Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dostum Pers Unuttun mu?

2 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Dostum Pers Unuttun mu? Empty
MesajKonu: Dostum Pers Unuttun mu?   Dostum Pers Unuttun mu? Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 2:59 am

Pers, en son kız arkadaşının geleceği gün benim odamda ses çıkarmadan durmamı rica etmişti. Bu kızı etkilemek istediğinden emindi. Onu kırmayıp evde sessizce durmuştum ve birsürü yeni makineler geliştirmiştim. Artık yataklar, ışıklar ve diğer eşyalar, parmak izi testi ile olacaktı. Böylece hırsızlara karşı korunacaktı ve saldırı modu devamlı açık olacaktı. Kulübeye dışardan bakınca 2. kat görünmesede yatakların bulunduğu 2. kat merdivenleri için kaybolan merdivenin yanı başındaki tablete dokundum. Pers, kız arkadaşının bugün geleceğini bildiği halde yukarda hazırlıksız uyuya kalmıştı. Onu uyandırmak istemiyordum. Tablete dokununca merdivenlerin yerine yanan alevler ve tuzaklar kapandı ve yürümeye başladım. Üst katta mağaranın ve 9. deponun haritaları vardı. Bunları yeni gelenler bilmiyordu. Elena'ya bundan Ed bahsetmiş, ancak detaya girmemişti. Bana bütün sırları anlatmıştı. Ben yeni bişeyler bulmadan önce konuğumuz için oturma odasını hazırlamaya başladım. Onu ben ağırlayacaktım. Hızla cips koydum. Bunlar benim ürettiğim bir makine ile oluyordu. Hızla dokunulunca istediğimiz kadar acı soslu cips veya sade cips boşaltıyordu. Düğmesine basınca sade ve acı soslu cipsler karışık düşmeye başladı. Bir küçük şalteri yana doğru çevirmem ile durdu. Biraz da su koymuştum yanına. Kapı çalındı. Bu herkes olabileceği için "A-108 makinası ! Devreye gir!" dedim ve ışıklar söndü, üst kata ve mağaraya giden yollar kapandı. Kameralardan sevgilisinin geldiğini gördüm. Hemen alarmları durduracak sözleri söyledim. Sadece benim ve Ed'in komutası ile açıp kapanan bu eşyalar çok özeldi. "A-108 kapansın! K-91 makinası devreye girsin!" dememle kapı açıldı ve tuzaklar kapandı. "Perseus ne-" demeden ben "Uyuyor. Uyandırmaya kıyamadım. Senin Afrodit kızı olduğunu bildiğim için makyajını da imha etmene göz yumamadım. Seni ben ağarlayacağım." dedim ve "Buyur otur. Kulübemiz Başdanışmanın kayboluşundan sonra çok değişti." dedim. Ona yeni koltukları gösterdim ve oturdu. "Adın ne?" dedi. "Alex. Pers bahsetmiştir." dedim. Onaylarcasına kafasını salladı. Sonra kendi ismini söylemeye başladı.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Dostum Pers Unuttun mu?   Dostum Pers Unuttun mu? Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 7:53 am

Bugün Pers'in kulübesine gidecektim. Oranın teknolojisine bayılmıştım. Elena'yla çok iyi arkadaş olmamıza rağmen ona ziyarete hiç gidememiştim. Birkere o bize gelmişti. Hephaistos Kulübesinin teknolojisini de Pers sayesinde öğrenmiştim. Güzelce giyindikten sonra makyajımı yaptım. Uzun, sarı saçlarımı açık bırakıp arkaya attım. Çantamıda alıp kulübemden çıktım. Pers'i göreceğim için heyecanlıydım. Kapıyı çaldım ve beklemeye başladım. Kapıyı kardeşi Alex açtı. "Perseus ne-" cümlemi bitiremeden Alex sorumu yanıtladı. "Uyuyor. Uyandırmaya kıyamadım. Senin Afrodit kızı olduğunu bildiğim için makyajını da imha etmene göz yumamadım. Seni ben ağarlayacağım. Buyur otur. Kulübemiz Başdanışmanın kayboluşundan sonra çok değişti." dedi. Kulübeye baktığımda gerçektende inanılmaz yeni buluşlar gelmişti. Koltuklar bile değişmişti. Büyük bir yenilik olmuştu Hephaistos Kulübesinde. Koltuklara oturunca " Adın Ne? " diye sordum. "Alex. Pers bahsetmiştir." dedi. Evet Pers çok bahsetmişti. Başımla onayladım. Aklım Pers'teydi. Ama yapacak bir şey yoktu. Kulübeye göz gezdirirken bir makine dikkatimi çekti.

