Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göreve Çıkıyoruz...

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Göreve Çıkıyoruz...  Empty
MesajKonu: Göreve Çıkıyoruz...    Göreve Çıkıyoruz...  Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 3:11 am

Sabahın ilk saatlerinde yine görev için uyanmıştım. Artık kardeşlerim bile göreve gitmeme alışmıştı. Uyandıktan sonra kısa bir duş aldım ve en güzel parfümümü sıktım. Sonunda hazırdım. Bu kadar hazırlanmamım tek nedeni, göreve Lara ile gitmemdi.

Kamp meydanına gelince bir ilki fark ettim. İlk defa erken gelmiştim. İşte bu yüzden şaşırmıştım. Ama şaşkınlığımı hemen attım ve kamp meydanında uygun bir yere uzandım. Görevde içmek için şarap koymuştum çantaya. O şarabı açıp açmamak arasındayken Lara’nın sesini duydum. Her zamanki gibi çok güzel olmuştu . Onunla muhabbet ettikten sonra görev zamanının geldiğini fark ettik. Birbirimizle el ele tutuşarak pegasus ahırlarına gittik ve pegasuslarımızı çıkardık. Hemen Mor Leke’ye en sevdiği havuçlardan birini verdim. Mor Leke çok sevinmişti. Pegasusuma bindim ve kampa baktım. Bir anda kardeşim Leas’i görmüştüm. Ona el sallarken Lara’nın da Claire’ye el salladığını gördüm. Pegasuslarımızla havalandıktan sonra Nereus’un limanına doğru yol almaya başladık.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Göreve Çıkıyoruz...    Göreve Çıkıyoruz...  Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 3:32 am

Bugün çok heyecanlıydım.Hem maceraya çıkacak,hem de Kev ile zaman geçirecektim.Onun gözünde normal ama görünüşüne de önem veren biri olarak görünmek istiyordum.Bu yüzden aşırıya kaçmadan makyaj yaptım.Tüm kardeşlerim yorganlarına sarılmış uyuyorlardı.Bir tek Claire kulübe de yoktu.Onun yokluğuna zaten tüm kulübeyle alışmıştık.Kulübemiz liderlik seçimlerinden dolayı iyice karışmıştı zaten.Kardeşlerim birbirine küsmüştü.Bu görev benim için iyi olabilirdi.Kıyafetlerimi hızla üstüme geçirdim.Kev genellikle geç geliyordu,bu yüzden acele etmeme hiç gerek yoktu.Çantamın içine gerekli malzemeleri koyduktan sonra hızla kulübemden çıktım.Koşar adımlarla kamp meydanının yolunu tuttum.Gittiğim de Kev'in elinde şarap ile beni beklediğini farkettim.Koşarak yanına gittim ve şarapı elime aldım,çantama koydum. "Yavaş,yakışıklı ocuk.Şimdiden sızmanı istemem." dedim ve hafifce kıkırdadım.Birlikte pegasus ahırlarına doğru gitmeye başladık.Giderken birbirimiz ile konuşuyor,şakalaşıyorduk.Konuşurken Pegasus Ahırlarına geldiğimizi farketmemiştik bile.Pegasuslarımızın yanına gittik.Missy'i sevdim ve naneli şeker verdim.Missy mutlulukla kişnedi.Gülümsedim ve Kev'in yanına gittim.Birlikte havalanmaya başladık.gökyüzüne bakarken birden Claire'nin sesini duydum.aşağıya baktım.Bana el sallıyordu.Bende salladım.Artık gökyüzündeydik.Nasıl gideceğimizi gerçekten bilmiyordum.Meraklı ve yorgun gözlerimi Kev'e çevirdim. "Nasıl gideceğimizi biliyormusun?" diye sordum.Kev dalmış olmalı ki önce bana cevap vermedi.Aradan birkaç dakika geçtiğinde cevap beklediğimi farketti ve konuşmaya başladı.Belki de yaklaşık yarım saat kalmıştı.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Kevin Least

MesajKonu: Geri: Göreve Çıkıyoruz...    Göreve Çıkıyoruz...  Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:27 am

Yolculuğumuz müthiş bir şekilde geçiyordu. Lara’ya baktığım zaman korktuğu anlaşılıyordu. Aslında bende korkuyordum. Ama Lara’nın korktuğumu anlaması demek, onun daha da paniklemesi demekti. İşte bu da bu görevde en son istediğim şeydi. Biraz sonra pegasuslarımız inmeye başladı. Lara’nın korkusunun heyecana dönüştüğünü anlamak için kain olmaya gerek yoktu. Her şey gözlerinden belli oluyordu. Limana inince etrafa bakındım. Nereus’u kokusundan tanımamız gerektiğini biliyordum. Bir anda burnuma iğrenç bir koku geldi. İşte Nereus’u bulmuştuk.Tek bir problem vardı. Nereus’u nasıl yakalayacaktık ve onun verdiği bilgiyi anlayabilecek miydik ? Problemler çok fazlaydı ve çözüm olarak sadece beyin ve kas gücümüz vardı.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Göreve Çıkıyoruz...    Göreve Çıkıyoruz...  Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:21 am

Burası gerçekten çok pis kokuyordu.Keşke parfüm alsayım diye iç geçirdim.Kevin'a baktım o da pis kokuyu algılamış olmalı ki burnunu tıkamıştı.Birden gözüm pis bir ihtiyara çarptı.Bu kokular ondan geliyordu.Kevin'a baktım ve onu adamın olduğu yere çektim.Adamın omzuna dokundum ve parmağıma gelen tozu montuma sildim.Bu montu kampa geldiğimiz de hemen temizleyecektim.Adam arkasına döndü.Adamın çevresinde sinekler dolaşıyordu.Bu tam anlamıyla iğrençti! Gülümsemeye çalıştım. "Bakarmısınız? Nereus'u arıyoruz.Bize yerini söylermisiniz?" Dedim en tatlı sesim ile.Adam gülümsedi dişlerinin arasına girmiş olan yiyecekler mide bulandırıcıydı. "Hayır,öyle birini tanımıyorum." Dedi Nereus daha sonra arkasına döndü.Kılıcımı boynunda tuttum kılıcım ile onu döndürdüm. "Bana bak ihtiyar,bizi salak mı sandın?" Nereus birşey söylemeyince sözlerime devam ettim. "Senin Nereus olduğunu biliyoruz.Sana birşey soracağız eğer cevap vermezsen seni vahşice öldürürüm." dedim korkunç bir sesle.Nereus'u az da olsa korkutmayı umuyordum.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Göreve Çıkıyoruz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim benimle bir göreve çıkmak ister?
» Kate ile yola çıkıyoruz
» Canavarlarla Dolu Bir Geziye Çıkıyoruz.
» Canavarlarla Dolu Bir Geziye Çıkıyoruz 2
» Canavarlarla Dolu Bir Gezintiye Çıkıyoruz./3