Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güneş Arabası!

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Güneş Arabası! Empty
MesajKonu: Güneş Arabası!   Güneş Arabası! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 10:52 am

Sabahın erken saatlerinde güneş bile kendini göstermediği bir zamanda kapı çalmıştı. Saçım ve pijamalarım ile rüküş bir halde olduğum zaman gelen kişi her kimse ona karşı planlar hazırlıyordum. Kapıyı açtığımda karşımda Roc vardı. Kapıyı yüzüne kapadım ve dolabıma koştum. Koşarken terliğe takıldım ve düştüm. Dolabımdan bir jeans ve bluz giydim. Saçlarımı taradım. Ve kapıyı açtığımda şaşkınlıkla bekliyordu beni.

Ona doğru gülümsedim ve '' Roc. Aşkım naber ? '' dedim gülerek. Bana doğru hayretle bakarak '' Çok şıksın. Ama sana bir süprizim var. '' dedi. Süpriz mi? Meraklı biri olduğumdan bana yapılan süprizler hemen söylenmek zorunda kalanıyor. Ama Roc' da benim kadar inatçıydı. Bir anda dişimi fırçalamadığımı fark etim ve apar topar kulübeye girdim. Dişlerimi fırçaladıktan sonra yaptığım bu ani haraketlere mana veremeyen Roc şaşkın şaşkın bana baktı . Bu bakışına karşı zaafım vardı çünkü çok yakışıklı görünüyordu. Bana '' Hazırsan gidelim aşkım.'' dedi nazik bir tavırla. Ve yürümeye başladık.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Güneş Arabası! Empty
MesajKonu: Geri: Güneş Arabası!   Güneş Arabası! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 11:10 am

Sabah erkenden Zell'in kulübesine gittim.Kapıyı açan Zell'di ve yeni uyanmıştı.Bu haliyle çok şirindi ve utanıp içeri koşmaya başladı.Fakat terliğe takıldı ve düştü.Gülüyordum fakat dalga geçmek için değil.Bana güzel görünmek istiyordu işte ! Üstüne bir bluz ve jean giydi ve tekrar kapıya geldi."Roc aşkım naber ?" dediğinde ben uçuyordum resmen."Sana bir sürprizim var , bugün çok eğleneceğiz." dedim.Fakat bir anda irkildi ve kulübeye geri koştu.Bu hareketine bir anlam verememiştim.Geri geldiğinde şaşkın şaşkın ona bakıyordum.Aslında hayran hayran da bakıyor olabilridim.Zell ileyken tek duygu hissediyordum : Aşk..."Hazırsan gidelim." dedim.Zell'e karşı çok kibar davranıyordum.Ehh bu da bir görevimdi aslında.El ele yürüyorduk.Güzel bir sabahtı ve Zell ile birlikteydim.Plaja kadar yavaş yavaş yürüdük.Plajın yanına geldiğimizde "Şimdi gözlerini kapatıcam aşkım.Sürprizimi gördüğünde sevineceğini biliyorum." dedim.Böyle bir sürprize sevinmeyecek biri yok gibiydi.Gözlerini ellerimle kapattım.Bir dakika sonra gözlerini açtım ve ufak bir hayret çığlığı atmıştı."Bu .. bu Güneş Arabası değil mi ?" dedi."Roc Turizm sonsuza kadar hizmetindedir aşkım." dedim yüzümde muzip bir gülümsemeyle.Çok sevinmişti ve arabaya bindik.Araba gökyüzüne kalktı ve aşağıya bakarken resmen bütün ruhuyla gülümsüyordu bana ve gözlerimin içine bakıyordu.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Güneş Arabası! Empty
MesajKonu: Geri: Güneş Arabası!   Güneş Arabası! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 11:18 am

Güneş arabası, ve Roc .! Romantizim ve aşk. Bunlar hissettiğim duygular. Ona deliler gibi aşıktım ama onu görünce deli gibiydim. Normal değildim. Güneş arabasının üstünde yere gökyüzünden bakıyorduk. Süperdi ! Roc'a gülümsedim ve '' İnanamıyorum sana Roc. Bu en güzel hediye! Seni seviyorum.'' dedim. Bana gülümseyerek baktı ama önne bakıyordu. Çok güzeldi. Heryer üsten bakılınca daha güzel gzükyordu. O sırada Roc'un elini tutu verdim. İlk önce irkildi sonra yüzü güldü. Ona doğru sinsice baktım çünkü aklıma fikir gelmişti. Ona doğru yavaşça gülümsedim ve '' Roc bunu kullanmak zor mu? '' dedim. '' Dikkatli olmadığın sürece zor.'' dedi.

