Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yer altına yolculuk

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Yer altına yolculuk Empty
MesajKonu: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:13 am

Bütün günü kulübede geçirmiştim kimse yoktu hepsi eğitimdelerdi canım çok sıkılmıştı eğitime de gitmek istemiyordum o yüzden yapıcak bir şeyler arıyordum.Sonradan buldum claire'le uğraşabilirdim.Afrodit kulübesine gittim orda bulamadım biraz aradıktan sonra plajda buldum.Şöyle dedim
Hey Claire canavarlarına makyaj malzemelerin işe yarıyormu.
Hey Afrodit çocukları sadece süslenmezler savaşabilirlerdededi.
Bu dediğime ben bile inanamıyordum.
İyi o zaman yer altına inmeye nedersin.
Şaka olarak söylemiştim ama Claire nedense ciddi olarak anlamıştı
Pekidedi.
İnanamıyordum evet dediğine artık dönüşü yoktu kabul ettim.Akşam olunca Robert'tan yeraltının haritasını aldık.Arkamızdan dalga geçer gibi
Hey babamı görürseniz benden selam söylersinizdedi.
Gece Harpyalara görünmeden kaçmayı başardık ve girişe pegasuslarla gittik
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:44 am

David benle dalga geçince ona kendimi ispatlamam gerektiğini hissederek yeraltına inmeyi kabul ettim. Kabul ettikten sonra kendi kendime " Ne yaptım ben böyle " desemde artık çok geçti. Pegasuslarımızı alıp bekçilere gözükmeden uçtuk. Birkaç dakkika sonra gelmiştik. Pegasuslarımızdan inince David'e baktım. Ne kadar korktuğumu belli etmemeye çalışsam da aslında korkuyordum. Neyse ki haritamızın olması beni biraz rahatlatıyordu. Hiç değilse kaybolmayacaktık bu ürkütücü yerde. Davi hiç korkmuyor gibi gözüküyordu.

" Korkmuyorsan hadi girelim. " Hala beni sinirlendirmeye çalışıyordu.

Birkaç dakika düşündükten sonra
" Tabiki de korkmuyorum " diyerek David'i beklemeden yürümeye başladım. David'in bana yetişmesi için yavaş yürüyordum. David bana yetiştiğinde daha rahatlamıştım. Umarım Keberus'la karşılaşmazdık.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 8:16 am

Girişe geldiğimizde çok kötü korkuyordum ama sonuçta başlatan bendim belli etmemeliydim.Belki son anda korkup vaz geçer hemde sinir etmek için
Korkmuyorsan hadi gidelimdedim
Tabiki korkmuyorumdedi.
Ve girişi açıp içieri girdik.Aman tanrılarım burda binlerce ölü olmalıydı.Sıra beklememek için ölülerin önüne geçiyorduk.Birinin hey sırayı bozmayın falan demesinden korkuyordum resmen.Biraz tedirgin oldum ama claire'e belli etmemeliydim.ordan geçtik.Ve şansımıza çıkar çıkmaz önümüze Kerberus çıktı.Korktuğumu belli etmemek için hala şaka yapabiliyordum.
Hey bir iki şirinlik yap belki hoşlanır senden de izin verir bize.
Claire Of hala böyle konuşabiliyorsun birazdan köpek maması olucaz.
Ve birden Kerberus ulumaya başladı ve yerin altından bir sürü iskelet savaşçı çıktı.Hemen silahlarımızı çektik ve saldırmaya başladık.İskeletleri yok ediyoduk.Claire'i ilk defa silah kullanırken gördüm çok iyiymiş.Hepsini parçaladık.Biraz rahatlamıştık tam ilerlemeye devam edicekken yerin altından deminkilerin 3 katı daha fazla iskelet savaşçı çıktı.Birazını yenmiştik ki Claire'e bir iskelet saldırıyordu Claire fark etmedi tam söylicekken Claire'i yere devirdi iskelet sonra da kafam ağrımaya başladı ve bayıldım o anda iskeletin biri kılıcının arkasıyla vurmuş...Uyandığımda kafam ala ağrıyordu Cleari'de yeni yeni uyanıyordu.Ve bir şey fark ettim karşımda bir adam vardı bu Hades'ti.

Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:06 am

Gözlerimi açtığımda karşımda Hades duruyordu. Gözümü tam açamıyordum. Sadece Hades'in ne dediğini dinliyordum.

" Percy Jackson'ın çıkmasına hiç izin vermemeliydim. Siz melezler bunu iyice sıklaştırdınız. Elimizdekiler kimlermiş bakalım Bir Ares çocuğu ve bir Afrodit kızı... " dedi Hades.

