Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Tatlı Hamster

5 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

En Tatlı Hamster  Empty
MesajKonu: En Tatlı Hamster    En Tatlı Hamster  Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 7:42 am

Kulübemde bir sağa bir sola gidip geliyordum. Sıkıntıdan patlamış yapıcak hiçbir şeyi olmayan melezdim. Babamın Posedion olmasına rağmen denizde bir macera bile yaşıyamamıştım. En sonunda kulübemden çıktım ve nereye gideceğimden habersiz yürümeye başladım. Boş boş gezinirken çok yakın arkadaşım olan Kev ile karşılaştık. Benim kadar sıkıntılı ve boş gözükyordu. '' Selam Kev'' dedim. Bana gülümsedi ve '' Selam Zell. Ouf çok sıkılıyorum. Şarap içmek bile eğlendmemeye başladı '' dedi o anda çok şaşırdım Kev'i şarapa eğlendirmiyo muydu? Elimi anlına koydum ve '' Sende CSM var '' dedim. Bana anlamamış bir şekilde baktı ve '' Oda ne?'' dedi. Kakaha attım ve ''Can Sıkıntısı Menepozu. Çok önemli bir hastalıktır. Uzun süre maceraya çıkmayan melezlerde sık raslanır '' dedim ciddi ama komik tavırlarla. Bana bakarak sırrıttı. Hem konuşuyor hem yürüyorduk. Yürürken Kate ve Dav'le karşılaştık. Onlara baktım ve '' Selam Kate ve Dav '' dedim. Kev'de Dav'in omuzuna vurdu. Bu galiba bir tür selamlaşmaydı diye düşündüm birden. Kate ve Dav'de en az bizim kadar sıkıldıkları yüzlerinden okunabiliyordu. O sırada Dav'in aklına bir fikir geldi ve '' Beraber denizde bir yolculağa çıkalım. Ama kaçak'' dedi. Bu fikri duyunca hepimiz gülümsedik. Tabii gülümsedik dediysek tedirgin değiliz dememiştik. Bu tür kaçak yolculuklar çok tehlikeli olabiliyordu ama çok eğlenceli oluyordu!
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

En Tatlı Hamster  Empty
MesajKonu: Geri: En Tatlı Hamster    En Tatlı Hamster  Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 8:28 am

Eh uzun zamandır göreve çıkmamıştım ve çok sıkılıyordum ve Tamara'nın uydurduğu ama doğru olan bir şey vardı csm.Tamara poseidon'un kızıydı ama hiç denize açıldığını bile tahmin etmiyordum.O yüzden denzde yolculuk yapma fikri geldi aklıma.Herkes nasıl olur nasıl gidicez diye sorular sordu bende
Tamara baban Poseidon değilmi ondan isteyebilirsin belki yardım eder.
Ama onunla daha önce böyle bir şey istemedim şimdi yardım edermiki.
Denemessek bilemeyiz.dedim.
Ve sahile doğru gittik.Oraya vardığımızda Tamara sessiz bir şeyler söylüyordu herhalde dua ediyordu.Ve Kevin şöyle dedi.
Aman tanrılarım bugün şarabı cidden fazla kaçırdım her halde.dedi.
Anlamadım ama Kevin'ın baktığı yere baktım ve
Anneciğimdiye bağırdım.
Karşımızda Claire ve Nicole vardı bir afrodit ve ares çocuğu işte bu biraz fazla tuhaftı.Yanımıza geldiler ve burda ne yaptığımızı sordular yalan söylemedik ve denize açılcağımızı söyledik.
Nicole Bende gelmek istiyorumdedi
Claire'da ayınısını söyledi.Tamara hiç arkasına bakmamıştı ama bizi dinliyordu.Sonunda gökyüzüne baktığımızda 6 tane cisim yaklaşıyordu.Bunlar pegasusdu.Claire onlarla bir şeyler konuştu ve
Pegasuslara binin babam gönderdi gemi fazla yanaşmamalıymışdedi.
Bindik ve denize doğru uçtuk biraz gittikten sonra bir gemi vardı önümüzde savaş gemisine benziyordu
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

En Tatlı Hamster  Empty
MesajKonu: Geri: En Tatlı Hamster    En Tatlı Hamster  Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 9:25 am

