Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anne için av zamanı!

YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Anne için av zamanı! Empty
MesajKonu: Anne için av zamanı!   Anne için av zamanı! Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 8:50 pm

Nyks çoçuğu olmak güzel bir şey aslında. Kuluben her zaman karanlık ve geceleyin insanların kendini en savunmasız hissettiği anda ben kendimi acayip rahat hissediyorum. Bu gece yine rahatım,rahatça uyuyup rüya görüyordum ki melezlerin genellikle rüyaları iğrenç olur. Rüyam kapkaranlık bir ortamda bir kadını görmem ile başlıyor. Kadının kıyafetleri siyah ama üstünde yıldızlara benzeyen noktalar var. Kadın bana bakıp gülümsüyordu ''Birisine mi benzettiniz?''diye sordum. Kadın ın yüzü daha çok gerilerek gülümsemeye devam etti. ''Evet. Oğluma benzetmiştim ama?'' ''Anne?'' ''Evet evladım benim ve sana ihtiyacım var''.Bir tanrıçanın bana neden ihtiyacı olabilirki? ''Dinliyorum anne'' ''New york ta öldürmeni istediğim bir kiklop var oğlum,bu kiklop hizmetkarlarımdan birini öldürdü. Bunu yapabilir misin?'' Yüzümde haşin bir gülücükle ''Eğer bu kiklop annemi sinirlendirdiyse hayatının hatasını yapmış demektir.Hemen yola çıkıyorum.''

New york a vardığımda annemin söylediği yere doğru gittim. Vardığımda buranın eski bir oto yapım şirketi olduğunu gördüm ama ben bir mağara felan bekliyordum. Neyse içeri doğru gittim. Etrafa biraz bakındıktan sonra. Dinlenmek için köşeye biyere oturdum. Sonra bir ses geldi bum!,bum! bum!, sanki 2 tonluk bir insan yürüyordur dedim ve bir kiklopla savaşacağımı hatırladım. Ayağa kalkarak pozisyonumu aldım. Köşede bir yerde olduğum için kiklop beni ilk başta görmedi. Gözünü tamamen bana çevirebilmesi için kasıtlı olarak bir ses çıkardım. Kiklopun gözü bana döndü. ve ''Bir melez?'' diye böğürdü.Sonra göreve çıkmadan önce aldığım kunailere benzer bıçağı elime alıp ''Evet. Nyks ten sevgilerle!'' diyip bıçağı gözüne fırlattım. Kiklop öyle bir çığlık attıki tüm ölümlülerin buraya toplanacağından korktum. Kiklop dizleriyle yere çökerek ellerini gözüne götürdü. ''Seni öldüreceğim, yemin ederim seni yiyeceğim!'' diye yine böğürdü.Ama ben ondan önce davranıp.'' Geç kaldın!'' diyerek kalbine katanamı sapladım ve birtoz bulutunun dağılışını gördüm. ''Tartarustakilere selamımı söle! Uyandıklarında burda olucam!''dedim ve ordan uzaklaştım.

Melez kampına geldiklten sonra kulubeme dinlenmeye çekildim sonra odanın ortasında geceye benzer yıldızlı bir karaltı gördüm. Kılıçımı çekerek hazırda bekledim. Sonra annemin parlak yüzünü gördüm. ''[color=yellow]Aferin oğlum,kiklopun işini çok çabuk hallettin ve bir ödülü hakketin[color=yellow]m konuşmama izin vermiyerekiki yüzük çıkardı ve yüzükleri her iki elimin işaret parmağına taktı. ''Yüzükelrin dönüştüğünü düşün oğlum,dönüştüğünde. Sana göre bir şey çıkacak.'' dedi ve deydirdim. Deydirdiğimde yüzük yerini tetikler aldı ve uzun tabance ya dönüştü.''Vay,vay,vay. Bu gerçekten süper anne sağol.'' ''Daha bitmedi,bu silahla kimi istersen vurabilirsin önünde arkasında ne olursa olsun vurur sadece düşün. Ayrıca mermiler asla bitmez,ve mermilerin ilahi bronz yada gümüş olup olmayacağına karar verebilirsin, Üstündeki şu taşı görebiliyormusun o taşın içinde seni korumak için yeminli iki tana ruh var ona basarak onları çağırabilirsin.'' '' Vayy. İyiymiş sağol annne.'' ''Oğlum sen benim cezalandırıcım olacaksın. Bunları iyi kullan oğlum. sonra görüşürüz.''dedi ve kayboldu. Cezalandırıcı ha?

Anne için av zamanı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» İşleme Zamanı
» Değişim zamanı
» Alışveriş Zamanı.
» Tanışma zamanı....