" Bu ne? "

" Cips hazırlama makinesi. Bak cipsleri getireyimde tadına bak. " Alex cipsleri getirmeye gitti. Bende bu arada da diğer buluşlara göz gezdiriyordum.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Dostum Pers Unuttun mu?   Dostum Pers Unuttun mu? Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 8:46 am

Mutfağa gidip cipsleri alacaktım. İçeri girmeden evel duvarın belirli birkaç yerine dokundum. "Kamera-Salon" dedim ve önümde Afrodit'in Kızı'nın yaptığı herşey görünüyordu. Ooppss... Buraya doğru geliyordu. Hızla komut vererek makinayı kapattım ve cipsleri boşalttığım kavanoz ile sanki onu hiç beklemiyormuş gibi heyecanla karşıladım. Afrodit kızları, nedense bana güvensizlik veriyordu. Güvenilir olabilirdi ama ona asla sırrımızı söylememeliydim. Mağara kehaneti yıllardır sürüyordu ve böyle sürecekti. Ama, diğer Hephaistos Çocukları'nın saatlerdir mağara kazmalarını bilmesinin gerektiğini hissediyordum. Bunları Pers'e bile söylememiştim. Eğer ona söylersem kötü sonuçların olabileceğine kafamı takmıştım. "Şeyy... Seni beklemiyordum. Sen istersen Pers'in yanına çık." dedim. O merdivenlere hızla ilerlerken yanan alevleri ve bundan etkilenmeyen duvarlara hayretle bakıp bir çığlık attı. "Umarım Pers uyanmamıştır. Uyandığında çok sinirli olabiliyor. Şeyy. Onu bastırmak kolay ama... Boşver." dedim. Hızla gerekli kodları söyledim. Merdivenler açıldı ve yukarı çıkmaya başladı. "Dur!" dedim. Orada bir tuzak olduğunu biliyordum. Gerekli komutu orada söyledikten sonra ilahi bronzdan yapılan kılıçlar ile dolu kamuflaj perdesi kalktı ve oradan kayboldu.

Pers'in yanına varmamız pek sürmemişti. Ed kaybolunca bütün fikirlerimi hayata sürmüştüm. Artık odamız yoktu. Herkesin bir yatağı vardı ve bu hemen her yerde olabilirdi. (Çatı dışında)
"Burası birnevi sığınak. Ed gittiğinden beri kardeşlerim ile yakından ilgilenmeye başladım. Ed, Julia'yı avcılara kaptırdığım için bana bu görevi verdi. Pers, iyi bir çocuk. Büyük hırsları var ama... Kısaca Ed'e benziyor. Sadece biraz fırlama. Ed gidince kamp telaşa kapıldı. Tek ciddi Hephaistos Çocuğu olarak ben kaldığım için kaygılanıyorum. Kardeşlerime her an herşey olabileceğini hissediyorum. Onları korumak için gerekli pek bir şeyim yok. Tek koruma silahım yumruklarım." dedim. O, sıradan yumruklarım olduğunu sanıyordu ama ben, büyük sırrımı kimseye söylememiştim.

