Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zack Cliff Burton

2 posters
YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Zack Cliff Burton Empty
MesajKonu: Zack Cliff Burton   Zack Cliff Burton Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:51 am

Evet.Yine her zamanki gibi diğer insanların monotonluklarından sıkılıyorum ve biraz hareket istiyorum. Çok mu şey istiyorum? DEHB i olan biriyseniz evet istiyorsunuz. Neyse ki bugün ''arkadaşımsınız'' diyerek yalan söylediğim arkadaşlarımla sörf yapmaya gidicem. Onlarla neden takılıyorum? Çünkü hepsi bir avuç ahmak önüne gelenle kavga başlatıyorlar buda benim heyecan isteğimin çok azını karşılıyor. Ve bu çocuklar sörf tende hoşlanıyorlardı bu bana yeterdi. Küçüklüğümden beri denizin o güzel kokusu beni rahatlatır ne zaman sinirlensem, ne zaman monotonluktan kurtulmak istesem kimseye zarar vermemek için denize atlarım bu beni sakinleştirir ve keyiflendirir. Küçüklüğümden beri başımdan bir sürü olay geçti ama bu seferki olayın hayatımı tamamen değiştireceğinden haberim yoktu. Sözde arkadaşlarımla sörf e gitmeye hazırlandım ve yola çıktım oraya vardığımda yine aralarında kavga ediyolardı. Beni gördüklerinde her bir ağızdan '' heeyyy shark gelmiş! naber shark!'' demeye başladılar.(Bu ''shark'' lakabı ben 5. sınıftayken bir akvaryum gezisinde içine düştüğüm köpekbalığı akvaryumundan sağ çıkmam nedeniyle söylenmeye başlandı tabiki vücudumda köpekbalığı ısırığı izi yok. Aksine köpekbalığı akvaryumda benimle oynamaya bile çalışmıştı ve tavırlarından bana saygı ve sevgi duyduğu belli oluyordu. Neyse olaya geri dönelim. ) '' merhaba'' diyerek cevap veridim. ve üstümü değiştirip denize doğru yürüdüm diğerleri girmeden çabucak denize girdim 1 dakikada olsa tek başıma kalmak istedim. Ve denize daldım. sadece etrafa baktım ve düşündüm neden böyleyim? Annemin suçu neydi de benim gibi DEHB i olan bir oğlu oldu. ve neden babam bizi bırakıp gitti? Annem üniversitede eğitim görevlisi olarak çalışyodu. Deniz canılarını ve özelliklerini ders olarak veriyodu.Babam ise onun hakkında tek bir kelime bilmiyorum bir resmi bile yok. tek bildiğim şey denizi benim gibi çok sevdiğiydi... Neyse yüzeye çıktım ve kumsala baktım bizim hödükler yerde baygın halde yatıyordu. Şaşırmıştım kavgaları kanla biterdi ama bu kadar ileri gitmezdiler. Sonra o şeyi gördüm. Yarasaya benziyen ama benim boyumda olan bir yaratık orda benim gözlerimin içine bakıyordu. kanat çırpmaya başladı ve yanıma gelmek istedi ama dev bir dalga onu durdurdu. Yarasa bir çığlık koyverdi ve yine denedi ve yine yenildi. İşte aradığım heyacan buydu. Onunla savaşmak için içimde bir dürtü hissettim ve kıyıya çıkmaya çalıştım. Ama deniz beni korurmuşcasına beni geriye doğru itiyordu. Ama yinede kıyıya çıkmayı başardım yarasa çıktığım anda bana saldırıya geçti. denizden yine büyük bir dalga geldi ama onu vuramadı. Yarasa saldırısına devam etti. Ama ben daha atik davranıp yana doğru atladım. İşte bu! diyerekbağırmak geldi içimden ama neyle dövüşecektim bunu hiç düşünmemiştim. Ve büyük bir darbe yedim etrafımı görememeye başladım en son gördüğüm şey koşan bir at ve keçiydi..? keçi ve at mı? denize doğru gitmeye çalıştım ve başardımda öleceksem denizde öleyim dedim. ve bayıldım. uyandığımda yan komşumuz bay ismini blmediğim adam bana bakıyordu. '' günaydın, melez '' dedi ve her şey ondan sonra başladı...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Zack Cliff Burton Empty
MesajKonu: Geri: Zack Cliff Burton   Zack Cliff Burton Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:54 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Zack Cliff Burton
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zack Cliff Burton
» Zack Cliff Burton
» Zack Cliff Burton rp2
» Zack Cliff Burton rp3
» Zack Cliff Burton