Onun yaptığı her haraketi aklıma kazımaya çalışıyordum. Ne yaptıysa onu izliyordum. Dalıp gitmiştim ki '' Zell '' dedi Roc. Birden irkildim ve Roc'a doğru '' Bunu bende sürebilir miyim ? '' dedim.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

Güneş Arabası! Empty
MesajKonu: Geri: Güneş Arabası!   Güneş Arabası! Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 1:20 am

Zell'i herşeyden çok seviyordum ve onunla Güneş Arabası'nın içindeydik ! Arabayı kullanırken elimi tutmuştu ve irkilmiştim.Eli sıcaktı ve her hücremi onu hissetmeye ayırmıştım.Çok dikkatli bakıyordu ama bana değil ; arabayı nasıl kullandığıma.Ve bir anda korktuğum şeyi söyledi "Bunu bende sürebilir miyim ?".Zell'e hayır diyemezdim ama yine de .. Zeus aşkına ! Bu çok tehlikeli bir işti.Zell'e "Tamam aşkım.Ama çok dikkatli olman gerek.Yoksa şey.. birkaç şehri tamamen kavurabiliriz." dedim.Güldü ve bende güldüm.Zell'e bakınca hiçbirşeyin , hiç kimsenin onun kadar güzel olamayacağına inanıyordum.Arabanın kontrolünü ona verdim ve konuşmaya başladım."Arabayı düz bir hizada ilerlet çok alçalırsan sıcaklık artar ve yangınlar falan olabilir.Çok yükselirsende heryeri buz tutar." dedim.Sıcak bir gülümsemeyle "Bana güvenebilirsin aşkım." dedi.Ona tabiiki güveniyordum.Hemde kimseye güvenmediğim kadar.Arabayı biraz kullandı.Dürüst olmak gerekirse gerçekten iyiydi.Arabanın kontrolünü aldım ve devam ettik.Manzara muhteşemdi ve nefes kesiciydi.Ama asıl muhteşem olan şey yanımda duruyordu.Bana sıcak bir bakış attı.Gülerek ona baktım.Yüzüne baktığımda yine birşeyler olacağını sezdim.Ah ! Zell çok güzeldi ve tam bir çılgındı ! Tam bana göreydi de diyebiliriz.Bana doğru yaklaştı.Neler olacağını anlamıştım.Öpüşecektik ! Zeus aşkına ! Bu yükseklikte ve bu manzarada öpüşmek başka zaman dehşet güzel birşey olabilirdi fakat .. şuan Güneş Arabası'nı kullanıyordum.Ama dünya yansa bile umrumda olmayacağı bir zamandaydım şuanda.Başlarımız birbirine yaklaştı ve dudaklarımız birleşti.Gözlerimiz kapalıydı.Yani en azından benim gözlerim kapalıydı.Zihnim çalışmayı durdurmuştu ve tamamen Zell'e odaklanmıştım.Dudaklarımız ayrıldığında ise yere çok yakındık.Bir şehri neredeyse eritmiştik.Bir tanesi de buzla kaplanmıştı.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Güneş Arabası! Empty
MesajKonu: Geri: Güneş Arabası!   Güneş Arabası! Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 8:26 am

Daha güzel bi gün olabilir mi? Herşey herşey herşeyy herşey ve herşey yolunda. Hemde hepsi. En güzel ışığım sen derğer verdiğim insan karşımda. Daha ne istiyebilirdimki? Sadece Afrodit'e teşekkür etmeliydim. Ona minnettar ollmalı ve onun için adak adımalıydım... Ve yere doğru indik. Süper bir geziydi . El ele indik bizi gören küçük melezler hayranlıkla bakıyordu. Birisi vardıki çok şekerdi dayanamayıp yanına gittim '' Sen. Sen çok tatalısın yhaa'' dedim ve çocuğu sıkmaya başladım. Roc bana hayretle bakıyordu. O anda aklından neler geçtiğini gerçekten merak etmiştim. Deli diyo mudur? Hepsi süper soruları ama bunları öğrenmem imkansızdı.

Kulübeme doğru yrüdük. Yolda hiç konuşmadık. Sadece bakıştık. Ve beni kulübeme bıraktıktan sonra yanağıma bir öpücük kondurdu ve gülerek ilerledi.

Rp bitmiştir.

Güneş Arabası!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güneş Arabası'yla Bir Ziyaret
» Kuzenimle Güneş Arabası Sürmek !
» Güneş Arabası'nı Çalmak..(Apollon ile ilk karşılaşma) Yon&Claire Angel Deeply
» Apollon'un Arabası
» Güneş mi ?