Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70)

3 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70) Empty
MesajKonu: Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70)   Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70) Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 9:33 am

Güneşin mızmızlık edip güneş sıcaklığının yerini kara bulutların bıraktığı bir gündeyiz. Karanlık ve sisli bir gün. Sıkıntı içinde dergilerimin sayfalarını değiştirmekten sıkılmış bir melez. Hepsi çok sıkıcı ! Sonunda çok iyi anlaştığım bir melezi ziyaret etmek aklıma geldi ! Claire 'i ziyaret edip belkide yaramazlık yapardık. Afrodit kulübesine gitmek için dolabımdan jeansimi ve bir bluz seçtim. Ayrıca yağmurluğumu ve şemsiyemedide almıştım. Afrodit kulübesine doğru yürürken yağmur yağmaya başladı. Gök yüzüne baktığımda şimşek çaktı '' Yüce Zeus yine neye kızdı ? '' dedim. Ve Afrodit kulübesine vardım. Kapıyı çaldığımda girmemi söyledir. Herkes aynanın karşısında süsleniyodu. Alışık olmadığım bir durumdu. Aslında bizde süslenirdik ama bu kadar fazla süslenmiyorduk. O sırada Claire' yi gördüm. Yanına gittim ve '' Selam Claire ! Neler yapıyorsun?'' dedim. Ban umutsuzca baktı ve '' Sıkılıyorum. '' dedi. Ona gülümsedim ve '' Sana bir fikrim var. Macera yaşamaya ne dersin?'' dedim. Bana gülümsedi ve '' Süper olur ama nasıl bir macera olucak bu?'' dedi. Hımm.. Düşünmeye başlamıştım. Ne olabilirdi? Aklıma bir fikir geldi ve '' Medusa'ın inine gidiceğiz. Hem eğleniriz.'' dedim. Bana baktı ve gülümsedi '' Yanımıza birisini daha alalım.'' dedi. Haklıydı birisini daha almalıydık. Ama kimi alabilirdik ? Claire'nin bir fikri varmış gibi gülümsedi ve '' Dan. Zeus çocuğu. '' dedi. Evet bir erkeğin olması iyi olabilirdi. Bizim işimize gelirdi. '' Süper. Hadi Zeus kulübesine gidelim. '' dedim. Hemen dolabından yağmurlu günlere özel bir kıyafet çıkardı ve giydi. Çok güzel olmuştu. Şemsiyeside çok çıktı ve parlaktı. Beraber Zeus kulübesine doğru yol almaya başladık. Kulübeye giderken sohbet ettik. Ve sonunda Zeus kulübesine varmıştık.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70)   Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70) Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:12 am

Zeus kulübesine vardığımızda kapıyı çaldık. Birkaç dakika bekledikten sonra kapıyı Dan açtı. Onun açması iyi olmuştu.

" Selam Dan. Biz kulübelerimizde çok sıkıldık ve en sonunda medusanın inine gitmeye karar verdik ama iki kız biraz tehlikeli olur diye bir erkek alalım dedik ve işte burdayız. " dedim ve güülümsedim. Dan başta biraz tereddüt etti. Belkide aklından " bu çatlak kızlarla mı gideceğim " demiştir. Fakat sonra ısrarlarımıza dayanamayı çareyi kabul etmekte buldu.

" Tamam bekleyin iki dakika üzerime bir şeyler giyip geliyorum. " Kız olsaydı belkide bizi 15 dakika falan bekletebilirdi ama erkek olduğu için 5 dakika sonra geri geldi. Dan'ın kampa gelişi çok uzun olmamıştı. Bu macera daha iyi tanışmamız için bir fırsattı. Dan'da gelince Zell " Hadi gidelim " dedi. Biz de medusanın inine doğru yürümeye başladık.
Dante Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70)   Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70) Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 6:57 am

Kulübede her zamanki gibi boş boş oturuyordum. Diğer kardeşlerim gibi macera meraklısı bir melez olmadığım için boş boş oturmak çok fazla canımı sıkmıyordu. Elimde kitabım onu okurken birden kapı çaldı. Kitabımı bırakıp ağır ağır kapıya yöneldim. Yine kim gelmişti, ne istiyordu? Kapıyı açmamla birlikte karşımda iki tane kızla karşılaştım. Boş gözlerle onlara baktım, benden ne istiyorlardı? "Selam Dan. Biz kulübelerimizde çok sıkıldık ve en sonunda medusanın inine gitmeye karar verdik ama iki kız biraz tehlikeli olur diye bir erkek alalım dedik ve işte burdayız." Ben bu kadar maceraya atılmamaya çalışırken onlar beni bir maceraya mı çekmek istiyorlardı? Fakat daha sonra ettikleri ısrarları görünce asla vaz geçmeyeceklerini anlayıp kabul ettim. Beş dakika zaman isteyip içeri girdim. Üzerimi hızlıca değiştirdim ve yüzümü yıkadım. Daha sonra paramı cebime koyup kulübeden çıktım. Kızlardan birinin "Hadi gidelim" demesiyle birlikte Pegasus Ahırları'na doğru yöneldik. Oraya geldiğimizde diğerlerine nereye gideceğimizi sordum. ''Buradan nereye gidiyoruz?'' Kızlardan biri konuştu, ''Los Angeles'a, Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık'a.'' Orası neredeydi bilmiyorum ama epey garip bir yer olduğundan emindim.

Los Angeles semalarında süzülürken boş gözlerle çevreyi süzüyordum. Bu kızlar beni bir nevi zorla buraya getirmişlerdi. Ama fark etmezdi, bir kez gelmiştim, artık geri dönemezdim. Onların gösterdiği yönde alçaldım. İndiğimizde karşımda ufak bir dükkan gördüm. Buraya daha önce hiç gelmemiştim ama daha gördüğüm andan itibaren hoşuma gitmemişti. Burada garip olan bir şey vardı...

Arkadaşım Heykel Oldu ( görev 70)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Heykel Görmek
» Biraz(!) geç oldu ama...
» Biraz geç oldu ama. ^^
» ilk arkadaşım
» Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D