Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiff ile Birkaç deneyim

2 posters
YazarMesaj
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Tiff ile Birkaç deneyim Empty
MesajKonu: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:33 am

Havayı içime çekebiliyordum.Böylesine sakin bir günde ne olabilirdi ki? tabii ki de hiçbir şey.Yani ben öyle tahmin ediyordum.Kılıcımı, kınından çıkardım.Siyah yüzü, güneş sayesinde parıldıyordu.Melez Kampı'na gelişimin üçüncü günü olsada hiç arenaya uğramamıştım.Belki de biraz tanıdık yüz görmek fena olmayacaktı.Kılıcım, canavarlara karşı beni hiç yanıltmamıştı.Peki ya dostlarıma karşı? Doğruca arenaya doğru gittim.Aslında görmek istediğim Maya olsa da ortalıklarda yok gibi görünüyordu.O sırada, arkamdan bir ses duydum.Tahmin ettiğim gibi Tiff'in sesiydi.

-Hey! Nasılsın Ed ?

-İyim sen nasılsın Tiff ?

-Bende iyi.Biraz antrenman yapmaya ne dersin?

-Tabii. Neden olmasın.

Kılıçlarımız hazırdı.Tiff ile duello yapmak ilginç olacaktı doğrusu.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:54 am

Evet, biliyorum bu çok saçmaydı. Biriyle kılıçta düello yapmamalıydım çünkü kılıç kullanmayı hala bilmiyordum. Sonuçta ben yay-ok kullanmakta iyiydim ama her zaman ki gibi aklımla değil kalbimle düşündüm. Canım çok kılıç kullanmak ve biriyle düello yapmak istiyordu. Ed'i gördüm ve ona düello teklif ettim.

Sonuçta o benim dostumdu. Yenilsem bile, ki yenilecektim benimle çok fazla alay etmezdi. En azında ben öyle ümit ediyordum. Offf offf. Yok ben akıllanmayacaktım. Ed teklifimi kabul etti. Tabi o da biliyordu kolay lokma olduğumu. Bir yerden kılıç aldım ve düelloya başladık. İlk saldıran ben olmuştum ama Ed kolayca bu saldırımı savurmuştu.

Bütün gücümle saldırıyordum ama hiçbir işe yaramıyordu. Bunlar gerçekten kolay hamlelerdi. Daha iyi saldırmalıydım. Artık işler değişmişti. Bu sefer saldıran Ed idi. Kılıcımı düşürmeye çalışıyordu. Çok güzel bir hamle yaptı. Bu hamlesinden çok zor kurtuldum ama hala kurtulmam gereken bir sürü hamlesi vardı...
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:04 am

Şunu itiraf etmeliyim ki Tiff iyi bir kılıç kullanıcısı değildi.Bir kaç kez saldırılarımın hızını yavaşlatıp, Tiff'in dengi olmaya çalışıyordum ama bu çok yavaştı.Tiff'in elindeki kılıcı birkaç kez düşürdüm ama bir yandan saldırıp, bir yandan da öğretiyordum.Tiff saldırıyordu ama hamlelerini kolaylıkla savuşturuyordum.Birkaç tavsiyemden sonra Tiff'i bunaltmış olucam çünkü az önce bahsettiğim kılıç düşürme hareketini kusursuz yapıp, kılıcım Thésus'u yerde gördüm.Tiff gülümseyordu.

"Acemi Şansı"

Artık ben de gülümseyordum.Kılıcımı yerden alıp, Tiff'e saldırıya geçtim.Ama Tiff geçen sefer kadar şanlı değildi.Kılıcını düşürüp, kılıcımı boğazına dayadım.Ama Tiff beklediğimin tam tersi bir şekilde kılıcını yerden almayı başarıp, benim hamlemi savuşturmuştu.Artık Tiff'i daha fazla zorluyordum.Ama Tiff benim hızıma yetişemiyor gibiydi...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:37 am

Yavaş yavaş kılıç kullanmayı öğreniyordum. Ed'in bana yaptığı hamleleri ona yapmaya çalışıyordum. Tabi çok iyi olmuyordu ama yine de artık daha iyiydim. Ed beni çok zorluyordu. O kılıcımı yere düşürüyor be tekrar alı saldırıyordum. Sonuç hem aynıydı ama pes edemezdim. Ed bana gülümsedi. Ben de ona gülümsedim. Hala onun kılıcını düşürmeye çalışıyordum. Bir kez başarmıştım. Neden bir kere daha olmasın.

