Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Iris Shilon

2 posters
YazarMesaj
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

Iris Shilon Empty
MesajKonu: Iris Shilon   Iris Shilon Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:14 am

Ağabeyim 3 ay önce kaybolmuştu. Evdeki gerginllik dinmemişti. Kardeşim Linda annemle kavga ediyordu. Artık bu ortamdan sıkılmıştım. Dışarı çıkacağımı söyleyerek çıktım. Annemin cevap vermesini beklemedim bile... Sürekli ağabeyimi düşünüyordum. Acaba neredeydi? Bir ormana girdiğimi fark etmedim. Bir kapı gördüm. Üzerinde bir yazı vardı. "Melez Kampı" yazıyordu. Bu çok tuhaftı. Çünkü yazının dilimizde olmamasına rağmen yazıyı okuyabiliyordum. Ağabeyimin de içinde olabileceğini düşünerek içeri girmeye karar verdim.

Tam o sırada ne olduklarını anlayamadığım şeyler bana saldırdı. Koşmaya başladım. Deli gibi koşuyordum. Kapıdan geçtiğimi fark etmedim. Bir çadır gördüm. Yardım istemek için içine girdim. Olamaz, Ağabeyim oradaydı! Kimse beni fark etmeden dışarı çıktım. O şeyler kaybolmuştu. Sanırım hayal görmüştüm... Hayır, o şeyler de ağabeyim de gerçekti! Aman Tanrım, Ağabeyim beni fark etmişti ve buraya doğru geliyordu! Üstelik kaçacak bir yerim yoktu. Başka bir çadırın arkasına saklanarak şansımı denedim. Ağabeyim çadırdan çıkmış, etrafa bakınıyordu. Onu hala görebiliyordum. Birden beni birisi yakaladı ve ağabeyimin önüne fırlattı.

Ağabeyim beni tanıyınca yerden kaldırdı.

- Iris? Sen burada ne yapıyorsun?

- Asıl sen burada ne yapıyorsun? Burada olduğunu anneme söylemeyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun.

- Bak Iris, babamızın kim olduğunu biliyorum.

- Sen neden bahsediyorsun?

Babamızın Olympos'tan Deniz Tanrısı olduğunu söyledi ve bir şeyler daha anlattı. Ona inanmadığımı biliyordu. Ama sonra bana su ile yaptığı bir kaç şey gösterdi. Ona inanmak zorunda kaldım.

Şimdilik eve dönmemi, fakat en kısa sürede Melez Kampı'na gelmem gerektiğini söyledi. Kabul ettim.

Şimdilik eve dönüyordum. Ama Melez Kampı'na geri dönecektim. Maceram yeni başlıyordu.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Iris Shilon Empty
MesajKonu: Geri: Iris Shilon   Iris Shilon Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 3:51 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Iris Shilon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iris Shilon
» Iris Shilon - 2. Rp
» İris Mesajı
» İris Mesajı 2
» Iris'le Plaj Keyfi :)