Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zack Care 2. rp

2 posters
YazarMesaj
Zack Care

Zack Care

Zack Care 2. rp Empty
MesajKonu: Zack Care 2. rp   Zack Care 2. rp Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 6:21 am

Ben Zack Care birgün biri size gelip tanrıların gerçek olduklarını söylese ne yapardınız?İşte benim ne yaptığımı size anlatacağım;
Saat sabahın 7'si idi.Her zamanki gibi yine okula gidecektim.Yatağımdan oflaya puflaya kalktım.Tuvalete gittim.Yüzümü yıkadım.Ardından mutfağa gittim.Annem kahvaltıyı hazırlamıştı''Günaydın tatlım''dedi.''Günaydın anne''dedim.Her zamanki gibi annem en sevdiğim yemeği yapmıştı.Masaya oturdum.Yemeğimi yedim.Ardından üstümü giyinmeye odaya gittim.Üstümü giyindim.Kapıya doğru yol aldım.Servisim gelmişti.''İyi günler tatlım.Kendine iyi bak tamammı?''dedi.''Tamam anne''dedim ve kapıdan çıktım.Yine servide geç kalmıştım.Şoför''Yine geç kaldın muhallebi çocuqu.Seni kaç saatdir bekliyorum''dedi.Servisteki diğer arkadaşlar kıkırdıyordu.Tek kıkırdamayan arkadaşım Kevın'dı yanına oturdum.Herzamanki gibi şapkasını takmıştı.Turuncu saçları çok az biçimde görünüyordu.Ayakkabısı ona büyük gibiydi.Her zaman böyle giyiniyordu.Niye böyle giyindiğini hiç sormadım.Servis okula doğru yol alıyordu.Kevın tedirgin gibiydi.Ona''Bir sorunmu var?Endişeli görünüyorsun''dedim.''İçimde kötü bir his var Zack.Sanki şey.. olacak''.''Ne olacak?''.''Boşver Zack''dedi ve sakin görünmeye çalıştı ama hiç sakin değildi bunu anlayabiliyordum.4 senelik arkadaşımdı.
Okula vardık.Her zamanki gibi en sevmediğim tipler ortada dolaşıyordu bana laf atıyorlardı bir ara üsterine saldıracaktım ama Kevın beni yatıştırdı.Derse girdik.Her zamanki gibi ben dersi dinlemiyordum.Hocaların en sevmediği tip bendim.Bir ara benim kafama Chris adlı çocuk kafama silgi attı.Başlarda birşey demedim ama sonra sinirimi bozmaya başladı o çocuk.Kevin beni yatıştırmaya çalışıyordu.Ben çok sinirliydim.Ve kendimi tutamayıp.Çocuğa yumruk attım.Hoca beni görmüştü.Tabi ona bana silgi attığını söyledim ama en sevmediği öğrenci ben olduğum için suç bende bulundu.Ve derslerden sonra müdür yardımcısının yanına gitmem söylendi.Müdür yardımcımız çok korkutucuydu.Biz ona kısaca canavar deriz.Nedense ölü kuş gibi kokar.Neyse benim en sevdiğim ders Mitoloji'dir çünkü nedense kendiliimden antik yunancayı okuyabiliorum.Bunun nedenini hiç sorgulamadım.Tüm dersler herzamanki gibi geçti ve Müdür yardımcısının yanına gitme vakti geldi.
