Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum

2 posters
YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum Empty
MesajKonu: Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum   Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:14 am

Sabah kalktığımda bugün long island kıyısına gitmeyi düşünmüştüm.Oraya uzun süredir gitmiyordum.Hemen üstümü giyindim ve long island kıyısına doğru gitmeye başladım.Yolda bir kaç melez ile ayak üstü sohbet ettim ve sonunda Long island kıyısına gelmiştim.Beş dakika sonra mavi gözleri ile dikkat çeken biri gelmişti.Bu kulübesi yeni açılan tanrıça Amphitrite olmalıydı.Belkide tanışmak için bir fırsat olabilirdi.Hemen yanına gidip ``Tanrıça Amphitrite?´´dedim soru sorar bir şekilde dönüp bana ``Evet benim!´´dedi güler yüzlü bir şekilde.Bende ona güler yüz gösterdim ve ``Yanınıza oturabilir miyim?´´dedim.O da başıyla işaret etti ve oturdum.Bana ``Hey seni tanıyorum sen Hephaistos kızı Juliet'sin!´´dedi.Bende ``Evet ama beni nasıl tanıyorsunuz?´´dedim.O da bana ``Eskiden sizin kulübenizde olan Tyler anlattı.´´dedi.Bende ``Evet çenesi biraz düşüktür efendim´´dedim.O da kafasıyla onayladı.Ben dayanamayıp ``Efendim gözleriniz çok güzel keşke sizin gözleriniz bende olsaydı´´dedim.O da bana döndü gülümsedi ve bir şey söylemek için ağzını açtı.Onunla konuşmak çok güzeldi....
Amphitrite
Tanrıça
Tanrıça
Amphitrite

Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum   Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:11 am

Long Island'a geldiğim zaman Hephaistos kızı Juliet'le karşılaştım. Genelde melezlerle peki dialoğa girmemeye çalışırdım, ama bu kız çok girişgen ve sıcakkanlıydı. Yanıma oturmak için izin aldı, oturmasını söyledim ve onu tanıdığımı söyleyince şaşırdı. Tyler'ın anlattığı kadarıyla kim olduğunu çıkarabilmiştim. Ki bir tanrıça için bu hiç zor değildi. Juliet hayranlıkla bakarken, ''Efendim gözleriniz çok güzel, keşke sizin gözleriniz bende olsaydı'' dedi. Gülümseyerek ona baktım, ''Seninkiler de öyle Juliet.'' diyebildim. ''Üstelik, Juliet ismini çok severim, Shakespeare'e yeni oyun yazacağı zaman Juliet ismini ben aklına sokmuştum. Tabii bu çok çok öncedendi.'' eskileri hayırlayıp, elimi geçiştirir gibi yaparak sustum. Juliet'e döndüğümde şaşırmış bir şekilde bana bakıyordu. ''Karakterin ismini siz mi söylediniz yani?'' Tiz bir kahkaha attım, ''Hayır sevgili çocuğum. Biz tanrılar, melezler dışındaki insanlarla genelde iletişime geçmeyiz, Ama Shakespeare'in Apollon'un melezlerinin soyundan olduğu söylentisi ise gerçektir.'' gülümseyerek Juliet'e baktım.

Tanrıça Amphitrite ile tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Amphitrite
» Amphitrite mi?!
» Amphitrite'nin incileri (2)
» Amphitrite İle Görüşmek.
» Amphitrite'nin incileri