Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajda Sarhoş Olmak..

YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Plajda Sarhoş Olmak.. Empty
MesajKonu: Plajda Sarhoş Olmak..   Plajda Sarhoş Olmak.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 10:23 am

Her zamanki gibi yapacak aktivite arıyordum. Bir anda aklıma güzel bir fikir geldi. Plaja gidecektim. Belki bir macera bile yaşayabilirdim. Aklımdan bunlar geçiyordu. Ama plaja gittiğimde bir kılıç bile sallayamadım. Onun yerine sarhoş oldum..

Plaja gitmeden önce kulübemde üstüme en hafif zırhımı taktım ve hemen dışarı çıktım. Yolda giderken Maya’ya ve Crist’e selam verdim. Plaja vardığımda ıssız bir yere gittim ve şarap içmeye başladım. İnşallah yine yakalanmazdım. Zaten yere çöp atmıyordum. Şarap içerken karşımda bir canavar gördüğümü sandım. Ayağa kalktığımda yürüyüşüm değişmişti. Canavarın üstüne yürürken bir anda yere düştüm. Kendi kendime gülmeye başladım. Sanırım yine sarhoş
olmuştum. Ayağa kalktığımda yine ağacın altına gittim. Kimse beni görmüyordu ama ben herkesi görebiliyordum. Denizin önünde bir kız ve bir erkeğin yattığını gördüm. Sevgili oldukları belliydi. Galiba bir ben yalnız kalmıştım. Şarap şişesini çöpe attım ve kulübeme doğru yol aldım. Kulübemde hemen yatağıma girdim ve gözlerim kapanmaya başladı. Artık rüyalar alemindeydim..

Plajda Sarhoş Olmak..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda geziniyorum
» Plajda Rezillik
» Plajda Bir Gezinti
» Plajda keyif
» Plajda biten ilk gün