Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Manon 3...

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Manon
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Elizabeth Manon

Elizabeth Manon 3... Empty
MesajKonu: Elizabeth Manon 3...   Elizabeth Manon 3... Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 8:45 am

Bağırışlar,çığlıklar...Kendimi bildim bileli bunlarlaydım...O iğrenç hayatımın bir parçası olmuşlardı artık.Bu sesler kimden mi geliyordu?Elbette üvey babam ve annemden...Canıma tak ediyorlardı artık.Odamın kapısını açtım ve o manzarayla karşılaştım.Annem yerdeydi.Yanağını tutuyordu.Üvey babam o aşağılık ise elini kaldırmıştı ona doğru.1.60 boyunda ve sadece 39 kilo olabilirdim fakat o an içimde ateşlenen ,bir demir parçasını eritmeye yetecek olan, his bana herşeyi yakıp yıkabileceğimi hissettiriyordu.Anneme doğru koştum ve onu olduğu yerden kaldırdım.Elini yanağından çektim ve ona baktım.Gözleri açılmıştı ve hipnotize olmuş gibi ''o'' adama bakıyordu.Yanağında kocaman bir kızarıklık vardı.''o''na baktım.Az önce hiç birşey olmamış gibi etrafına bakınıyordu.Kendime hakim olamadım ve bir çığlık attım.Onu omzundan iti haykırdım ''Sen ne halt yediğini sanıyorsun????!!!!''.Adam bana baktım.''Asıl sen ne halt ettiğini sanıyorsun?'' dedi fısıldayarak.Kalktı bana doğru ilerledi elindeki bira şişesini yere fırlattı.Ben yerdeki şişenin tuzla buz oluşunu izlerken adamın eli bir yumruk halinde yüzüme indi.Ani bir sarsılmayla mutfak tezgahına tutundum.Burnumda aniden bir sıcaklık hissettim ve elimi burnuma götürdüm.Burnumdan oluk oluk kan akıyordu.''Sizi de bu lanet olası evi de arkamda bırakacağım artık.Yepyeni bir hayatım olacak.Sizden uzakta!!!!'' diye haykırdım.Montumu ve arabanın anahtarlarını kaptığım gibi kendimi dışarı attım.Ne yapacağımı bilmiyordum nereye gideceğimi de.Arabaya bindim,anahtarı kontağa taktım ve çalıştırdım.Çevre yoluna çıktım ve sürebildiğim kadar sürdüm.Sırf kafamın içinde dolanıp duran düşüncelerden kurtulmak için dar patikalara girdim.Sazlıkların ortasından geçtim.Yorulduğumu hissettiğimde durdum ve etrafıma baktım.Bir ormandaydım.Susamıştım.Acıkmıştım...nerede olduğumu ve ne yapacağımı bilemez haldeydim.Dışarı çıktım.Ormanın soğuğu vurdu yüzüme.Kendimi kaybettim ve yere yığıldım.Gözlerim kararırken hissettiğim tek şey bileğimdeki bileziğin soğukluğuydu...
Gözlerimi açtığımda portatif bir yatakta yatıyordum.Etrafımda oğlanlı kızlı bir grup vardı.Onların yanında da iri yarı bir adam.
Bana herşeyi anlattılar.Ben bir melezdim.Babam Hephaistos'tu.Melez Kampındaydım.''onlardan uzakta ve güvendeydim.Kısacası:
MUTLUYDUM... Rolling Eyes
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Elizabeth Manon 3... Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Manon 3...   Elizabeth Manon 3... Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 9:39 am

Rp puanı: 60.

/Admin.

(Elizabeth, üzgünüm, zorluyorum ama bu kadar yükseltebiliyorum puanını. Bir daha giriş rp'si yazacaksan biraz daha özen.)
http://olimpos.my-rpg.com

Elizabeth Manon 3...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Manon-4!
» Elizabeth Manon
» Elizabeth Manon-2
» Elizabeth Manon Görevler-
» Elizabeth !