Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lena Hunter

YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Lena Hunter Empty
MesajKonu: Lena Hunter   Lena Hunter Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:30 am

Gökyüzünde uçuyordum.Tıpkı ayın bir parçası gibiydim.Çok huzurluydum.
Birden sarsılarak uyandırıldım.Anns sinirle beni dürtüyordu.
-Haydi Lena uyan!Bugün ava çıkacağız.
-Tamam hemen hazırlanıyorum.
Yataktan kalktığımda herkezin beni beklediğini gördüm ve biraz utandım;ama 5 dakika içerisinde hazır olurdum zaten.
5 dakika sonra,kapının önüne çıktık.Artemis bugünkü avda bize katılacaktı.Artemis herkezin silahı tamam mı diye bize göz ucuyla baktı.Ben en sevdiğim gümüş ok-yay takımımı,Sat onda süper asil duran kılıcını Anns ise favori hançerini almıştı.Artemis başını tatmin olmuş bir ifade ile sallayarak ''pekala,her şey tamam.Haydi ormana gidelim.''dedi.
Ormanın derinliklerine doğru ilerliyorduk.İiyice derinlere geldiğimizde Artemis bizi susturdu ve ''Şşşşt!Şunu dinleyin!'' dedi.Herkes seslere kulak kesildi.Ve bundan 10 dakika sonra bir Drakon ağacın arkasından sıçrayarak aramıza geldi.Bu benim 2.avımdı ve ilk avda da sadece kardeşlerimi gözlemlemiştim.İçimden bu canavarı zaten kardeşlerimin ya da Artemis'in avlayacağını düşünerek biraz olsun rahatladım.Ama Drakon bunu sezmiş olmalı ki üstüme doğru saldırdı.Şaşkınlıktan hareket dahi edememiştim.Kaçmak istiyordum;ama bacağım uyuşmuş gibiydi.Ve sonra çok garip bir şey oldu.Şeffaflaştım.Rüyamdaki gibi ay ışığının bir parçası gibiydim.!
Drakon iyice sinirlenmişti.Kardeşlerim ona saldırıyorlardı ama o bunu hiç umursamıyordu.O şu an varlığı hissedilmeyen,yani elde edilmesi zor olan avcıyı istiyordu:Beni..
Artık hareket edebiliyordum.Okumu yayıma yerleştirdim ve atışımı yaptım.Apollon'un verdiği okçuluk kursları işe yarıyormuş!
Kampa geri dönerken kardeşlerim önden Artemis arkadan gidiyordu.Ben de tempomu yavaşlattım ve Artemis'in yanından yürümeye başladım.
-Bana neler oldu?
-Özel yeteneğini keşfettin.Çoğu avcı gibi senin de bir özel yeteneğin var!
-Ah,tamam...Peki bu konuda ne yapacağım?
-Gidip büyü teknileri sınıfına katıl,hadi!
-Şimdi mi?
-Sence.Bugün ölebilirdn!
Artemis ölüm deyince koşarak eğitim bölümüne gittim.Büyü teknikleri sııfına kayıt yaptırdım.Kayıt yapan görevli burada özel yeteneğimi geliştirebildiğim gibi,iksir hazırlamayıda öğrenebileceğimi söyledi.
Sınıfa girdiğimde iksir yapan bir sürü melez ve duvarın içinden geçmeye çalışırken burnunu duvara toslayan bir çocuk gördüm Smile
Görevli eğitmenin yanına gittim ve dersler katılacağımı söyleyip kayıt belgemi gösterdim.

Lena Hunter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lena Hunter-2-
» Lena Hunter xxx(2.rp)
» Lena Hunter
» Lena Hunter
» Lena Hunter-3-