Sıkıntıdan patlamıştı Katherine. Göreve gitmek istiyordu ama nereye gideceği hakkında en ufak bir fikri yoktu. Çok geçmeden tek sıkılan kişinin o olmadığını anladı. Kamp meydanında yürürken ilk olarak David, sonra Tamara ve Kev, en sonunda da Nicole ve Claire ile karşılaşmıştı. Onun gibi sıkılan bu kadar melez varken, göreve gitmemek saçma olurdu. Deniz yolculuğuna çıkmak, hem de kaçak olarak, tam da Tamara ve Katherine'e göre bir şeydi. Biri Poseidon'un diğeri ise Amphitrite'nin kızıydı. Deniz onların mekanı sayılırdı. Pegasuslar gökyüzünden inerken herkes konuşuyordu ama Katherine, sessiz kalmayı tercih ediyordu. Aslında onlara binmek istemiyordu. Her melezin aksine onlardan nefret ediyordu. Yine de sessizliğini korudu. Bir süre sonra inen altı pegasusa bindiklerinde sessiz kalmaya devam etti. Bir gemi... Görmeleri gereken tek şey buydu. Gemiyi gördüğünde biraz hayal kırıklığına uğradığını hissetti. O daha çok turistleri gezdiren gemiye benzer bir şey beklerken, karşısındaki gemi savaş gemisine benziyordu. "Karşımıza çıka çıka bu mu çıktı yani?" Diye söylendi. Pegasuslar gemiyi görüp onları inişe geçirdi. Tamara, onlara bir şeyler söyledikten sonra, düzenli kişnemeler duyuldu. Hepsi uçtuktan sonra Katherine, hemen iskeleye doğru ilerledi ve kenarlara tutunarak denizi seyretmeye başladı. Nereye gittikleri hakkında en ufak bir fikri yoktu aslında. Ama bazı tahminlerde bulunabilirdi belki. Bir süre dikkatini vermeye çalıştı. Koordinatlar. İşte bu. Tamara da, o da hissedebiliyordu bunu. Bir anda nerede olduklarını anladı. Tamara'ya doğru ilerlediğinde onun da anladığını biliyordu. "Zell!" Dedi sesini kısık tutmaya özen göstererek. "Canavarlar Denizi! Biz oraya doğru ilerliyoruz. Poseidon, üzgünüm ama bize bu gemiyi verirken, amacı neydi?!" Sinirlenmişti biraz aslında. "Bilmiyorum." Tamara bunu söylediğinde, ikisi de biliyordu nerede olduklarını. Skylla ve Kharybdis. Onları geçmeleri gerekiyordu. Gemide oldukları için, ikisi de onlara tehlike oluşturuyordu. Gemideki herkes biliyordu nerede olduklarını. Ama bu işten en çok rahatsız olan Katherine'di. İstemediği halde diğerlerine dönerek konuşmaya başladı. "Pegasuslar! Tamara, pegasuslara ihtiyacımız var. Gemideyken Skylla da, Kharybdis de bizi etkiler. Ama uçarsak, kurtulma şansımız artar." Bir süre bu konu konuşuldu. Ama yaklaştıklarını biliyordu Katherine. Zaten çok geçmeden, giden o pegasuslar tekrar gözüktü gökyüzünde. Hepsi pegasuslarına biner binmez havalandılar. Yükseldikçe, tehlikeden son anda kurtulduklarını fark etti Katherine. Çok geçmeden de skylla saldırmaya başladı. Neyse ki pek beğenmediği pegasuslar hızlıydı da kurtulmak, kaçmak kolay olmuştu. O kafalardan geçerken biraz zorlansalar da, kimse yaralanmadan orayı atlattıkları için mutluydu içten içe Katherine. Bir süre daha uçtular gökyüzünde. Sonra bir ada gözüktü. Pegasuslar, inecek bir yer bulmanın sevinci ile hemen oraya indiler. Ama diğerleri o kadar da emin değildi. Toprağa ayak bastığında konuştu Katherine. "Burası, eğer okumalarım beni yanıltmıyorsa, burası Kirke'nin Adası."
http://camelot.hareketforum.org/
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

En Tatlı Hamster  Empty
MesajKonu: Geri: En Tatlı Hamster    En Tatlı Hamster  Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 11:22 pm

Bugğn sıkıntıdan patlıyordum. Sahile gitmeye karar verdim. Orası herzaman bana iyi geliyordu. Sahile giderken Nikki'yle karşılaştım ve onuda sahile davet ettim. Yapacak daha iyibi şeyi olmadığı için teklifimi kabul etti. Sahilde Katty, Zell, Dav ve eniştem ile karşılaştık. Deniz yolculuğuna çıkacaklardı. Bunu duyunca hemen Nikii " Bende gelmek istiyorum " dedi. Bende ardından aynı tepkiyi verdim. Biz bunları konuşurken Zell sessiz sessiz bir şeyler söylüyordu. Sanırım deniz yoldculuğu için babasından yardım istiyordu. Zell'in babası Poseidon bize birer pegasus göderdi.