Pers'in yanında pek durmadık. Aşağı hızlıca indik ve ben her zamanki gibi komutları aktif hale getirdim. Aşağı indiğimizde benim bir sır sakladığımı anlamış olmalıydı. Bu sır perdesi kamuflaj ile fazla örtülmeyecek gibi duruyordu. O, bu perdeyi aralayacak ve henüz benim bile tam olarak anlamadığım bilmeceyi çözecekti. Televizyon izlemek istediği her halinden belli idi. Koltuğun yüzeyinde birkaç yere hafifçe dokunmam ile bir kanal açıldı.
"Sen keyfine bak." dedim ve mağaraya doğru inmeye başladım. Elena, orada Tyler ve yeni kardeşim ile çalışıyordu. "Ed de Perseus'un bilmemesini isterdi. Ona çok şey söylemememiz gerekli. Onun kötü işlere kalkışmasını ve yaralanmasını istemiyorum Elena. Sen Maya ile biraz konuş. Şu an kötü olduğundan adım gibi eminim. Biz çalışırız. Yukarda Pers'in kız arkadaşı var. Çapkın çocuğun kız arkadaşını yeni komuttan takip edebilir ve gizlice sıvışabilirsin." dedim. Kafası ile onayladı. Ben birazdan yukarı çıkacaktım ama, mağaranın sonunu getirmeyi çabalayacaktım.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Dostum Pers Unuttun mu?   Dostum Pers Unuttun mu? Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 6:12 am

"Sen keyfine bak."

Alex ortalıktan kayboldu. Yalnız kalmıştım. Bir yandan aşkım Pers'i düşünüyor bir yandanda tv deki kanalları geziyordum. Kolam bitince kendi kulübemmiş gibi gidip kendime kola doldurdum. Biraz daha televizyon izledikten sonra makyajımı tazeledim. Canım sıkılmıştı. Aynanın karşısında 15 dakika falan daha oyalandım. Canım sıkılınca yada boş vaktim olursa hep tüm zamanımı ayna karşısında geçirirdim. " Acaba Pers ne zaman uyanacak? " diye içimden geçirdim. Alex bana gayet iyi bakıyordu ama ortalıktan kaybolmuştu. Tam yarım saat geçmişti ama hala Alex ortalıkta yoktu. Başına bir şey gelmiş olcağını düşünerek onu aramaya başladım. Bu kulübeyi ilk defa gezecektim. Bazı bölümlere baktım ama bir türlü Alex'i bulmadım. Nereye kaybolmuştu acaba? Sonra biraz daha etrafıma bakındım ve bir kapı gördüm. Acaba nereye açılıyordu? Bunu denemeden asla bilemezdim. Buyüzden kapıya yaklaştım ve kapıyı açtım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Dostum Pers Unuttun mu?   Dostum Pers Unuttun mu? Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 5:17 am

Şimdi dinleniyorum. Az yazdım o yüzden.

Kapı açılmıştı. Ben de tam çıkıyordum zaten. Claire tam önüme gelince korkudan ödüm korktu. O, sıkılmıştı ve gitmek istediği suratından belli idi. Sanırım bana da bunu söylemeye gelmişti. Benim cevabımda hazırdı zaten. Üstüne paltosunu giymişti. "Ben Pers'i bir daha görüp gideceğim. Kulübemdeki kardeşlerim beni bekliyorlar." dedi. Onu yukarı 3. çıkarışımdı ama 10. da olsa çıkarırdım. Kafamı onaylarcasına aşağı yukarı salladıktan sonra komutları verdikten sonra merdiven açıldı. Yukarı çıkıp Pers'i yanağından öptükten hemen sonra aşağı indi. Ona kapıya kadar eşlik ettim. "Güle güle. Herşey için teşekkürler." dedikten sonra kapıyı kapadı. Kulübemiz, kapkaranlıktı. O gelince aydınlık olmuştu ve içim rahatlamıştı. O gidince, eskisi gibi karanlık oldu kulübemiz.

RP SONU

Dostum Pers Unuttun mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tyl ve Pers
» Pers ile Rp
» Pers de arıyor
» Pers'i Babamla Tanıştırıyorum!
» Pers ve Summ~Kardeş Kurgusu