Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tatlı Bir Macera/2

YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Tatlı Bir Macera/2 Empty
MesajKonu: Tatlı Bir Macera/2    Tatlı Bir Macera/2 Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:40 am

Plaja kardeşinin pegasusu Arianna'yla geldi. Arianna'nın sırtından inince Arianna geri ahırlara döndü. Şimdi plajda tek başına, yalnızdı. Peki şimdii ne yapacaktı? Görevi nasıl öğrenecekti? Kafasındaki bu sorular zihinini iyicvene kurcalıyordu. Yorgun düştüğünü hissetti ve olduğu yerde kumların üstüne uzandı. Kumların sıcaklığı içini ısıttı. Mini eteği rüzgarda hafifçe dalgalanıyordu. Tam uykuya dalacaktı ki biri eliyle omzuna dokundu. Birden yattığı sıcacık kumlardan sıçrayarak ayağı kalktı. Arkasını bir hışınla dönen Claire ona dokunanın annesi olduğunu görünce derin bir " Oh " çekti. Annesi de kzıını sakinleştirmek için " Sakin ol kızım benim. Korkuttum mu? " dedi. Annesinin sorusuna " Biraz. " Diye yanıt verdi. Annesi kzıını süstü. Kızı çok güzel olmuştu. " Çok güzel olmuşsun benim güzel kızım. "dedi. Gülümsedi. " Teşekkür ederim anne. İşte senn yanında sönük kalıyorum ama sana yakışabilmek için. "Mütevazi davranmaya çalıışıyordu. Oysa buna ne gerek vardı ki? Oda bilmiyoredu. Sadece içinden böyle davranmak, bunları demek geliyordu. Annesi bir kahkaha patlattı. Annesinin kahkahalarına bayılıyordu. O da kahkahalaral gülmeye başladı. Anne kız böyle çok mutlu gözüküyorlardı.

Bir süre böyle gülmeye devam ettikten sonra annesi sustu. Asıl konuya girmesi gerekiyordu artık. Vakitleri daralıyordu. Tanrıça Hera hemen onalrı basabilirdi. Annesi çantasından bir şişe çıkarttı. Şişeyi kızına verirken konuşmaya başladı:
" Al bunu kızım. Bu şişe çok önemli. Hera bu şişenin peşinde ve asla bu şişeye ulaşmaması gerekiyor. Bu şşişe çok güçlü. Eğer Hera bu şişeye ulaşırsa güç dengeleri tamamen değişir. "

" Peki ben ne yapacağım anne? " dedi. Pür dikkat annesini dinliyordu. Büyük bir şaşkınlığın yanında içini heyecanda kaplamıştı. Annesinin konuşmasını bekledi. Annesi de bir süre sonra konuşmaya devam etti.

" Sen bu şişeyi Ogygia Adası'nda ki Kalipso'ya götüreceksin. O şişenin icabına bakacak merak etme sen. Benim için bu görevi yaparmnısın tatlım? "

Annesi gerçektende zor durumdaydı. Ona yardım etmesi gerekiyordu. " Sana yardım edeceğim anneciğim merak etme. " dedi ve Annesini mutlu etti. Annesi kızına son bir kez bakarak birden yok oldu. Etrafına bakındı. Sonra da artık zamanın geldiğini anladı. Çantasını alarak Ogygia adasına gitmeye koyuldu.

GÖREVİN DEVAMI OGYGİA ADASI'NDADIR!..

Tatlı Bir Macera/2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tatlı Bir Macera/3
»  Tatlı Bir Macera
» Tatlı bir karşılaşma
» Tatlı Bir Rekabet
» En Tatlı Hamster