Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kampa Geldiğinde Yanında Birisi İle Gezmelisin...

YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Kampa Geldiğinde Yanında Birisi İle Gezmelisin... Empty
MesajKonu: Kampa Geldiğinde Yanında Birisi İle Gezmelisin...   Kampa Geldiğinde Yanında Birisi İle Gezmelisin... Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:25 am

Tamam....Bana öyle bakmayın!Kampa yeni geldim ve tabiiki de heryeri merak ediyorum..Hem canım meyve çekti...Ormana girmekten bir zarar çıkmaz zaten..Yani böcekler dışında...
Koca koca böcekler
...
Özür dileriiiim!!!!!
Ah...Ben ne yaparsam yapayim o koca örümcek benim peşimi bırakmayacaktı..Hem,onunda suçu var!Neden bir elma ağacının önünne kolayca sökülebilecek ve görünmeyen bir ağ örersin ki???Yani..Canım o Kırmızı Elma ağzımı sulandırmıştı..Ve yeniydim!Yemek yemeye saatler vardı ve ben çoktan acıkmıştım..Elmayı aldım..

Pıtı pıtı pıtı pıtı pıtı

ilk başta yağmur yağyor sandım ama bu saçma bir tahmindi.Arkamda enseme doğru üfleyen sıcak bir nefesle arkama döndüm..
Ve işte burdayım...Arkamda koca bir örümcek kaçıyorum..Çantamdan dışarı fırlamak üzere kırmızı bir elma..Madem burada öleceğim en azından elmayı yemeliyim...
Elmadan bir ısırık almaya çalıştım ama elma metalden yapılmıştı...Antik yunanca anlamını bilmediğim bir küfür savurdum.Dönüp elmayı örümceğin kafasına fırlattım "Dank!" diye bir ses çıktı örümcek biraz tökezledi.Anı fırsat bilip asma çantamdan biber gazını çıkardım
Kim demiş paronayak anneler kötüdür diye?
Biber gazını örümceğe sıktım.Örümcek bağıra bağıra kaçarken ona bakım gülüyordum.
Pat!
Örümceğe bakıp gülerken bir ağaca çarpmıştım.Revirde uyandım.Alex bana bakıp kahkahalar atıyordu...Birkaç saniye sonra ben de ona katıldım...
Yüzüm hala ağrıyor..

Kampa Geldiğinde Yanında Birisi İle Gezmelisin...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Artemis'in Yanında
» Annem Amphitrite geldiğinde buraya uğrasın lütfen!!!
» Kampa Giriş
» ~Kampa Gelişim~
» Kampa Giriş.