Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zack Care

2 posters
YazarMesaj
Zack Care

Zack Care

Zack Care Empty
MesajKonu: Zack Care   Zack Care Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:16 am

Bugün çok heyecanlıydım çünkü özel yeteneğimi geliştirmek için Hector'dan ders alacaktım.Sabah uyandım ve yüzümü yıkadım.Ardından rahat birşeyler giyip Büyü teknikleri sınıfıa doğru yol aldım.İçeri girdiğimde Hector meditasyon yapıyordu.Meditasyon yapmasını bekledim.Bitince yüzüme baktı ve ''Haydi başlayabiliriz''dedi.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Zack Care Empty
MesajKonu: Geri: Zack Care   Zack Care Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 5:27 am

Zack ile daha önceden anlaşmıştık. Bana bu sabah derse geleceğini söylemişti ve söylediğini yapmıştı. Daha önce konuşmuş olmamıza rağmen Zack'in yeteneğini bilmiyordum.
"Eee Zack özel gücün ne ?"
"Savaş ve Tehlikeyi sezebiliyorum. Bu konuda şimdilik kötüyüm fakat kendimi geliştirmek isterim"
"Tehlikeyi sezmek ha? İyi ve işe yara bir yetenek" dedim ve bu yeteneği ne kadar iyi bir hale getirebileceğimizi düşünmeye başladım. Tehlikeleri sezmek geleceğe dayalı bir yetenekti. Tehlikeleri önceden sezme süresini arttırabilirdik evet. Zack ile özel dersliğe girdikten sonra konuşmaya başladım.
"Madem tehlikeleri sezebiliyorsun ve bu yeteneği geliştirmek istiyorsun, sana ani saldırılar yapmalıyız. Şu dakikadan sonra sana zaman, zaman çeşitli saldırılarda bulunacak silahlar olacak. Bunları fark ettiğin anda bana söyle, söylediğin an saldırıyı iptal edeceğim. Bu saldırılar konuşurken bile olabilir. Haydi, başlayalım"
Zack Care

Zack Care

Zack Care Empty
MesajKonu: Geri: Zack Care   Zack Care Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 7:26 am

Odaya girmiştik.Hector bana eğer tehlikeyi hissedersem ona dur dememi söylemişti.Bende bunu yapacaktım.Artık hazırdık Hector''Başla''dedi.Ve ilk eğitim başladı.Ben konsantre olmaya çalışıyordum.O osa çok sessizdi orda kolayca konsantre olabiliyordum.Odaya baktığımda etrafta birsürü tuzak vardı.Ama hepsi çok iyi gizlenmişti.Bu arada yüzüm bembeyaz oldu tehlike sezmiştim ve aniden ''Dur''dedim.Hector başıyla aferin der gibi bir işaret yaptı.Ve devam ettik.Hector bana kampa geldiğim günü anlatmamı istedi.Kampa gelişi anlatıyordum.Tam ortasındaydım ki yine aynı şeyi hissetmiştim.Ve ''Dur ''dedim.Hector yine aynı işareti verdi.Ve sonra bana ''Bu alıştırma bu kadar yeter artık tehlikenin yönünü hissetmen için birkaç alıştırma yapacağız''dedi.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Zack Care Empty
MesajKonu: Geri: Zack Care   Zack Care Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:14 pm

Bu çocuk gerçektende iyi gidiyordu. Yeteneği geliştirilmesi zor bir yetenekti fakat çabuk ilerliyordu, şimdiden 2. seviyeye geçmişti bile. Çocuğu daha fazla bekletmemek için konuşmaya başladım "Şimdi 2. seviyeye geçeceğiz. Odanın içine görünmez şekilde 100 adet tuzak gizledim. Bu tuzaklar heryerde, tavanda, duvarda hatta yerin altında bile tuzak var. Bu tuzaklar rastgele aktif olacak. Sen yine klasik bir şekilde tehlikeyi hissettiğinde yüzün beyzlayacak ama bu sefer farklı olarak beyninde bir karıncalanma olacak. Eğer bu karıncalanmaya odaklanırsan saldırının nereden geldiği anlayabileceksin. Saldırıyı fark edince bana yerini söylemen yeterli otomatik olarak iptal olacaktır" Zack çok heyecanlı görünüyordu. Onu daha fazla bekletmek istemiyordum "3-2-1 başlaa" dedim ve tuzakları aktifleştirdim.
Zack Care

