Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lena hunter

2 posters
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

lena hunter Empty
MesajKonu: lena hunter   lena hunter Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 5:42 am

merhaba.ben lena hunter.los angelesta babamla yaşıyorum(yaşıyordum).bir melez olduğumu öğrendim.size hikayemi anlatacağım.
en yakın arkadaşım kekle birlikte(bu ona okulda takılan bir ad,her şeye inanır da!)beden eğitimi dersine gidiyorduk.ben uzak doğu dövüş sanatlarıyla ilgileniyordum ve oldukça iyiydim.hatta bana erkek fatma diye iğrenç bir lakap takmışlardı bir aralar!
biz her zaman olduğu gibi eşofmanlarımızı giyip salona indik.ben basketbol topu aldım.ve tam o anda yanımdan bir gölge geçti!eminim kesinlikle oldu!kek e bunu söyledim ama bana inanmıyormuş gibi rol yaptı.daha sonra ben de güneş yanılması olduğunu düşünerek oynamaya başladım.fakat kek beni sürekli dışarı çıkarmaya çalışıyordu.derken beden eğitimi öğretmenimiz beni odasına çağırdı.beni basket takımına yazacak diye düşünerek hemen gittim.kalmasını söylememe rağmen kekte benimle geldi.ve beden eğitimi hocamın kollarından bıçaklar çıktı.aklıma ansiklopedide okuduğum mantikor yaratığı geldi ilk olarak.tabi bunu bıçağı çıkarıp bana fırlatması arasındaki kısa zaman diliminde düşündüm.ilk bıçak koluma saplandı.sonra aniden bir şey oldu.bıçağı çıkarıp deli gibi saldırmaya başladım.sanki içimde başka biri vardı.mantikor parçalara ayrılıyordu.ve ben kendime geldiğimde öğretmenler odasının tavanında kocaman bir delik açıldı.ve iki güzel kadın aşağı indi:tebrikler lena hunter!!
bu iki kadın artemis ve athenaydı!!athenanın annem olduğunu öğrendim.çok kızmıştım!!yıllardır beni görmeyip,şimd annesi olduğumu söylüyordu!!
ve daha bu şoku atlatamadan artemis tarafında kutsandığımı öğrendim.eşsiz zekamın ve dövüş sporlarına yeteneğimin bu iki tanrıçada kaynaklandığını öğrendim.şimdi melez kampındayım.burada kutsanmış melezler çok az.benim gibi olanlarla dövüş çalışıyorum.babamı çok özlüyorum ama annemi bulmak ve artemisin ruhunun bir parçasını bedenimde barındırmak beni teselli ediyor.bu benim hikayem...
ya senin ki ne?? Laughing Smile Like a Star @ heaven lena hunter 285241 lol! lena hunter 563668
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

lena hunter Empty
MesajKonu: Geri: lena hunter   lena hunter Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 6:24 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

lena hunter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lena Hunter xxx(2.rp)
» Lena Hunter.
» Lena Hunter
» Lena Hunter-Yükseltme
» Lena Hunter-3-