Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo Zack GREEN (2)

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN (2) Empty
MesajKonu: Leo Zack GREEN (2)   Leo Zack GREEN (2) Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 5:44 am

Merhaba ben Leo Zack GREEN. DEHB ve disleksi gibi problemlerim var. Ayrıca geceleri garip rüyalar görüyorum. Rüyalarımda satirler, sentorlar ve nemfler görüyorum. Bu yüzden mitoloji meraklısıyım. Ayrıca su ile çok haşirnaşirim. Babamı hiç görmedim. Ben doğmadan önce annemi terk etmiş. Annem ünlü bir film yıldızı. Mavi rengi çok sever. En iyi arkadaşım aşçımızın kızı Ellie. O da benim gibi DEHB ve disleksi problemine sahip. O da garip rüyalar görüyor. Annesini hiç görmemiş. Ayrıca ikna kabiliyeti çok yüksek. Herkese istediğini yaptırabiliyor. Annem ikimizi de aynı okula gönderiyor.

Bu gün 5. sınıfın son haftası. Gezi var... Önce El sanatları Müzesi ve ardından piknik. Bu ne demek biliyor musunuz? 30-40 kadar çocukla, en gıcık öğretmenimiz Bay Lupin ve en iyi öğretmenimiz olan Bay Tonks ile 3-4 saat. Eh en azından Ellie var. Ayrıca bu gün benim doğum günüm 12'me gireceğim. Hayatımda yaşadığım en kötü doğum günü ölacağına eminim. Her neyse... El Sanatları Müzesi'nde her şey çok iyi gidiyorduki nasıl oldu bilmem ama içerde çok şiddetli rüzgar esti. Bay Tonks ve Bay Lupin:
_Gezi bitti hemen gidiyoruz, diye bağırdılar ama sesleri tedirgindi sanki her an bir şeyin gelip saldırmasını bekliyorlardı. Hemen servise bindik. Servis çok hızlı gidiyordu ki birden durdu ve gerilemeye başladı. Herkes servisten indi. Servisten indiğimde bir fırtına ruhu ve bir drakon vardı. Sonra yere düştüm. Ve etraf karardı...

Gözlerimi açtığımda bir çadırdaydım. Karşımda bir satir olan Lupin (Nick) ve bir sentor olan Tonks (Kheiron) duruyordu. Ağzımda çikolata tadı vardı. Nick beni bir alana götürdü. Bir çok kulübe vardı. Beni Hermes Kulübesine götürdü ve:
_Bir yer seç belirsiz, dedi ve güldü. Bir yer belirledikten sonra Ellie'nin nerede olduğunu sordum. O da:
_O belirlendi. Afrodit Kulübesinde, dedi. Bir ateşin bulunduğu alana gittik. Borazanlar ötmeye başladı. Herkes bu alana geldi ve kulübesinin masasına oturdu. Ben Hermes Masası'na oturdum. Tabaklarda yemekler belirdi. Sağımdaki kız bana:
_Önce tanrılara adak sun ve masaya gelip bardağına bir içecek ismi söyle, dedi. Ardından gidip yemeğimin bir kısmını ateşe attım, masaya geri döndüğümde bardağıma bir içecek ismi söyledim. Üstümde mavi bir ışık belirdi. Yukarı bakınca mavi renkli bir üçlü yaba gördüm. Herkes önümde diz çöktü. Kheiron:
_Aramıza hoş geldin denizlerin efendisinin ve depremci tanrının oğlu Leo Zack GREEN.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Leo Zack GREEN (2) Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN (2)   Leo Zack GREEN (2) Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 5:46 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Leo Zack GREEN (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN