Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demeter kızını kulübemize davet ettim.

2 posters
YazarMesaj
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Demeter kızını kulübemize davet ettim. Empty
MesajKonu: Demeter kızını kulübemize davet ettim.   Demeter kızını kulübemize davet ettim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 7:55 am

Ares Kulübesinin içinde volta atıyor, bir yandan da zamanı sayıyordum. Bugün Maya'yı kulübemize davet etmiştim. Kulübemizi gezdirecektim. Ben böyle volta atarken kardeşlerimden biri "Hey! Bize katılsana!" diye seslendi bana. Ne yaptıklarına baktım. Silahlarını temizliyorlardı. Ben de burada böyle volta atmaktansa onlarla silah cilalamayı tercih ederim diye düşünüp onlara katıldım.

Kılıcımı döverken bir ses duydum. Kapı açılması sesiydi galiba. Kardeşlerimden biri ayağa kalkıp sesin geldiği yöne gidecekken onu engelledim.

"Sen dur. Ben kontrol edip gelirim."

Kılıcımı dövmeyi bırakıp ayağa kalktım. Maya gelmiş olabilirdi. Diğerlerinin görüş alanından çıkıp kapıya gittim. Evet, oydu.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Demeter kızını kulübemize davet ettim.   Demeter kızını kulübemize davet ettim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 8:09 am

Yeni gelen Ares kızı beni kulübelerine davet etmişti. Bence çok hoş bir şeydi. Her Ares çocuğu onun gibi misafirperver olsaydı keşke. Kulübemden çıktığımda Ares kulübesine daha önce hiç böyle bakmadığımı farketmiştim. Bu arada hızla Ares kulübesinin yanına gittim. Kapıyı çalsam mı çalmasam mi bilemiyordum. Karşıma başka bir Ares çocuğu çıkarsa ne derdim?
Sonunda dayanamadım ve kapıyı çalmaya karar verdim. Ne olursa olsun, bütün gün böyle dikilemezdim ya. İyi ki kapıyı Nicole açtı. Ona gülümsedim. ''Merhaba Maya!'' dedi. ''Merhaba, nasılsın? Alıştın mı kulübene?'' diye sordum. Yine danışmanlık huyum tutmuştu. Bütün yenileri denetlerdim böyle.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

MesajKonu: Geri: Demeter kızını kulübemize davet ettim.   Demeter kızını kulübemize davet ettim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 8:19 am

''Merhaba, nasılsın? Alıştın mı kulübene?''

Kızın bana halimi hatrımı sorması beni duyguşlandırdı. Annem hiç sormazdı böyle. Sadece 'Haydi! Mutfağa!' derdi ben evden girer girmez. Buradaki herkesi annemden daha çok sevmiştim.

"Evet. Çok eğlenceli. İyiyim bu arada. Sen nasılsın?" diye cevap verdim. Bir yandan da onu odama götürüyordum.

Demeter kızını kulübemize davet ettim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Davet ????
» Afrodit kızını Ziyaret
» Demeter **
» Demeter'in sınaması [1]
» Demeter'in Sınaması [2]