Kevın,yanımda gelmek istiyordu.Ben gerek olmadığını söyledim.''Ama birşey olursa beni çağır''dedi.''Tamam''dedim.Müdür yardımcısının odasına girdim.Beni bekliyordu ve yüzünde aç bir ifadeyle gülümsüyordu.Bu haliyle bir canavarı anımsatıyordu.Müdür yardımcısının odası çok büyüktü.''Evet.Zack buraya gelmekle iyi ettin benimde karnım acıkmıştı''dedi.Ben başta şaka sanmıştım ama yüzünde hiç esprili bir ifade yoktu.Ben yutkundum.Üstüme doğru gelmeye başladı.Ben geri geri gidiyordum.''Bugün öleceksin Zack Care''dedi.Benim dilim tutulmuştu.Birşey söylemiyordum.Müdür yardımcısı şekil değiştiriyordu.Ve bir canavara dönüştü boyu 2 metre olmuştu tırnakları keskindi ve uçuyordu.Ben çok büyük bir çığlık aldım.Birkaç saniye sonra içeri Kevın ve üç kişi girdi kevın ve uç kişiin bacakları yerıne keçi ayakları vardı.Kevın ve üç arkadaşının elinde tahta sopalar vardı.Birini bana attı.Müdür yardımcısı yanı canavarmı neyse''Bu daha iyi bir yerine 4 yemek''ellerini ovuşturdu.Ve ilk kişiye saldırdı.Ama o kişi gözüne sopayı fırlattı.Canavarın gözüne saplandı.Canavar haykırdı ve ona bir tekme attı 2 metre geriye uçtu.Ben dehşet içindeydim.Ve sopayı canavarın kulağına attım.Kulağına saplanmıştı.Ve Canavar yere devrildi.Kevın banaİyi atıştı dostum ama gitmeliyiz''dedi ve koşmaya başladık.Ben ona ''Ne kampı nereye gidiyoruz''dedim.''Melez kampı''dedi.''Ne?Me-melezmi?''dedim.Onaylarcasına başını salladı bu arada arabanın yanına gelmiştik.Kapıyı açtı Kevın ve sürücü koltuğuna oturdu.Ve gaza bastı son hız gidiyorduk.Bu arada ben ona binlerce soru soruyordum.O bana herşeyi anlattı.Kim olduğunu felan.Ben ona kim olduğumu sordum.''O konuları Kheironla konuş''dedi.''O da kim?''dedim.''Melezx kampında herşeyi öğreneceksin''dedi.Bu arada arkamızdan uçarak birşey geliyordu.Bu canavardı.Kevın bunu farketti ve gaza bastı ve direksiyonu çevirerek karşı şeride geçdi.Son hız gidiyorduk.Ben hala şoktaydım.Kevın'a baktım yüzünde kararlı ama endişeli bir ifade vardı.Hemde az öne benim koruyucum olduğunu söylemişti.Demek kaç senedir yanımdan ayrılmıyordu.''Geldik.Çabuk Ol''dedi.Ben arabadan indim Bize doğru hızla canavar geliyordu.Kevın''Koş.Ağacı Geç canavar oraya giremez.Ben bunu hallederim''dedi.Ben''Seni bırakamam gireceksek ikimiz gireceğiz''dedim.Bu arada canavar gelmişti.Kevın Elindeki sopayla canavarı oyalıyordu.Ben elime demiri aldım.Ve canavara doğru fırlattım.Bana döndü ve koşmaya başladı.Ben kaçamıyordum.Canavar bana vurucaktı ki Kevın önüme atladı.Ve 5 metre uzağa uçtu.Ve toza dönüştü.Kevın ölmüştü.Canavar karşımdaydı.Bir anda oklar fırladı ve canavar toz oldu.Ben''Hayırrrrrrr.Kevın!''dedim.Ve bayıldım.Uyandığımda başımda bir adam vardı.Ona''Kevın nerde??''dedim.Hüzünle baktı.Ben çökmüştüm.Bu arada Kherion bana herşeyi anlattı.Ben sustum ardından...
''Ben kimin oğluyum''
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Zack Care 2. rp Empty
MesajKonu: Geri: Zack Care 2. rp   Zack Care 2. rp Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 2:39 pm

Yeni rp puanı: 85, tebrikler.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Zack Care 2. rp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zack Care(Ayrıca adımı Zack Care Yapın Lütfen)
» Zack Care
» Zack Care Görevler
» Zack Care ile tanışıyoruzz (=
» Zack Care Görevler