Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şirin Dostum Ariel

YazarMesaj
April Diana Lancaster
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
April Diana Lancaster

Şirin Dostum Ariel Empty
MesajKonu: Şirin Dostum Ariel   Şirin Dostum Ariel Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 12:30 pm

Kampa gelmeden önce de mitoloji ile ilgilendiğim için pagasusun ne anlama geldiğini biliyordum. Pegasuslar, kanatlara sahip zarif atlardı. Pegasuslara kendimi bildim bileli hayrandım. Şimdi ise onların sadece resimlerini görmekle kalmayacak, onlardan birine sahip olacaktım. Heyecanla dolabımı açtım ve üzerimdeki pijamalardan kurtulup yerlerine günlük kıyafetlerimi giydim. Mavi, askılı bir bluz ve beyaz, keten bir pantolon. Saçlarımı da güzelce taradıktan sonra salık bırakmaya karar verdim. Saçlarımın özgür kalmasından hoşlanıyordum. Kulübemden çıkınca heyecanla, bir melezin bana daha önceden yerini gösterdiği Pegasus Ahırları'na gittim. Kapısının önünde durup derin bir soluk aldıktan sonra içeri girdim. İçeri girmemle de büyülenmem bir oldu. Burası, hayal ettiğimden de daha güzel bir yerdi. Her tarafta şirin mi şirin pegasuslar vardı. Bir süre etrafıma bakındım ve okyanus yeşili gözleriyle bana bakan bir pegasusu gözüme kestirdim. Yanına gidip buz mavisi yelerini okşamaya başladım. Pegasusun gözlerinden resmen zeka fışkırıyordu. Bu pegasus, kesinlikle benim olmalıydı. Ona ilk görüşte garip bir şekilde çekildiğimi hissetmiştim. Yeni pegasusuma sevgiyle bakarak "Hımm, sanırım senin adını Ariel koyacağım." dedim. Pegasusum, ismini sevmiş gibiydi. Ben de bu durumdan oldukça hoşnuttum tabii. O sırada Ariel'in kafasını cebime doğru uzatmaya çalıştığını fark ettim. Önce bunun nedenini anlamasam da sonra cebime koyduğum erikler aklıma geldi. Hemen onları çıkartıp Ariel'e verdim ve onun erikleri iştahla yemesini izledim. O an bir pegasusa sahip olmanın paha biçilemez bir duygu olduğunu anladım.

Şirin Dostum Ariel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bunlar Kesinlikle Şirin Değil!
» En kadim dostum...
» Dostum carrionite
» İlk günüm, ilk dostum
» Yeni Dostum.