Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gün Bitti

2 posters
YazarMesaj
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

Gün Bitti Empty
MesajKonu: Gün Bitti   Gün Bitti Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 1:57 am

Melez Kampı'nda ki ilk günüm sonunda akşam yemek sonrası plaja inmem kardeşlerimi biraz üzmüştü bu gece eğlencelere katılamayacağımı söyledim plajda dinlemek istemiştim göle bakarken acaba annem de beni özlemişmiydi diye düşünüyorum herhalde oda camdan bakıp beni düşünüyordu o kadar dalmıştım ki Ann'in arkamdan geldiğini görmemiştim bana Merhaba dedi.O an korkudan kendimi suya attım Ann'de bana bakarak gülmemeye çalışıyordu.Sudan çıktım yanıma oturdu ve uzun bir süre konuşmadık sonra aklıma sabah olanlar geldi acaba Kheiron çok kızmışmıydı?Belli bir süre sonra Ann beni amfi tiyatroya davet etti ve koşarak amfi tiyatroya ulaştık.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Gün Bitti Empty
MesajKonu: Geri: Gün Bitti   Gün Bitti Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 3:18 am

Bütün günün yorgunluğunu atmak ancak bir kamp gezisiyle sona erebiliyordu.Malesef,kampın her yerini yeternice ezberlediğimden aynı yerleri terkar görmek pek iyi gelmesede ara sıra birileriyle karşılaşmak iyi oluyordu.Şimdiki gibi.Kardeşim Mark'ın -aynı zamanda tiff'in kardeşi- orda dalgın bir şekilde suyu seyrettiğini gördüm.Yanına gittim.Ve aslında korkutmaya niyetli olmasam da "Merhaba" dedim.Aniden yerinden sıçradı ve kendini plajın sularına attı.Gülmemek için dişlerimi dudaklarıma geçirdim.Mark söylenerek sudan çıktı ve plajın kumlarına oturduk.Bir süre konuşmadan suları izlemeyi başladık.Aslında,plajı izledikçe küçükken annemlerin Sat ve beni götürdüğü sahiller aklıma geliyordu.Gerçekten hayatımda geçirdiğim en mutlu anılardı.Canavar yoktu,okum yoktu ve babamın insan olduğunu sanıyordum.Ama burdada ailem vardı değil mi?Hayatımda düşünemediğim kadar çok kardeşim olmuştu.Aslında bu duygu harika da denilebilirdi.İçimi çektim ve Mark'a döndüm.Hala dalgın dalgın suya bakıordu.Acba ne düşünüyordu?Omzumu silktim ve Mark'ı dürttüm. "Amfi tiyatro'ya gitmeye ne dersin?" dedim.Aramızdaki sessizliği bozmak için. "Neden olmasın?" dedi ve ikimizde aynı anda ayapa kalktık.Hızlı adımlarla amfitiyatroya ilerlemeye başladık.Amfi tiyatroya vardığımda gördüğm her hangi bir yere oturdum ve Mark'a sordum. "Ne yapmak istersin?"
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm

Gün Bitti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün... Bitti.
» Gün Bitti.
» İlk Günüm Bitti...
» İlk gün bitti...Sonunda
» İlk günümde böylece bitti