Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birkaç Çilek Uğruna

2 posters
YazarMesaj
April Diana Lancaster
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
April Diana Lancaster

Birkaç Çilek Uğruna Empty
MesajKonu: Birkaç Çilek Uğruna   Birkaç Çilek Uğruna Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 2:06 am

İçinde annemin ve benim olduğumuz çerçeveye bakıyordum özlemle. Ona çok hasret kaldığımı hissettmiştim birden. Tamam, kulübedeki kardeşlerim bana çok iyi davranıyorlardı ama hiçbir şey annemin yanında hissettiğim huzur ve güvenlik duygusunun yerini tutamazdı. Ben bu düşüncelere dalıp gitmişken birden kapının hafifçe çalındığını duydum. Çerçeveyi özenle yerine bırakıp odamdan çıktım ve kapıyı açtım. Karşımda sarışın bir kız duruyordu. Oldukça güzel görünüyordu. Tahminimce bir Afrodit kızıydı. "Selam!" dedi kız neşe dolu bir sesle. Ben de ona "Selam." diye karşılık verdim. Ardından kız kendini tanıtmaya başladı. "Ben Claire, Afrodit kızıyım. Sanırım sen bu kampta yenisin." dedi. Gülümseyerek başımı salladım ve "Evet, yeni sayılırım. Ben de April." dedim. "Öyleyse tanışmamız ve biraz eğlenmemiz için sana bir teklifim var." dedi. Merakla, "Nedir o?" diye sordum Claire'e. Claire ise tek kaşını kaldırarak "Bay D.'nin çilek tarlalarına gitmeye ne dersin?" diye sordu. Şaşırmıştım, daha makul bir teklif bekliyordum açıkçası. "Ama oraya girmek yasak değil miydi?" diye sordum. Claire hafif sinsi bir gülümsemeyle "Biz de onun için gidiyoruz ya. Yasaklar, çiğnenmek içindir!" dedi. Bir süre bekleyip cevap vermediğimi gören Claire "Eee April, geliyor musun gelmiyor musun?" diye sordu sabırsızlıkla. Bunun üzerine ben de hemen kararımı verdim. Bay D.'nin tarlalarına küçük(!) bir gezinin kimseye zararı dokunmazdı herhalde. "Geliyorum Claire. Bir saniye, hemen dönerim." dedim ve yanıma ceketim ile birlikte küçük bir çanta aldım. Böylece birlikte kulübeden çıktık. Bir süre yürüdükten sonra Claire tarlalara yaklaştığımızı haber verip "Çok eğlenceli bir gün olacak." dedi neşeyle. Gülümseyerek "Bence de." dedim. 'Tabi yakalanmazsak...' diye ekledim içimden.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Birkaç Çilek Uğruna   Birkaç Çilek Uğruna Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 10:55 am

Tanışmak için Poseidon kulübesine gittim. Poseidon kulübesine yeni bir kardeş geldiğini biliyordum. Can sıkıntımı geçirmek ve kamptaki bütün haberlerden haberdar olabilmek için Poseidon kulübesinin kapısını çaldım. Şansıma April açmıştı. Tanışma fastı bittikten sonra onu çilek tarlalarına çağırdım. Nekadar başta tereddüt etsede teklifimi kabul etmişti. Kulübeye hemen hemen ilk geldiği gün ceza almak istemiyordu. Kim isterdi ki zaten? Tarlalara giderken aklımda sadece geçireceğimiz eğlenceli bir gün vardı. Ceza alabileceğimiz hiç aklıma gelmiyordu. Biraz yaramazlık yapıp hemen tarlalardan tüyecektik. Umarım planımız tıkır tıkır işlerdi. Tarlalara yaklaştığımızı April'e haber verdiğimde içini büyük bir heyecanın kapladığını farkettim. Bu çok doğaldı. 5 dakika falan daha yürüdüğümüzde upuzun neredeyese sonu gözükmeyen çilek tarlalarına gelmiştik. April'e bakarak gülümsedim. April'de heyecanla gülümsüyordu.

" Burası harika bir yer... "

" Evet hadi gel. " diyerek koşmaya başladım. April'de arkamdan geliyordu. Gerçektende çok eğlenecektik burda.
April Diana Lancaster
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
April Diana Lancaster

MesajKonu: Geri: Birkaç Çilek Uğruna   Birkaç Çilek Uğruna Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 4:25 am

Sonunda çilek tarlalarına ulaşmıştık. Buraya kadar yakalanmadan gelebilmiştik. Aynı performansı ilerleyen zamanlarda da gösterebileceğimizi umuyordum. Yakalanmak benim için hiç iyi olmazdı. Gerçi bu kimse için iyi olmazdı. Özellikle cezanızı verecek olan kişi Bay D. ise! Neyse, şimdilik endişelenmeyi bir kenara bırakıp çileklerin tadını çıkarma zamanıydı. Korkunun ecele faydası yoktu nasıl olsa. Böyle düşünmek daha iyi gelmişti. Claire de benim gibi düşünüyor olmalıydı. Onun yüzünde endişeden eser yoktu. Beni kolumdan tuttu ve en güzel görünen çileklerin yanına götürdü. Claire direkt olarak çileklerden yemeye başladı. Ben ise kısa bir tereddütten sonra elime yavaşça bir çilek aldım. Ağzıma attığım anda çileğin muhteşem tadı beni etkisi altına almıştı. Hayatımda yediğim en güzel çilekti herhalde. İlk yediğim çilekten sonra kaç tane daha çilek yediğimi hatırlamıyordum bile. Bu çileklerin tadına doyum olmuyordu. Ama bir süre sonra artık daha fazla çilek yemememiz gerektiğine kanaat getirdim. Biraz daha yersek karnımız ağrımaya başlayabilirdi. Bir de Bay D. tehlikesi vardı tabii. İkincisi daha endişe verici bir sebepti. Claire'e "Sence bu kadar çilek sefası yeter mi Claire?" diye sordum. Claire başını sallayarak bana onay verdi. "Tamam, ama biraz bekle. Önce şu çileklerden kulübeye götürmek için biraz toplayalım." dedi ve bana bir poşet uzattı. Anlaşılan Claire hazırlıklı gelmişti. Eh, bundan şikayetçi olduğum söylenemezdi doğrusu. Böyle güzel çilekleri bir daha nereden bulabilirdim ki? Sevinçle Claire'in uzattığı poşeti alarak en lezzetli ve taze görünen çilekleri toplamaya başladım. Ben tam poşetimin tamamen dolduğunu söylemeye hazırlanıyordum ki Tarlalar'ın girişinden gelen sert bir ses kanımın donmasına neden oldu. "Hey, sizi küçük hırsızlar! Ne arıyorsunuz benim Tarlalar'ımda?" İşte şimdi bitmiştik.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Birkaç Çilek Uğruna   Birkaç Çilek Uğruna Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 5:19 am

"Hey, sizi küçük hırsızlar! Ne arıyorsunuz benim Tarlalar'ımda?"

Bu çok kötü olmuştu. 5 dakika sonra gelse Bay D. çoktanbiz kulübelerimizde olacaktık ama yakalanmıştık. Başta aklımdan kaçmak geçti fakat Bay D. karşımıza gelince bu fikir öldü gitti. Sorusuna cevap bekler gibi bize kötü kötü bakıyordu. Göz ucuyla April'e baktım. Ne yapacağımız konusunda onunda hiçbir fikri yoktu.

" Özür dileriz Bay D. " akımdan birtek bu cümle geçiyordu. Beynim donmuş gibiydi. Vücudum buz kesmişti. April'da bana eşlik etti. " Evet. Çok özürdileriz. " Bu sözlerimiz ceza almamıza engel olamadı malesef. Bay D. önce elimizdeki poşetleri hızlı bir şekilde aldı. Gözüm poşetlerde kalmıştı. Kardeşlerime götüremiyecektim çilekleri. Bay D. biraz düşündükten sonra bize cezamızı söyledi. Sonrada bizi kulübelerimize yolladı.

RP BİTMİŞTİR!..

Birkaç Çilek Uğruna
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Bir Elbise Uğruna
» Eşya Uğruna Kerberus
» Zeki Kızlar da Güzellik Uğruna Saçmalayabilir
» Birkaç Öneri
» Birkaç Bilgi