Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Manon-2

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Manon
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Elizabeth Manon

Elizabeth Manon-2 Empty
MesajKonu: Elizabeth Manon-2   Elizabeth Manon-2 Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 7:31 am

Süper...Okuldaki ilk günümdü ve ben ilk günden bütün bu çilelere maruz bırakılmıştım.Neyse ki eski okulumdan bir arkadaşımla beraber ayrılmıştım da derslerde onunla takılabiliyordum.Yeni okulumuzda çaylak olduğumuz için ne kafamızın tuvalete sokulması kalmıştı ne de yemekanede başımızı tepsi yememiz.Ben bir kızdım öyle değil mi?Bunlar erkeklere yapılmaz mıydı?Yani Clie bir erkek olduğu için ona kısmen bir sözüm yoktu.Her neyse yine de bir kaç tenefüsümüz boş oluyordu.Fakat anlaşılan bugün şanslı günümüzde değildik.
Sabah ilk dersimiz bedendi.Ben yine ip atlıyordum ve Clie'de beni izliyordu.O bedene katılamıyordu çünkü onun bacaklarında doğuştan bir bozukluk vardı.Daha kimse tarafından kabul edilmediğimiz için bende yalnız başıma ip atlıyordum.
Yorulmuş ve terlemiştim.Soyunma odalarına girdim ve tuvalete doğru yollanıyordum ki bir grup burnu yüksek -bir Clie ile havalılara böyle deriz- yolumu kesti.Sevinmiştim çünkü eğer kafamı klozete sokarlarsa yıkanabilir ve üstümü değiştirebilirdim.Tam tamına 6 kişiydiler..Bunları daha önce hiç görmemiştim.Diye düşünürken arkadan Clie'nin koltuk değneklerinin sesi geldi.Arkamı döndüm ve ''Clie!!Burada ne işin var?!'' diye çığlık attım.Elinde oynaşan bir poşet vardı ve beni takmamıştı anlaşılan ''Saatini eline al!!'' diye bağırdı.Bu saati bana bu seneki doğum günümde kendisi almıştı.Ben ne olduğunu anlamayıp saatimi çıkarmaya çalışırken önümde duran iki kız bir birlerine doğru yaklaşmaya ve neredeyse ''buharlaşmaya'' başlamıştı.Ben daha neler olup bittiğini anlayamadan Clie pantolonunu çıkarmaya başladı aynı anda boşta kalan eliyle de beni çekiştiriyordu.Ben geriye doğru giderken 6 kız önümde tam tamına 6 başlı bir canavara dönüştü.Elimdeki saat ısındı ve büyüdü.Elime baktığımda ise bir kılıç gördüm.Bunun işe yaramayacağını biliyordum çünkü bu ''varlığın'' kafasını kesince yerine 2 tane çıkıyordu.Bağrındım ve Clie'nin ''Al bunu ve sakın bakma!!!'' diyen sesini duydum.Ve alt kısmının tamamen bir keçi olduğunu farkettim.Her neyse...Elime oynaşan iğrenç bir şey deydi ve ben hiç bir şey diyemeden bir yandan elimdeki kılıçla onu oyaladım aynı zamanda elimde ''MEDUSA'' nın kafası olduğunu sonradan anladığım başın gözlerini -bakmadan- açmaya çalıştım.Bu yeterince iğrenç bir şey değilmiş gibi o 6 başlı canavarın taşa dönmesini gözlerimle izledim.Tabii ben bu sırada hem bağrınıyor hem de gözlerimi ovuşturuyordum.
Tüm bu olanlardan donra buradayım Melez Kampı'nda...Babam bir Tanrı ve ben bir melezim.Clie bir satir ve annem yanımda değil...Yalnızım...Ama kendimi her zamankinden daha yeni,yeni ve yeni hissediyorum...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Elizabeth Manon-2 Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Manon-2   Elizabeth Manon-2 Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 11:41 pm

Bu rp ile puanını yükseltemem, 55.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Elizabeth Manon-2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Manon
» Elizabeth Manon 3...
» Elizabeth Manon-4!
» Elizabeth Manon Görevler-
» Elizabeth !