Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babam Ares

YazarMesaj
Arthur Cocteau
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Arthur Cocteau

Babam Ares Empty
MesajKonu: Babam Ares   Babam Ares Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 3:12 am

Kampa gelişimin henüz ikinci günüydü.Kampı gezmek bana çok büyük bir haz vermişti.Çeşitli Yunan Mimarisi ürünü yapılar etrafa serpiştirilmişti.Gezerken bir plaj gördüm,nasıl bunu daha önce fark edemedim diye kızdım kendime.Plaja koştum,plaj güzele benziyordu.Hafif ve koyu renkli kumlar vardı burada.Kumlara oturdum ve başımı da aynı şekilde kumlara koydum.O sırada hafif bir şekerleme isteği duymaya başladım.Göz kapaklarım ağırlaştı ve bir anda uykuya daldım.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Etrafıma baktım,burasıda neresiydi.Tuhaf bir yerdi burası.Sarayı andırıyordu aslında.Olimpos`ta olabilir miydim.O sırada bir motor sesi yankılanmaya başladı.Ardından ses yok oldu.Bulunduğum salona uzun,kaslı bir adam girdi.Güneş gözlükleri takmıştı.Evlat dedi adam.Bu babam olabilirdi.Kampa gelişim ile birlikte bir Ares çocuğu olduğumu öğrenmiştim.Tabii kulübedeki yoğunluğu görünce biraz rahatsız olmuştum.Demek gelebildin dedi Babam.Bu bir rüya değil mi diye sordum babama.Evlat bu rüya falan değil,seni buraya getirdim sadece.Demek uykuya daldığımda buraya gelmiştim.Bu bana oldukça tuhaf gelmişti.Şimdi ne diyecektim,karşımda duran kişi savaş tanrısı Ares oluyordu.Benden kormana gerek yok dedi Ares,aslında şimdilik korkmana gerek yok diyelim.Beni neden buraya getirdin baba.Aresin bakışları o an yumuşadı.Bak evlat sana anlatmak istediğim bir kaç şey var dedi babam.Bakışlarımı ona çevirdim.Böylece babam bana yaklaşık bir saat tanrıların nasıl oluştuğundan melezler ve melez kampına kadar her şeyi anlattı.Dinledikten sonra her şeyi daha iyi anlamıştım.Teşekkür ederim baba dedim ve geriye doğru ilerlemeye başladım.Nereye gidiyorsun dedi arkamdan babam.Bunları anlatınca geriye gönderirsin diye düşünmüştüm baba dedim.Aslında bir şey daha var dedi babam ve elini öne doğru uzattı.Elinde kan kırmızısı bir taş belirdi.Bu taş çok özeldir dedi babam.Bunu silahına takacağım.Bu taşa istediğin şeyi koyabilirsin.Sadece düşünmen ile taşa istediğin nesne girer ve çıkar.Taşı aldım ve cebime koydum.Teşekkür ederim dedim,kısa bir sessizlik oldu.İçimden ona sarılmak geliyordu fakat o savaş tanrısıydı.Bu nedenle elimi uzattım.Babam gözlerini elime çevirdi.Tabii tabii dedi babam ve elimi yavaşça sıktı.Hoşçakal evlat dedi ve bir anda plajda uyandım.Vay be ne rüyaydı dedim.Sonra elimle cebimi yokladım.Taş orada duruyordu.Gülümsedim ve Ares kulübesine yürümeye başladım.

Babam Ares
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babam Ares'i istiyorum !!
» Babam Tanrı Ares mi? Ciddi Olamazsınız...
» O adam babam mı?..
» Babam Hermes
» Üvey Babam Ve Ben