Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gün Bitti.

2 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Gün Bitti. Empty
MesajKonu: Gün Bitti.   Gün Bitti. Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 11:15 pm

Kampa geldiğimde kendimi çok yabancı ve yalnız hissetmiştim.Sanki kimseyle kaynaşamayacakmışım gibi düşünüyordum.Ama yanıldığımı anladım.Buradaki melezler o kadar cana yakın ki! Sanki bana yardım etmek için yarışıyorlardı.Hepsine çok minnettar kalmıştım.
Kampa gelir gelmez Robin beni kulübeme götürmüştü.Kulübeme yerleşirken kimse yoktu.Sonra pencerenin karşısına oturup dışarıyı izlemeye başladım.O sırada Summer'ı görmüştüm.Kısacası Summ.Summer'ı New York'ta gittiğim bir okuldan tanıyordum.Eğer ben okuldan atılmasaydım daha iyi arkadaş olurduk ama elimde değil.Summ da bir melez ve Athena'nın kızı.Bilgelik Tanrıçası'nın kızı.Ne kadar akıllı olduğundan bahsetmeme gerek yok herhalde.
Summ'dan bana kampı gezdirmesini rica etmiştim ve kendisi zaten çok cana yakın bir melez olduğu için hemen kabul etmişti.Summ bana kamp ile ilgili hikayeler, olaylar, bilgiler anlatıp beni bilgilendiriyordu.Daha sonra bana Arena'yı gezdirirken Julia'yla karşılaştım.Julia Roberts.O da Bakire Tanrıça Artemis'in Avcı'larından biri.Yani benim de kardeşimdir.Bana karşı çok içten davranmıştı.Hatta beni gördüğü ilk anda sarılmıştı.Kendimi çok huzurlu hissediyordum.
Hava kararmaya başlamıştı.Bu yüzden kulübelerimize dağılmaya başlamıştık.Daha sonra akşam yemeği vardı.Julia kulübeye gitmeden önce bir yere gitmesi gerektiğini söylemişti ve kulübeye gelmemişti.Ben de kulübeye girmeye çekiniyordum.Ama belki içeride kimse yoktur diye girdim.Yanılmştım.İçeride biri vardı.Bizim kulübede olduğundan dolayı o da bir Avcı'dır diye düşündüm.Arkası dönüktü o yüzden beni görmedi.Ben de beni farketmesi için boğazımı temizledim ve öksürdüm.Arkasına dönünce :
''Selam.'' dedim.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Gün Bitti. Empty
MesajKonu: Geri: Gün Bitti.   Gün Bitti. Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 8:49 am

Yeni bir melez kulübenin kapısından içeri girmişti. Kulübede üç melezin bavulunu görmüştüm fakat hiçbiriyle henüz tanışmamıştım. Avcıların lideriydim ama henüz onlarla tanışmamış olmak beni biraz bocalatmıştı. Kapıdan içeri giren meleze gülümsedim, aynı şekilde karşılık vererek. "Selam!" dedim büyük bir zevkle ve yüzüme kocaman bir gülümseme yayarak. Kapıdan içeri giren melez; oldukça güzeldi. Kahverengi saçları vardı ve renkli gözlere sahipti. Tanışmak için elimi uzattım. Önce kendimi tanıttım. "Ben Satellite Morgan; avcıların lideriyim ve melez danışmanıyım." diyerek gülümsedim. Melez danışmanlarının görevi; yeni gelen melezlere yardım etmekti ama karşımdaki melez bilgilenmiş gibiydi. Tekrar gülümsedim ve karşımdakine kim olduğunu sorma nezaketini sonunda gösterebildim. "Peki ya sen?" diye sordum.
http://www.platis.forummum.net
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Gün Bitti. Empty
MesajKonu: Geri: Gün Bitti.   Gün Bitti. Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:03 am

Arkasını döndüğümde gördüğüm avcı çok beklediğimden çok daha güzeldi.Altın saçları sarısı beni alıp başka alemlere götürmüştü.Summ'ın anlattığına göre o bir Melez danışmanıymış.Yani ona istediğim her konuda danışabilirdim.Ona selam deyince arkasını dönmüş ve o da bana selam vermiş ve kim olduğumu sormuştu.O kadar güzel ve asil duruyordu ki karşısında ezilmiştim sanki.Hemen:
''Ben Andrea Grace Harvey.Kısaca Andy işte.'' dedim.
Çok rahat konuşmuştum sanki.Normalde daha çekingen ve ürkek olurdum ama artık bu ruh halini üzerimden atmış gibiydim.Bana niye Avcı olmak istediğimi, kamp ile ilgili düşüncelerimi ve sorunlarımı sordu.Ben de tek tek cevapladım.Çok ilgiliydi.Kendimi ona çok yakın hissetmiştim.Sanki yıllardır tanıyor gibi.Bana diğer avcılardan da bahsetti ayrıca.
Herkes akşam yemeği için kulübelerinden dışarı çıkıyordu.O sırada Satellite de beni elimden tutup kulübeden dışarı sürükledi.Akşam yemeği için Artemis masasına gidiyorduk, nihayet diğer avcılarla da, yani kardeşlerimle de tanışacaktım.
Akşam yemeğini yemiş, diğer avcılarla -yani kardeşlerimler- tanışmıştım.Alexis, Julia, Briseis, Mairilyn, Pacely, Adyali ve Veronica.
Birer avcı oldukları için çok ciddi olacaklarını zannetmiştim.Ama yanıldığımı ilk olarak Julia'nın bana sarılmasında, ikinci olarak da avcılarla yediğim akşam yemeğinde anlamıştım.Hepsi çok komik, çok akıllı ve çok cana yakınlardı.Bana avcı olmanın kurallarını tekrar tekrar anlattılar.Evimdeymiş gibiydim.Zaten öyleydim sanırım.
Akşam yemeği bitip herkes kulübelerine dağıldığında kendimi çok rahat ve huzurlu hissediyordum.Şimdiden bir sürü arkadaşım olmuştu bile.Mutluydum.Kulübeye girdiğimde bize çoktan birer yatak hazırlamışlardı bile.Herkes yatmak için hazırlanıp yatağına oturduğunda belki bir saat konuştuk, güldük, sohbet ettik.Çok güzeldi.Gerçek kardeşler gibi.Saat çok geç olmuştu.Yatmaya karar vermiştik.Yorganımın altına girip düşüncelere daldım.En son annemi düşünüyordum.Ondan ayrılışımı.Onu düşlemenin verdiği huzurla uyudum.Rahat ve mutlu.

Rp bitmiştir.

Gün Bitti.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün... Bitti.
» Gün Bitti
» İlk Günüm Bitti...
» İlk gün bitti...Sonunda
» İlk günümde böylece bitti