Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lena Hunter-2-

2 posters
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Lena Hunter-2- Empty
MesajKonu: Lena Hunter-2-   Lena Hunter-2- Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:44 am

Kardeşim Anns ile birlikte sahilde oturuyorduk.Güneş tam tepedeydi ve yapacak hiçbir şey yoktu.Anns çok üzgün görünüyordu.Ona nedenini sorduğumdaysa,bana ''Yok bir şey,nedenini bilmediğim bir şekilde canım çok sıkkın.'' Benim aklıma onu neşelendirmek için güzel bir fikir geldi. ''Hey,pegasuslarımızı görmeye ne dersin?Altın seni her zaman neşelendirir!'' Kafasını onaylarcasına salladı ve ahırların yolunu tuttuk.
Ahıra girdiğimizde gümüş kanatlarının parıltısından tanıdım onu.''Silver'' diye haykırarak boynuna atıldım.Yüksek sesle kişnedi.Sanırım gülüyordu.Ona biraz kesme şeker verim,okşadım ve biraz oyun oynadıkan sonra Anns ve Altın'ın yanına gittim.Anns çok mutlu görünüyordu.Bana kahkaha atarak döndü ve:
-Yarışa var mısın?
İşte o an öylece kaldım....Silver' çok seviyordum ve sanırım iyi bir pegasus sahibiydim.Ama pegasus biniciliği hakkında hiçbir fikrim yoktu.Anns e döndüm ve:
-Sen nereden öğrendin?
-Pegasus binicilik sınıfından!Eğitmen bir poseidon kızı,dolayısıyla işini çok iyi yapıyor.
Anns'e veda ettim ve koşarak sınıflara gittim.Pegasus binicilik sınıfına kayıt yaptırdım.
Sınıfa girdiğimde Rose gülümseyen yüzüyle karşılaştım.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Lena Hunter-2- Empty
MesajKonu: Geri: Lena Hunter-2-   Lena Hunter-2- Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:19 pm

Derslikte oturuyordum. Bugün boş günümdü. Daha kimse gelmemişti bugün. Bu yüzdende canım sıkılıyordu. Sonra yanıma Rose geldi ve kulağıma bir şeyler fısıldamaya başladı.

" İçerde Lena var. Benimde işim. Sen ilgilensen olur mu? "

Bu sıkıntımı giderecek güzel bir fırsattı. Sevinçle gülümseyerek " Olurrrr. " dedim. Rose'da aynı sevinçle " Tamam o zaman ben gidiyorum. Hadi bakalım sana güveniyorum. " diyerek gitti. Bende Lenny'nin yanına içeri girdim.

" Selam Lenny. Biniclik dersi almak istiyormuşsun. Rose'in işi çıktığı için sana dersi ben vereceğim. " dedim gülümseyerek. Tamam anlamında başını onayladıktan sonra tekrar konuşmaya başladım.

" Sanırım Silverylight pegasus ahırlarında. Hadi yanına gidelim. " diyerek kapıya yöneldim.

Lena Hunter-2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lena Hunter
» Lena Hunter
» Lena Hunter-3-
» Lena Hunter.
» lena hunter