Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bunlar Kesinlikle Şirin Değil!

YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Bunlar Kesinlikle Şirin Değil! Empty
MesajKonu: Bunlar Kesinlikle Şirin Değil!   Bunlar Kesinlikle Şirin Değil! Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 1:04 am

Bu çalışmam kısa oldu. Bu kılıcı aldığımdan sonra ilk maceramdır. (Yıldızlar çok yavaşlattığı için 35-40 dakikadır böyle yazabildim.

Myrmeke Tepesi son zamanlarda çok ünlü olmuştu. Giden melezlerden çoğu geri dönemiyordu. Yeteneklerimi ve Frostmourne'nin yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için dağda bulunan yaratıklar ile savaşacaktım. Ölmek kesinlikle istemiyordum ve buda olmayacak birşeydi. Ben cesur, güçlü ve demirci bir melezdim. Hephaistos olan babam, kaybolmuştu ve onu aramaya gidecektim en kısa sırada ancak önce bu yeteneklerimi keşfetmenin şu anki en iyi düşünce olduğunu bildiğim için gelmiştim bu tepeye. Ormanda bulunan bu tepeye koloni kuran böceklerin kökünü kazıyıp melezleri kurtaracaktım. Hızla tepenin üstüne tırmanmaya başlarken topraktan yaratıklar çıkınca korkudan tepeden düştüm. Kılıcımı yere, ayağa kalkmak için sapladım ve ayağa yavaşça kalkmaya başladım. O sırada yerden iskeletler çıktı. Şaşırmıştım. İlk defa böyle bir durum ile karşılaşıyordum. Othyrs Dağında böyle bir özellik göstermemişti bana karşı. En iyisi fazla düşünmeden iskeletleri öldürmekti. Hareket ettikleri için vuramıyordum "Durun!" diye bağırınca durdular. "Zıplayın" dedim ve havaya atlamaya başladılar. Kılıç, iskelet çağırıp itaat ettiriyordu. Bu özellik ile birçok şey çağırabilirdim. "Ölen Myrmeke canavarlarını itaat için çağırıyorum!" diye bağırmam üzerine melezleri yok eden Myrmeke canavarlarının ölü, iskelet halini çağırdım. Kılıcımı havaya kaldırdım ve tam "Saldırın!" diye bağırcakken üstüm buz olmaya başladı. Buzdan zırh da neyin nesi idi? Sıkıntılı bir tavrım olmuştu. Bu özellikleri bulmam gerekecek ve o zamana kadar da yanlış hareketlerim ile yanlış birşey yapıp kötü sonuçlara varabilirdim. Ama şu ana kadar çağırma ve buzdan zırhı öğrenmiştim. Belki o kadar da zor değildi bu kılıcı kontrol etmek. Belki de zordu. Kim bilir? Ölen Prens kadar olamasamda bende yeni sahibı ve yeni kontrolcüsüydüm. Belki kılıcın buzdan yeteneklere sahip olduğundan buz yeteneklerini söyleyip kullanabilirdim. "Buz yağsın!" diye bağırmama rağmen yağmayınca böyle bir özelliği olmadığını anladım. Kılıcımı hızla aşağıya salladım. Ardında buz gibi bir hava bıraktı. Demek ki hızla sallarsam bir kasırga gibi birşey olabilirdi. Hızla sallamama rağmen biraz fazla soğuk hava çıktı. Kafamı kaşımak için elimi havaya kaldırınca tepedeki kaya dondu. "Bu da nesi?" dedim ve tekrar başka bir kayanın üstünde denedim bunu. Elimi biryere doğrultmamın sonucu olarak yine olmuştu bu. Demek ki böyle de olmuştu. Daha sonra tekrar burda çalışırdım. Yılanlar ile daha sonrada savaşabilirdim.

Bunlar Kesinlikle Şirin Değil!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şirin Dostum Ariel
» Okçuluk Hector'a Göre Değil
» Sorun Bende Değil Duvarda!
» Okçuluk Bana Göre Değil!
» Kardeşime Yakalanmak - İyi ki Tanrı Değil