"İyi gidiyorsun."

"Tabi tabi"

"İstersen pes et."

"Asla. Oradan bakınca bu kadar çabuk pes edeceğim gibi mi görünüyorum?"

Ed gülmeye başladı. Bunu fırsat bildim ve bir daha saldırdım...
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 8:58 pm

Saldırı, beklenmedik ve kusursuzdu.Zor olsa da engellemeyi başardım.Ama bir kaç adım sendeledim.Kılıç, kullanmakta iyiydim ve Tiff de iyi olmaya başlıyor gibiydi.Tiff, düşünceli halimi görüp, bir kez daha saldırdı.Ama bu sefer aynı hataya düşmezdim.Kılıcımla, saldırısını kolayca geri çevirip, saldırıya başladım.Ama Tiff daha deminki kadar şanslı değildi.Saldırım, kılıcını tekrar düşürdü.Sonra akıllıca bir hamle yapıp, benim bacaklarımın arasından kayıp, bileziğine basıp, bıçağını boynuma dayayıdı.Şunu itiraf etmeliyim ki çok iyi bir hamleydi.Ama Tiff benim Duello tarzımı bilmiyor gibiydi.Tiff'e fırsat kalmadan eğilip, bıçağından kurtuldum ve Tiff bana saldırmaya başlamadan önce, kılıcımla bıçağını düşürdüm.Sonra kılıcımı bıçağa çevirip (yeni eklediğim bir özellikti.Kılıcımı istediğim silaha çevirebiliyorum.) Tiff'in boynuna dayadım.

-Şimdi O kadar Şanslı değilsin?

-Öyle görünüyor.

-İstersen bir daha kılıç düşürme haraketini yapalım ?

-Ee, tabii olur.

Tekrar gülümsedim.Tiff'e nasıl kusursuz kılıç düşürme haraketini yapacağını gösteriyordum.Tiff iyi öğreniyordu.Ama kılıcım sadece sallanıyor, yere düşmüyordu.Ben de Tiff'i okta geçemeyeceğimi biliyordum.Derin bir nefes alıp, kılıç düşürme haraketini gösterdim.Bu sefer anlamış gözüküyordu...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:17 pm

Ed'in bu sefer gösterdiğini daha iyi anlamıştım. Aslında hareketler bu kadar zor değildi. En azından bir mantığı vardı. Tekrar Ed'in kılcını düşürmeye çalıştım. Her hamlemi, her hareketimi önceden düşünüp öyle yapıyordum. Sonunda Ed'in kılıcının kabzasını kendi kılcımla çevirdim ve... İşte oldu. En sonunda Ed'in kılıcını düşürmeyi başarmıştım. Yüzümde büyük bir gülümseme olduğunu biliyordum.

"Evvet, işte buu!"

"Aferin, bu sefer oldu."

Biraz fazla tepki verdiğimi biliyordum. Tamam, biraz değil bayağı fazla tepki vermiştim ama ne yapayım, kılıç kullanmada önemli bir şey öğrenmiştim ve Ed'in kılıcını düşürmeyi başarmıştım. İkimizde, birbirimize bakıp güldük. Ed eğildi ve kılıcını yerden aldı...
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Tiff ile Birkaç deneyim   Tiff ile Birkaç deneyim Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:30 pm

Tiff sonunda başarmıştı.Kılıcımı eğilerek aldım.Gülümsedim.Tiff gerçekten de anlamıştı.Ayağa kalktım.
Tiff, birkaç başarılı kılıç düşürme haraketi yaptıktan sonra oldukça yorulmuştuk.Sanırım Antrenman buraya kadardı.

"İstersen kulübelerimize dönelim.

"Tabii.Dönelim.

"Hadi gel o zaman.

Tiff beni takip etmeye başladı.Sonunda arenadan çıkmıştık.Tiff ile birkaç deneyimin bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum.Tiff'in öğretilirse iyi bir kılıç kullanıcısı olacağından emindim.Tiff ile birkaç kez daha arenaya gelmeye karar verdim.Işıldayan kapısıyla, Apollon kulübesine geldiğimizde Tiff bana döndü elini salladı.Ben de öyle.Tiff gittikten sonra bende Hephaistos kulübesine doğru yola çıktım.Aslında biraz temizlesem hiç fena olmazdı...

Rp Bitmiştir

Tiff ile Birkaç deneyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Birkaç Öneri
» Birkaç Bilgi
» Birkaç Çilek Uğruna
» Benden Birkaç Kare. :)
» Babamdan birkaç hediye