Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tırmanmak mı ?

YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Tırmanmak mı ? Empty
MesajKonu: Tırmanmak mı ?   Tırmanmak mı ? Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 6:29 pm

Ne zamandır tırmanma duvarına gitmek istiyordum ama zamanım olmuyordu. O yüzden dersliklerden çıktıktan sonra hemen tırmanma duvarına gittim. Zor gözüküyordu ama eğlenceli olabilirdi . Zaten buraya tırmanmak için gelmiştim. Duvar 30 metre uzunluğundaydı ve macera başlıyordu.

Hemen koruyucuları giyip tırmanma duvarının yanına gittim. Duvara bakarken tırmanmaya başladım. Öncelikle tırmanmak çok kolaydı. 5 metre sonra lavların gelmesi beni çok zorlamıştı. Ama hala duvardaydım. 10 . metreye geldiğimde duvar sallanmaya başladı. Burada neredeyse düşüyordum. Ama 15. metreye geldiğimde kesinlikle düşeceğimi biliyordum. Çünkü üstüme taşlar düşüyordu. Taşlardan kaçıyordum kaçmasına ama hiç ilerleyemiyordum . En sonunda kendimi aşağı doğru bıraktım. Gözlerimi açtığımda yerde tırmanma duvarına bakıyordum. Kendi kendime söylenerek kulübeme doğru yol aldım.

Tırmanmak mı ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir daha tırmanmak mı ?
» Savaşmak iyi hoş da, tırmanmak?
» Tırmanmak? Bir Daha Asla..
» Bir Daha Tırmanmak? Asla!