Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Dostum.

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Yeni Dostum. Empty
MesajKonu: Yeni Dostum.   Yeni Dostum. Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 2:28 am

Sabah erkenden kalktım.Henüz kimse uyanmamıştıBende giyindim ve hava almaya çıktım.Ortalıkta kimse yoktu.Bende dolaşmaya başladım.Yürürken arkamda ayak sesleri duydum ve durdum.Çok korkmuştum, arkaya bakmaya cesaret edemiyordum.Yavaşça döndüm ve arkama baktım.Andy bir yere gidiyordu.Sanırım beni görmemişti.Yanına koştum ve ''Günaydın,nereye gidiyorsun?'' diye sordum.Bana ''Pegasusumu görmeye gidiyorum sende gelmek istermisin ?'' dedi.Ben de teklifini kabul ettim.Birlikte pegasus ahırlarına gittik.Burası iğrenç kokuyordu.Bir sürü pegasusun yanından geçtikten sonra ,bir pegasusun yanında durduk.Bu pegasus çok sevimliydi.Andy ''Benim egasusum bu seninki hangisi?'' dedi.Benim bir pegasusum yoktu.Andy bunu anlayınca beni kolumdan sürükleyerek başka egasusların olduğu bir yere götürdü.''Seç!'' dedi.Ben çok şaşırmıştım.Hangisini seçeceğimi bilemiyordum.Hepsi birbirinden sevimliydi.İçlerinden bir tanesi bembeyazdı ve ilgimi çekmişti.Onun yanına gittim ve başını okşadım.O da memnun gibi gözüküyordu.Andy'e bunu istediğimi söyledim.Bana gülümsedi ve adını ne koyacağımı sordu.Hiçbir fikrim yoktu.Ona sordum ''Sence adını ne koymalıyım?''.Çok sevdiğim bir şeyin adını koyabileceğimi söyledi.Sevdiğim şeyleri düşündüm:Çikolata ,elmalı soda(!),hamburger ,kola...Aklıma saçmasapan şeyler geldi.Bir türlü karar veremedim.Düşünmeye devam ettim.Marshmallow şekerleri çok seviyordum.Aniden bağırdım''Buldum,Marshmallow olsun!'' .Andy gülmeye başladı.''Çok güzel bir isim ,ayrıca bende çok severim.'' dedi.Marshmallowun başını tekrar okşadıktan sonra ahırdan çıktık ve ayrıldık.Artık yeni bir dostum daha olmuştu.
Very Happy

Yeni Dostum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En kadim dostum...
» Dostum carrionite
» Şirin Dostum Ariel
» Kahraman Dostum
» Dostum Pers Unuttun mu?