Yavaş yavaş gözlerimi açıp David'e baktım. Kendine benden önce gelmişti. Hades konuşmaya devam etti:
" Robert'a selam söyleyin. Tabi burdan sağ çıkabilirseniz. " Dalga geçer gibi kahkahasını attıp bir anda yokoldu. Biz ise orda kalakalmıştık. David'in yanına gidip " Eee bence bu kadar macera yeter. Bir an önce burdan çıkalım. " dedim. David'de bana hak vererek başını salladı. " Bence de biraz daha burda durursak Tartarusu boylayacağız. " çıkışa doğru yöneldik. Umarım önümüzü canavarlar kesmezdi.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:32 am

Hades bizi nasıl serbest bırakabildi hiç bilmiyordum ama hades yapmışsa kesin bir iş vardır.Hey dur bir sanie o az önce tabi sağ kalabilirsenizmi dedi.Claire çıkalım diyince çıkışa yöneldik ve içime bir rahatsızlık kapladı
Claire Hades az önce bize sağ çıkabilirseniz dedi hatırlarsan bence dikkatli olmalıyız
Haklısın daviddedi Claire
Kapıdan dışarı çıktık ve biras yürüdükten sonra önümüze 4 tane cehennem tazısı çıktı silahıma baktım ama hiçbiri yoktu alçak Hades hepsini almış.Claire'de yeni fark ediyordu.Kalkanıma baktım ve o hala duruyordu sanki Hades bizimle oyun oynuyordu.Kalkanlarımızı çıkardık.
David ne yapıcaz elimizde sadece kalkan var.
Bilemiyorum Claire düşünmemiz lazım.
Peki ama biz ölmeden bulsak iyi olur.
Sonra kalkanıma baktım ve bir açık kapı gördüm aklıma bir şey geldi.
Hey Claire kalkanını fırlat.
Neden
Dikkatlerini dağıtır ve şu tarafa kaçarız.Clairele kalkanlarımızı fırlattık ve kaçtık.Sonra başka olay olmadan çıktık saraydan.Ve haritaya göre dolaştık.Ve haritanın sahte olduğunu fark ettik Robert'ın şakalarından biri olmalıydı
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:19 am

Haritanın sahte olduğunu öğrenince burdan çıkabilme umutlarım gitgide azaldı. Hades ve çocukları bizle resmen iğrenç bir şaka yapıyorlardı. Burdan mutlaka çıkmalıydık. Burdan çıkar çıkmaz Pers'in yanına gidecektim. Onu çok özlemiştim. David " Eee şimdi ne yapacağız? "dedi.

" Haritasız şansımıza güveneceğiz. " dedim umutsuzluk içinde. Buraya daha önceden gelmiş olsam belki çıkmamız daha kolay olabilirdi. Fakat ilk defa geldiğim için hiçbir şey yapamıyordum. David ise kampa daha yeni gelmişti. Tek çaremiz şansımızdı. David'le birlikte şansımıza güvenerek dikkatli bir şekilde yürümeye başladık. 10-15 dakika boyunca karşımıza hiç canavar çıkmamıştı. Çıkışa gitgide yaklaştığımızı hissedebiliyordum.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Yer altına yolculuk   Yer altına yolculuk Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:46 am

Hadi ama Hades'in canavarları nerde canavar olmaması beni daha çok tedirgin ediyordu yanlış yoldaymışız gibi
claire hiç canavar olmaması daha kötü değilmi.
Nasıl yani daha kötü
Yani yanlış yolda olabiliriz ve canavarlar o yüzden canavarlar olmuyor olabilir
Olabilir
Biraz yürüdükten sonro canavarlar gelir
David istediğin oldumu acaba şimdi ne yapıcaz yanımızda hiç bir şey yok
Aklıma tek bir şey geliyor kaç
Koşmaya başladık canavarlar hemen yanımızdan geliyordu sonra Kerberusun oraya tekrar gelmiştik yerdeki iskeletler duruyordu Kerberusda uyuyordu.Yerdeki iskeletlerin silahlarını aldık ve saldırıya geçtik bir süre sonra canavarları yenmiştik iyiki Kerberus uyanmamıştı sonra çıkışa doğru gittik pegasuslarımıza binip melez kampına döndük.Kheiron kaçtığımızı anlamış ve dışarda bekliyordu.
Çocuklar direk mutfağa dedi
Robert anlatmış olmalıydı.Tabakları görünce şöyle dedim
Yer altı dünyası daha iyiydi sanki
Ya ne demezsin Very Happy
Rp bitmiştir

Yer altına yolculuk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yer altına gidelim.
» Sirenlere yolculuk
» Yeraltına yolculuk