Zack Care

Zack Care Empty
MesajKonu: Geri: Zack Care   Zack Care Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:30 pm

''3-2-1 başlaaa''.Hector başlamam için komut vermişti.Bu diğerinden daha zordu çünkü 100 tuzak.Yani bu odanın tamamı tuzak olabilirdi.Hemde aynı anda birkaç tuzakta aktif hale gelebilirdi.Ama asıl önemli olan bu antremandan sonra beynimin nasıl durumda olacağıydı.Yani nede olsa ilk denememdi baya bir yorulabilirdim.Neyse beynimdeki o küçücük noktaya odaklanmaya çalışıyordum.Aslında bu çok zor değildi ama ilk kez yaptığım için biraz başım ağrıyordu.Birden beynimde bir karıncalanma hissettim.Sanki beynim ''Dostum arkanı kolla''diyordu.Arkamda güney tarafına geldiği için.''Güney iptal''dedim.Ve harekete geçecek bir ok harekete geçmedi ve iptal oldu.Gerçekten heyecanlanmıştım.Hector devam etmemi söyledi.5 saniye sonra beynim tepemden ve altımdan tehlike sinyalleri veriyordu.Hemen çevik bir hareketle yana geçip''Hava ve yerdeki tuzaklar iptal dedim''.Ama bu olayllar beni yormuştu nedense.Bu ilk yapışım olduğu için olabilirdi.Ama o hareketleri yaptıkça beynimin otomatiğe bağlayark bu özelliği kullanacağını biliyordum.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

Zack Care Empty
MesajKonu: Geri: Zack Care   Zack Care Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:45 am

Zack çok iyi gidiyordu, biraz başı ağrıyor olabilirdi fakat bu doğaldı. Sonuçta bu yeteneğe ilk defa odaklanıyordu. Bu yer, yün çalışmasını 10 dakika daha yaptıktan sonra mola verdik. "İyi gidiyorsun Zack. Şu moladan sonra başka bir konuya geçeceğiz. Saldırının yerini hesaplamakla ilgili bir problemin yok fakat saldırıyı gelmeden 1 saniye önce fark edersen farklıdır, 10 saniye önce edersen farklıdır. Birazdan seninle saldırıyı daha erken görmeyi çalışacağız. Neyse dinlen sen, buna ihtiyacın olacak" Zack belli bir süre dinlendi, ardından yorgun görünmesine rağmen derse devam etmek istediğini söyledi. Ona karşı gelemezdim, derse devam ettik. "Artık yer, yön bulmada çok iyisin. Şimdi de zamanı erkenleştirelim bakalım. Hani bu fırtınalı havalarda önce şimşek gözükür sonra gök gürültüsü duyulur ya, işte onun gibi yapmanı istiyorum. Senin sezilerin şimşek olsun saldırı ise gök gürültüsü. Şimşek ile gök gürültüsü arasındaki farkı uzatmaya çalış. Beynine daha çok odaklan, o seni her defasında daha erken uyarıcaktır. Şimdi senin etrafında 5 adet tuzak var, bunlar belirsiz aralıklar ile sana karışık olarak mızrak atacaklar. Bu mızrakları önceden sezip durdurman gerek. Artık önceki gibi söylemek yok, hissettiğin anda etkisiz hale getirmelisin. Haydi başla." Zack, etrafında duran 5 tuzağa baktı, derin bir nefes aldı.

Zack Care
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zack Care(Ayrıca adımı Zack Care Yapın Lütfen)
» Zack Care 2. rp
» Zack Care Görevler
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN