Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birkaç Bilgi

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Birkaç Bilgi Empty
MesajKonu: Birkaç Bilgi   Birkaç Bilgi Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:32 am

Bells'le bir bankta oturmuş sohbet ediyorduk. Hava önceki günlere göre daha iyiydi. Bu havada boş boş oturuyorduk. Canım bir şeyler yapmak istiyordu ama canavarlarla da uğraşmak istemiyordum. Onlarla dalga geç, artistik bir şekilde öldür...Uğraşamazdım. Daha başka bir şeyler bulmalıydık. Bells'e "Canavarsız bir şeyler yapmalıyız." dedim. Bells kısa bir süre düşündükten sonra "Eğlenmek istiyorsak kamp dışına çıkmalıyız." dedi. Haklıydı. Mutlaka kampın dışına çıkacaktık. Ne yapabiliriz diye düşünürken Bells "Buldum." dedi. Ona baktım ve "Seni dinliyorum." dedim. Sırıttıktan sonra "Nereus'a gidelim. Birkaç bilgi alırız." dedi. İyi fikirdi. Başımıza bir iş geleceğini sanmıyordum. Gülümseyerek "Tamam, ne soracaksn?" diye sordum. Bells güldü ve ayağa kalktıktan sonra "Bilmiyorum. Orada düşünürüm." dedi. Ben de ayağa kalktım ve yanımıza gereken eşyaları almak için kulübelere doğru yürümeye başladık. Kısa bir süre sonra kulübelerin oradaydık. Ben kendi kulübeme, o kendi kulübesine gitti. Kulübeme girdiğimde hemen geniş bir çanta aldım ve içine gereken tüm eşyaları doldurdum. Her şeyim tam olduğunda kulübemden dışarı çıktım ve Hermes Kulübesinin önüne gittim. Burada Bells'i beklemeye başladım.
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Birkaç Bilgi Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç Bilgi   Birkaç Bilgi Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 4:12 am

Tiff ile Nereusa gitmeye karar verdikten sonra eşyalarımızı almak için külübelere geri döndük. Ben hemen kendi kulübeme gidip turuncu renkli sırt çantamı kaptım ve içine lazım olacak eşyalarımı koydum, hazırdım. Dışarı çıktım. Tiff hazır bir şekilde kapıda beni bekliyordu. ''Evet uzun bir uçuş bizi bekliyor Tiff. Hızlı olmalıyız.'' Tiff'in koluna girdim ve hızlı adımlarla pegasus ahırlarının yolunu tuttuk. Yolda ne soracağımı düşünürken Tiff şarkı söylüyordu. Fikri ortaya attım ama aklıma hiç bir soru gelmiyordu. Sorularla uğraşmayı bıraktım ve Lyssa'yı ahırından çıkardım. Simsiyah tüylerini severken Tiff yanında Sissy'le geldi. Ben eyerleri taktım ve Tiff'in de hazır olmasını bekledim. Tiff pegasusuna bindi, ikimiz de hazırdık. Ben ona işaret verdim ve Lyssa'yı dörtnala sürmeye başladım. Arkamdan Tiff'de Sissy'i koşturmaya başlamıştı. Yeterli hıza ulaşan Lyssa siyah kanatlarını açtı ve gökte süzülmeye başladık.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Birkaç Bilgi Empty
MesajKonu: Geri: Birkaç Bilgi   Birkaç Bilgi Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 4:47 am

Pegasuslarımızla habada uçuyorduk. San Francisco'ya gidiyorduk. Çünkü Nereus oradaydı. Bugün kendimi çok mutlu hissediyordum. Onun için şarkı söylüyordum. Hem de bağıra bağıra. Rüzgar çok olduğundan Bells'e çok gürültülü gelmediğini biliyordum. O da benim şarkıma eşlik etmeye başladı. İki melez gökyüzüne konser veriyorduk. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan İhtiyar Denizci Nereus'un Limanı'na vardık. Bells'e şaret verdim ve inişe geçtik. Güzel bir manevradan sonra yere indik. Sissy'nin üzerinden atladım ve Bells de pegasusundan inince onları yolladık. Bir süre gidişlerini izledikten sonra etrafa bakınmaya başladık. Nereus'u arıyorduk. Aynı zaman da ne soracağımızı düşünüyordum. Bells'e "Nerede olduğunu biliyor musun?" diye sordum. Bells, "Buralarda olmalı." diye cevap verdi. İçimden kaybolmamayı diledim. Bu dileğim gerçek oldu. Sanırım tam karşımızda oturan ihtiyar, Nereus'tu.

Birkaç Bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgi Toplamak
» Rp Puanlama Hakkında Bilgi
» Birkaç Öneri
» Tiff ile Birkaç deneyim
» Babamdan birkaç hediye