Pegasuslara atlayıp gemiye gidecektik. Pegasuslara binip gemiye gittiğimizde bu geminin savaş gemisi olduğunu gördük. Gemi bizi Canavarlar denizine götürüyordu. Şimdi ise Skylla ve Kharybdis'tan kurtulmamız gerekiyordu. Zell hemen yükselen pegasusları geri çağırdı. Skylla ve Kharybdis'tan tek kurtulma şansları pegasuslarla uçarak ilerlemekti. Pegasuslar hızlı oldukları için Skylla ve Kharybdis'i kimse yaralanmadan geçtik. Bunun sevinciyle gülümsüyordum. Bir ada görünce sevincim dahada arttı.

Pegasuslar hızlıca daya indi. Fakat bu sevinç fazla uzun sürmedi. Katty
"Burası, eğer okumalarım beni yanıltmıyorsa, burası Kirke'nin Adası." dedi. Peki şimdi ne yapacaktık? Kirke'nin adasındaydı ve sanırım Kirke'ye uğramadan burdan çıkma şansımız yoktu. Mecbıur kalarak adadayürümeye başladık.

En son Claire Angel Deeply tarafından Cuma Mart 11, 2011 4:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

En Tatlı Hamster  Empty
MesajKonu: Geri: En Tatlı Hamster    En Tatlı Hamster  Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:17 am

Long Island sahilinden geri dönüyordum. Orada az önce Tanrıça Khione ile karşılaşmıştım ve dedikleri hala aklımdaydı. Dediklerinin sakin bir kafayla düşünmek için kulübeye dönüyordum ki Claire'ı gördüm. Hemen ters tarafa dönerek sahilden gidiyormuş gibi değil de sahile geliyormuş gibi yön değiştirdim. Claire bu yön değişikliğini fark etmemişti. Beni sahil devet etti. Kabul ettim. Ne de olsa oraya gidiyormuşum gibi yön değiştirmişti. Bunu neden yaptığımı bilmiyorudum. Ama daha doğru görünmüştü. Eh, hilelerim de genelde işe yarardı. Wink

Claire'la birlikte sahile geldiğimizde bir de ne görelim? Sahilde yalnız değilmişiz meğer! Amphitrite kızı Katherine ve Tamara, Athena oğlu David ile Dionisos oğlu Kevin oradaydı. David dışında Tamara, Katherine ve Kevin'ı severdim. Gerçi Tamara ile ilk fırsatta yarışmaktan geri kalmıyorduk, Kevi'la sinirli olduğumda şarap içerek kafayı buluyorduk,David'i de biraz sümsük buluyordum. Deniz yolculuğuna çıkacaklardı. Bunu duyunca hemen "Bende gelmek istiyorum." dedim. Claire da aynı şeyi söyledi.

Biz böyle konuşurken Tamara da boş durmuyor, annesinden yardım istiyordu. Tamara'nın annesi Amphitrite bize beş tane pegasus gönderdi. Pegasuslara binip gemiye varacaktık. Gemiye vardığımızda bunun bir savaş gemisi olduğunu gördüm. Bu gemi bizi Canavarlar Denizi'ne götürecekti. Harika, tam benlik yer. Şimdi Kharybdis ve Skylla'dan kurtulmamız gerekiyordu. Bu kolaydı. Tamara pegasusları geri çağırdı. Kharybdis ve Skylla'dan kurtulmak için tek şansımız bu pegasuslardı. Pegasuslar hızlıydı, yanımdaki Claire'ın uçarken güldüğünü duydum. Bir ada görünce herkesini sevinci arttı - benim dışımda herkesin. Bunun Kirke'nin adası olduğunu anlamıştım.

Pegasuslar hızlı bir şekilde adaya indi. Diğerlerinin yüzündeki sevinç ifadeleri soldu. Katherine "Burası, eğer okumalarım beni yanıltmıyorsa, burası Kirke'nin Adası." diye aydınlattı diğerlerini. Sonunda diye düşündüm. Diğerleri panikle buradan nasıl çıkacağımızı düşünüyordu. Ama çıkma yolu olmadığından mecburen ilerlemeye devam ettik. Belki ben düşünsem bir çıkış yolu bulabilirdim ama dikkatimi nasıl çıkacağımızı düşünmek yerine David ve Kevin'a bakıp onların nasıl bir hamstera dönüşeceğini hayal etmeye vermiştim.

En Tatlı Hamster
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamster Arthur! :)
» Tatlı Bir Rekabet ~ 2
»  Tatlı Bir Macera/2
»  Tatlı Bir Macera
» Tatlı Rekabet.