Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D

+2
Adyali Beckett
Theodor Aquila
6 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Empty
MesajKonu: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:21 am

Şimdi, bu başlığı açmam gerektiğini ikinci karakterimle birlikte fark ettim Very Happy O da Gregor Judas olmakta.
Gerçek adım Ozan. Bir de Bilge'm var ama pek kullanmıyorum. 10 Ağustos 1994'te doğdum, artık yaşım size kalmış Razz 16 diye hesapladığım için rp yaşım da 16, çok uyumluyumdur Very Happy İzmir/Bornova'da yaşıyorum. İzmir'den gelenler varsa bulsun beni buluşuruz, sitedekileri kıskandırırız filan hoş olabilir Very Happy İzmir Kız Lisesi denen melül bir okulda okuyorum. Klasik sorular olan "Orada ne işin var?", "Meslek lisesi mi?", (en sinir olduğum) "Erkekleri alıyorlar mı?" gibi soruların cevapları: Okulum tarihi bir okul. 1923'te kurulmuş, ****** tarafından 2 kere ziyaret edilmiş. Okulun anı defterine "İzmir Kız Lisesi" yazdığı için ismini değiştirmek istememişler. Anadolu lisesidir. (hatta İzmir'in ilk 5ine gireriz rahat rahat Cool) Seneye YGS-LYS yüzünden siteye pek giremeyeceğim. Ama şifre filan çıkarsa -yine- çenemden kurtulamazsınız, herkese dert yanarım. Belli bir hedefim yok aslında. Sayısalcı olmama rağmen eşit ağırlık ve dilden de sınava gireceğim. Tıp, endüstri mühendisliği, genetik mühendisliği, işletme gibi amaçlarım var. Her gittiğim üniversite gezisi veya tanıtımda kafam daha da karışıyor. Bakalım artık ne tutarsa.
Fotoğraf çekme tutkum vardır, artık her şey gözüme çerçeve gibi görünmeye başladı hatta. Klasik olarak müzik dinlerim filan onlara girmiyorum Very Happy Genelde rock dinlerim, arada pop ve hip&hop'a da kaydığım olur. Hatta disko müziklerine bayılırım. Yani kulağıma güzel gelen her şeyi dinlerim. Kitap okumaksa eskiden soluksuz yaptığım bir şeydi. Sayısal olmanın verdiği salaklıkla şu sıralar eskisi gibi okuyamıyorum, o ayrı. Harry Potter manyağıyımdır, her türlü şeyini bilirim. Seriyi birkaç defa okumuşluğum var Very Happy Hp sayesinde yazı yazmaya da başladım. Hatta Sizden Gelenler bölümünde iki başlığım var. Yorum yazarsanız iyi olur Twisted Evil

Son olarak hayat felsefem hayatı ti'ye almaktır. Her türlü ruh halinde bir arkadaşımla gülmeyi başarırım. Ama psikolojim bozulduğunda da düzeltmem zor olur. Sonuç olarak ömür gelip geçici, en iyisi eğlenmeye bakalım Very Happy Beni tanımayanlarla tanışmayı da çok isterim Smile
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:30 am

Teddyyy *-* Hoşgeldin diyeyim artık Razz
Camillia Dowlickt
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Camillia Dowlickt

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 6:41 am

Senden baya baya sonra geldim ama hoş geldin ^^ Ne yani senden sonra geldim diye bu mesaj saçma mı olur Very Happy Neyse, tekrar hoş geldin Smile
http://www.olimposrpg.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 7:48 am

Şimdi oha diyorum işte! Ozan ben Kız Lisesini kazanabilmek için öldüm bittim. Ve neticede kazanamadım. Bende Aydınlıyım. Neutral
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 4:43 am

Adya, bence hoşgeldin pek olmadı ya Very Happy senden 9 gün sonra gelmişim hem çok bir şey değil ki Very Happy
Camillia teşekkür ederim. Sen de hoşgeldin diyeyim o zaman Very Happy Gregor her zaman rp yapmak için bekliyor olacak Very Happy
Serap biz yakında akraba çıkcaz bekliyorum ben Very Happy keşke kazanabilseydin ya çok güzel olurdu :/ şimdi okulumuzu fen lisesi yapmayı planlıyolar biliyo musun Neutral
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 4:51 am

yine de hoşgeldinn Very Happy (judas juda a-as judas juda-aas judas ga gaa xD)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 3:39 am

Fen lisesi -hönk- Yok iyi olmuş gelmediğim. Sınıfta kalırdım ben orada -.-
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:13 am

Hoşbulduk Thalia. (Şarkı beni derinden etkilemişti sanırım ondan koydum o adı Very Happy takma ad mı yapsam acaba Razz)

Sorma Amanda ben de hala olayın şokundayım. Ama biz etkilenmiycez sanırım, sadece nerde okuyosun diyince havamız olacak Razz
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 8:16 am

Selam Ozi (dememde bir sakınca yoktur umarım. Razz) Başak bende.Hayat felsefen hoşuma kaçtı. Very Happy
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 6:29 am

oziiiiiyi ben derim Very Happy

oziii amaçlarına bayıldım Very Happy
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 6:58 am

Ozi'yi küçükken diyenleri dövüyodum What a Face artık pek takmıyorum, aranızda kararlaştırabilirsiniz Razz
Başak, çok uğraştım o felsefeyi edinebilmek için Very Happy
Büşra, sanırım aynı kaderi paykaşıyoruz? Yoksa beni deli yerine koydun da ben mi çakamadım Very Happy
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D   Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 7:04 am

aynı kaderi paylaşıyoruz merak etme Very Happy benimde senn gibi çılgınca amaçlarım var Razz

Bi'kaç ay oldu geleli aslında :D
1 sayfadaki 1 sayfası