Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tatlı Bir Macera/3

YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Tatlı Bir Macera/3 Empty
MesajKonu: Tatlı Bir Macera/3   Tatlı Bir Macera/3 Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:00 am

Başının fena halde dönmesi ve zonglanmasıyla gözlerini açtı. En son hatırladığı şey annesinin onu buraya ışınlayacak olmasıydı. Eliyle şişeyi yokladı. Cebinde duruyordu. Hemen ayağı kalktı. Annesi ona hızlı olması gerektiğini, Hera'nın her an yanında olup şişeyi alabileceğini söylemişti. Şimdi Kalipso'yu bulmalıydı. Bu adaya ilk defa geliyordu. Kalipso'nun nerede
olduğu hakkındada hiçbir fikri yoktu. Çantasını koluna takarak harekete Kalipso2yu aramaya başladı. Ormanın içine doğru ilerledi. Karşısına nelerin çıkacağını bilmediği için bir eli hep annesinin ona hediye ettiği keskin bir kılıca dönüşen kolyesindeydi. Gözleri geçtiği her yeri iyicene tarıyordu. Gittiğ yolları ise unutmamak amaçlı iyicene bakıyordu. Malum işi bittiğinde tekrar gözlerini açtığı yere dönmeliydi. Annesi ordan onu olacaktı. Biraz yürüdükten sonra ayakları yorulmaya başladı. Fakat duramazdı, durmamalıydı. Devam etmeliydi. Bunun için yürümeye devam etti. Hız kesmeden. Çantasına koyduğu suyu çıkarttı. Biraz içti. Suyla yüzünü yıkadı. Bu ona serinlik getirmişti. Rahatlatmıştı. Biraz da olsa rahatladıktan sonra yoluna, yürümeye devam etti.

Bayağı bir yürüdükten sonra uzakta bir şelale gördü. Sular akıp hızla ggidiyordu. Şelalenin yanına gitti. Suyla elini yüzünü birdaha yıkadı. Su çok tatlıydı. Biraz da içti. Sonra etrafına bakındığında bir bahçe gördü. hemen yanındaydı. Bahçe çok güzeldi. Büyüleyiciydi. Bahçenn içine girdiğinde yanına çok güzel bir kız geldi. "Bu Kalipso olmalı." diye fısıldadı. Kızın upuzun saçları renkli gözleri onu büyülüyordu. Fakat daha fazla büyüsüne kağpılmadan işine koyulmalıydı. Kalips ona "Hoşgeldin melez." dedi. O da "Hoşbulduk Kalipso. Benim adım Claire. Afrodit kızıyım." diye yanıt verdi. bunu nüzerine Kalipso mağlum soruyu sordu: "Ahh Claire. Güzelliğini annenden almışsın. Neyse seni buraya gönderen nedir Claire?" Artık korkusundan eser kalmamıştı. Kalipso'yla sohbet eder gibi konuşamaya başladı. Elindeki şişeyi ona doğrultarak "Annem Afrodit bu şişeyi bana verdi ve size götürmemi istedi. Hera'nın bu şişeye ulaşmaması lazımmış." dedi Claire. Kalipso onun sözünü keserek "Eğer ulaşırsa güç dengeleri değişir değil mi?" dedi. Claire şaşkınlıkla Kalipso'ya baktı. O nerden biliyordu bunu? Çok ilginç şeyler dönüyordu ama onun hiçbirinden haberi yoktu. Bu da onun sinirini bozuyordu. "Evet." dedi kısık bir sesle. Kalipso biraz düşündükten sonra Claire'İn elndeki şişeyi alarak "Gel benle." dedi. Claire'in onu takip etmekten başka şansı yoktu. Kalipso evinin önüne gelince "Burda bekle."dedi. Kalipso'yu beklemeye başladı. Kısa bir süre sonra Kalipso elinde sert bir şeyle geldi. Şişeyi yere koydu. Sonrada elindeki ne oldupunu bilmediği sert bir cisimle kırdı. Şişedeki garip su toprağa döküldü. Sonrada ilginç bir şekilde parıldayarak yok oldu. Kalipso ona bakıp gülşümsedi "İşte bu kadar." dedi. "Ne yani hepsi bu muydu? Kırma işini bende yapardım." dedi sinirli bir şekilde. Kalipso bir kahkaha attıktan sonra "Senin kırman anacak Hera'nın işine yarar ama benim kırmam annenin işine yarar. İşin bitti melez. Şimdi gidebilirsin. Tanıştığımıza memnun oldum Claire." dedi elini uzatarak. Eli de yüzü gibi çok yumuşlaktı. Ona uzatılan eli sıkarak "Bende memnun oldum. Her şey için teşekkürler." dedi ve geldiği yöne doğru yürümeye başladı. Şimdi sadece şaşkındı. Görevi tamamlamıştı. Yüzünde bunnun yansıttığı gülümseme vardı. Biraz yürüdükten sonra gelmesi gereken yere geldi. Ne kadar da çabuk gelmişti. Giderken yol bu kadar kuısa değildi. Bu işte ya annesinin yada Kalipso'nun bir parmağı olduğunu düşündü. Birden bastıran kafasının zonklaması bu düşüncelerinden onu uzaklaştırdı. Işınlanıyordu.

Onu delirten baş ağrısı dindiğinde gözlerini açtı. Kendini kendi kulübesinde, kendi odasında buldu. "Çok şükür." dedi. Yatağına oturduğunda bir ses işitti: "Teşekkürler kızım görevi başardın." Bu annesinin sesiydi. Yorgunluktan bayılmak üzereydi. Hemen kendini derin uyulara bıraktı.

RP BİTMİŞTİR!..

Tatlı Bir Macera/3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Tatlı Bir Macera/2
»  Tatlı Bir Macera
» Tatlı Rekabet.
» Tatlı bir karşılaşma
» Tatlı Bir Rekabet