Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir daha tırmanmak mı ?

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Bir daha tırmanmak mı ?  Empty
MesajKonu: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:50 pm

Kulübemden çıktım.Koşarak demeterin kulübesine gittim.Steve görünmemeliydim.Ona göre incinip canımı yakabilirdim.Aman ne korkunç.Benim şifa gücüm vardı.O duvarın canını bile okuyabilirdim.
"Hadi Maya alt edilmek için bekleyen bir duvar var"dedim.İçimde bir şüphe yoktu.Bu işi halledebilirdim...
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:55 pm

Birden Crist'in sesiyle ilkildim. Büyük bir heyecanla beni çekiştiriyordu. Bense hala şaşkındım.
''Ne oldu Crist?Ne bu heyecan?'' dedim zorlukla.
''Hiç,tırmanma duvarına tırmanmak istiyorum,kardeşlerle iddaya girdik.'' İşte şimdi anlaşılıyordu herşey.
''Tamam ama ya bize birşey olursa?''
''Ama benim şifa gücüm var Maya merak etme.''
''Benim de var Crist,ama o andaki acıyı hissediceğiz ne de olsa.'' Ama Crist asıl sorunun bu olmadığını anladı.
''Sorun ne May?''
''Ah,ben,şeyy..Yüksekten ölesiye korkarım.''
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:00 pm

Güzel bir itiraf.Herneyse korkutan ölmeden gitmeliydik.
"Hadi gidelim,her korkunun yenilmesi için bir zaman vardır belkide bu doğru zamandır"dedim.Endişeli gözlerle bana baktı gülümsedim.Ama biride bana gülümseemeliydi.
"Merak etme daah henüz tanıyamadığım bir güneş gücüm var.En yakın zamanda öğrenicem ama şimdilik bunlarla avunmalıyız."dedim.Oda gülümsedi neyseki cesaretli bir kızdı.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:08 pm

Ayaklarım geri geri gidiyorsada Tırmanma Duvarına gelmeyi başardık. Korkudan ölmek üzereydim.
''Hadi!'' dedi Crist neşeyle ve tırmanmaya başladı.
Ben de korkarak tırmanmaya başladım.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:27 pm

Zeus aşkına.Bir anda titredik ve kırmızı birşey akmaya başladı.LAVV..
"Maya saklan bunlar lav " diyerek onu ve kendimi bir çukura attım.Devam etmek için ona baktığımda.Başıyla onayladı ve yükseklere tırmanmaya başladım.Ne yapacağımdan emin olmadan devam etiim lavlar yavaş akıyor ama kaçmayı başarıyorduk.Maya ya döndüm benden fazla uzakta değildi ama ramızdan geçen lav nehri yüzünden birbirimize ulaşamıyorduk.
"Maya az sonra tekrar sarsılacağa benziyoruz çok lav akıyor sıkı tutun"der demez..
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:33 pm

..Dev bir kaya üzerimize doğru gelemeye başladı! Bütün duvar kadardı. Kafam hızlı hızlı çalışıyor,ne yapabileceğimi düşünyordum. Birden araba yarışlarında yaptığım o şey aklıma geldi. Sağa sola bakıp etrafımızdaki en yakın ağacı ya da bitkiyi aradım. Kalın bir sarmaşık dalına odaklandım ve sarmaşığı önümüze siper ederek fırlattım. Kayanın bizim üzerimize gelmesini bir tek o dal engelliyordu.
''Crist! Tırman!'' diye bağırdım. Sözümü tekrarlatmadı ve tutulan kayanın üzerinden tırmandı. Kaya giderek aşağı iniyordu ve ben ağarlığından inliyordum. Crist'in bana yardım edeceğini ummaktan başka çarem yoktu.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:41 pm

Ne yapmalıydım.Ne ne ne...Yoğunlaştım.Öfke,korku,ne yapacağını bilememezlik.Ellerim yanmaya başladı.Ne olduğunu bilemeden baktığımda ellerimde bir ateş topu vardı.Topa fırlattım.
"Maya atla"dedim ve top parçalandı.Maya en son gördüğümde bir çukurluğa atladı.Bir anda ellerim ve ayaklarım boşaldı.Kendimi tutamadım ve Düştüm düştüm düştüm.Ne olduğunu bilemedim.Ölmüşşümdür diye düşünüyordum
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:36 am

Crist yere doğru yuvarlanyordu. Hayırrr! dedim sadece,bunu içimden mi yoksa dışımdan mı söyledim bilemiyorum. Ne yapabilirdim? Kahraman yanım hemen atlamamı söylüyordu ama o zaman onunla beraber düşerdim. Birisine seslenmek için fazla yukardaydım. Yüksekliği falan takmıyordum o an. Birden elimin bir hareketiyle bir dal fırladı ve onu tuttu. Hemen onu yukarı doğru çektim ve benim de olduğum çukura soktum. Cristina'nın şaşkınlıktan gözleri açık,zar zor nefes alarak bana baktı.
''Hayatımı kurtardın Maya.'' dedi bana bakarak. O an çok gurulanmıştım.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Bir daha tırmanmak mı ?    Bir daha tırmanmak mı ?  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:01 am

Off neler olmuştu yahu...
"Klübeme gidiyorum maya sende git ve dinlen ve burda ne olduysa kimseye bahsetme dostum"dedim.Gülüştük ve kulübelere yol aldık.....

Bir daha tırmanmak mı ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Daha Tırmanmak? Asla!
» Tırmanmak? Bir Daha Asla..
» Tırmanmak mı ?
» Savaşmak iyi hoş da, tırmanmak?
» Bir saldırı daha