Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz uzaklaşmam gerek...

YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Biraz uzaklaşmam gerek... Empty
MesajKonu: Biraz uzaklaşmam gerek...   Biraz uzaklaşmam gerek... Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 6:01 am

Sabit Görevler 1
6- Kamptan kaçıp New York'taki evinize gideceksiniz.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~
Yatağımda rahatsızca uzanmıştım...Biraz afallamıştım,kamp harika bir yerdi,tanıştığım tüm kardeşlerimle mutluydum.Çok iyi insanlardı...Ama aklımdan çıkmayan bir yer vardı..
Evim...
Yatağımın ucunda duran resme baktım..Ben ve annem yan yana durmuş gülümsüyorduk.Fotoğrafı kimin çektiğini hatırlamıyordum,ama o evi yeniden görmek istiyordum.Gece olmuştu,sadece bir kaç çift dışarıda geziniyordu.Pegasus ağırına doğru yöneldim.Yüzüğüme doğru,Φως dedim.Havada bir gölge göründü ve Işık yanıma indi.Onu biraz sevdikten ve kesme şeker verdikten sonra üstüne bindim.Artık onu sahiplendiğim için bir eğer takmışlardı ve ahırdayken oluşan yaralarını iyileştirmişlerdi.
Hadi gidelim kızım...
Işık'a 2. kez biniyordum bu yüzden uçmakta iyi değildim.Üzerine binip dengemi sağlamam 5 dakikamı aldı.Işık şaha kalktı ve havaya uçtu.Eğer sayesinde üzerinde daha rahat duruyordum.Ama yeterince iyi olunca eğeri çıkartacaktım.Onu sıkmasını istemiyordum.

Sadece yarım saat

Bulutlar aralanıp New York'u yukarıdan görmemiz sadece yarım saatimizi aldı.Yavaş mı hızlı mı olduğunu bilmiyordum ama ben daha uzun bir yolculuk bekliyordum.
Harikasın kızım!
Φως seviç içinde kişnedi.Ona neden böyle dediğimi bilmiyorum.Sanırım ruh halime göre değişiyor.
Şurada kızım
GrrrBir at için garip bir ses çıkarmıştı.Nedeni belliydi.Simsiyah şekil değiştiren kara bir duman üzerimize doğru geliyordu.
Όνειρο!!
Tabancaları elime alıp sisin içine sıkmaya başladım.Sis büyük ihtimalle yaralı yada yorgundu.Çünkü 2 mermide rüzgara karıştı.
Derin bir nefes aldım.Asla inanmadığım canavarların gerçeğini öğrenmekle kalmadım,birine karşı olan küçük bir karşılaşmayı atlatmıştım.Babama teşekkür edip evimin önüne indim.
Ah anne...

Evi dışarıdan 1 saat gibi bir süreyle izleyip Işık'a bindim..
Gidelim kızım...Her şey için teşekkür ederim.

Biraz uzaklaşmam gerek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Hırsızlık, Biraz Macera
» Biraz barış ve biraz korku...
» Dinlenmekte gerek
» "Formda kalmam gerek"
» Tesadüf bu olsa gerek