?" dedim ve koşturarak kilere gittim. Kapının kilidini açtığımda hafif uykulu bir şekilde bana bakan Hermes çocuklarıyla burun buruna geldim.
"Hadi kalkın sizi yaramazlar!" dedim ve bir iki tokattan sonra ayık bir vaziyette oturma odasına götürdüm. Georgina şaşkınlık ve sinir karışımı bir sesle "Neden çıkardın ki onları?" dedi.
"Bir hata yaptılar ve cezasını çektiler. Daha fazla süründürmeye gerek yok." dedim ve üç Hermes çocuğuna dönüp "Eğer bir daha bizi hafife alıp eğlenmeye çalışırsanız merhamet göstermem, haberiniz olsun." diyerek kapıyı açtım. Onlar çıkarken Georgina umutsuz vaka olmamla ilgili bir şeyler homurdanıyordu.
Gülümseyerek "Umutsuz vaka sensin. Ben tüm görevlerimi yaptım ama sen hâla buradasın, üstüne üstlük bir de yardımcıların vardı." dedim. "Bitirdin mi!? Ne çabuk!" dedi.
Esneyerek "Kaç denetleme geçirdim, insan alışıyor bir süre sonra." dedim ve yatağıma kavuşmak üzere üst kata çıktım. Bu sırada camları kapatmayı unuttuğumu farkettim ve tüm camları kapatıp odama gittim.
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 10:03 am

Alexis'in benden önce bitirmiş olmasına o kadar sinirlenmiştim ki ellerim sımsıkı yumruk olmuştu ve yüzümün halini görmek bile istemiyordum. Tek kelimeyle allak bullak olmuştum. Yüzüm de bunu yansıtıyordu herhalde. Ve elimde bardak falan olsa herhalde çoktan kırılmıştı. Alexis'e o kadar bozulmuştum ki... Şu lanet temizliği bitirdikten sonra Alexis'ten alınacak bir intikam düşünmeliydim.

Oturma odasındaki halıları öncekinden bin kat daha hızlı temizliyordum. Bir de sadece oturma odası olsa yine iyiydi. Daha mutfak vardı! Mutfak demek de yıkanacak bir sürü bulaşıktı yani. Düşündükçe içimden ağlamak geliyordu. Ah, Ryzell olmasa yatağımda mışıl mışıl uyuyor olacaktım. Hem Ryzell'dan hem de Alexis'ten alınacak bir intikam düşünmeliydim.

Ama her şey gibi intikamın da bir sırası vardı elbet. İlk önce koskoca oturma odayla mutfak halledilmeliydi. Nihayet oturma odası bitince bir koltuğa yumulup uyumak istedim. Bu hiç de zor olmazdı. Direk gözlerimi yumardım ve bir daha da açmazdım.

Ne yazık ki hala mutfak vardı. Valla mutfağı bitirdikten sonra görünmez kanatlarımla(!) odama uçacaktım. Alexis şimdi ne güzel uyuyordur. Ona o kadar özeniyorum ki…

Uykumun açılması için bir koşu banyoya gidip yüzüme su çarptıktan sonra elime temiz bir el bezi alarak ocaktaki yağ lekelerine ve benzeri lekelere karşı saldırıya geçtim. O lekelere kaç kat cif döktüm bir ben bilirim yani. Yağ lekelerinin çıkması zor oluyordu. O lekeyi tamamen yok edene kadar Tırmanma Duvarı’nın en tepesine tırmanmıştım.

Sıra geldi bulaşıklara. Bu en zoruydu. Dağ kadar bulaşık birikmişti. Eğer bir kulübede bulaşıklar böyleyse kamp mutfağında kulübe temizliğinden bir alıp ta bulaşık yıkayanların halini düşünmek bile istemiyordum. Her ne kadar gaddar bir kız olsam da kimsenin oraya gitmesini istemezdim. Ama bu temizliği yapmazsak oraya giden bizi olurduk. Aslında bu temizliği yapmayıp oraya Ryzell’ı göndermek vardı ama o zaman kulübe için de zararlı olurdu.

O yüzden elim mahkum, bulaşıkları yıkmaya koyuldum.Bulaşıkları yıkamak bayağı zorlu bir deneyim olmuştu. Sıcak su açmak gerekiyordu ama sıcak açınca elim yanıyordu ve çekmek zorunda kalıyordum. Haliyle bulaşıkları da yıkayamıyordum. Bir daha hiçbir denetlemede mutfağı almayacaktım.

Bulaşıklar bittikten sonra rafları silmeye koyuldum. Raf silmeyi bulaşık yıkamaya tercih ederdim. Ama uzun bir süre sonra rafları silmekten kollarınız ağrımaya başlıyordu. Ve ben de uzun bir süre sildiğim için benim de kollarım ağrımaya başlamıştı.

En sonunda mutfak da bittiğinde rahatladım. En sonunda sıcak yatağıma ve yumuşacık yastıklarıma kavuşabilecektim. Bütün temizlik malzemelerini toplayıp k,ilare attıktan sonra uçarak odama gittim. Artık uyku zamanıydı.

Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 11   Temizlik Denetlemesi 11 Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:04 am

Değerlendirmede Very Happy

Temizlik Denetlemesi 11
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Denetlemesi 13
» 12. Temizlik Denetlemesi.
» 10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!
» 12. Temizlik Denetlemesi