Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lena Hunter xxx(2.rp)

2 posters
YazarMesaj
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

Lena Hunter xxx(2.rp) Empty
MesajKonu: Lena Hunter xxx(2.rp)   Lena Hunter xxx(2.rp) Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 7:47 am

Merhaba.ben Lena Hunter.15 yaşındayım ve New York'ta babamla yaşıyorum.Babama ne zaman annemi sorsam,benim evlilik dışı bir çocuk olduğumu ve büyük bir hata olduğumu;ama benimle yaşamaktan çok mutlu olduğunu,beni sevdiğini ve annemin çok şey kaçırdığını söylüyordu.Hep aynı cevabı aldığımdan arık hiç sormam bile..
Herneyse,babam bir emlakçı ve iyi geçiniyoruz.Annemden sonra kimseyle bir ilişkisi olmadı.Bazen ben de annemin çok şey kaçırdığını düşünürüm;ama babam akşam yemeği yaptığında düşüncem hemen gider!!!
En yakın arkadaşımın adı Robert.Herkes çıktığımızı sanıyor ;ama boyu bile benden kısa:D
Okulumu seviyorum.Derslerim harikadır!Okulumdaki en başarılı kişiyim.Her alanda bu böyle:müzik,resim,spor...Herkes benim çok çaba sarfettiğimi düşünüyor;fakat ben kılımı bile kıpırdatmadan bunu yapıyorum Smile
Evet,beni tanıdınız.Şimdi melez olduğumu öğrendiğim güne gelelim.
Mayıs ayıydı.Güneş tam tepedeydi ve hava çok sıcaktı.Robert ile okula gitmek üzere Black Line caddesinde buluştuk.Çok stresli ve heyecanlıydı;ama bu heyecan müsamerelerden önce duyduğumuz o tatlı heyecan değildi.Bu ölmeden önce duyduğumuz o acı veren heyecandı.!
Ona sordum:Neyin var Robert?Kamyon çarpmış gibi görünüyorsun!-Dalga geçmeyi kes!Okula gidene kadar hiç konuşmadık.Okula vardığımızda herkezin tören alanında toplandığını gördük.Hemen oraya koşmaya başladım.Robert'ın arkamdan bağırdığını duyuyordum:Hayır!Sakın gitme,öleceksin!Dur,beni bekle!Ve o anda karşımda 5 kafalı bir ejderha gördüm.En son ejderhaları üçüncü sınıfta okuduğum Uyuyan Güzel masalında okumuştum.Şimdiyse tam karşımdaydı ve beni kurtarıcak yakışıklı bir prensimde yoktu!! Shocked
Birden burun delikleri seğirmeye başladı.Sanki dünyanın en güzel şeyini kokluyormuş gibi gözünü kapadı ve bu kokunun keyfini sürdü.Sonra gözünü bana dikti.O an koku kaynağı olduğumu anladım.Neden parfüm sıkmıştım ki sanki!Canavar üstüme doğru saldırdı.Çantamdan biber gazını çıkarıp suratına sıktım;ama hiçbir şey olmadı.Zaten ağız kokusu biber gazından daha etkiliydi.Robert bana bir hançer fırlattı.Aptal şey!!Bir silah fırlatana kadar beni kurtarsana!
Dövüşmeye başladık.Ejderha beni kolumdan ısırdı.İzleyenler bağırıyordu:Aman tanrım!Suikastçi Lenny i yaraladı!Suikastçi mi?Dalga geçiyor olmalısın!
Birden içimde bir enerji patlaması oldu galiba...Bütün kafaları koparmak istedim ama içimden bir ses bunu yapmamam gerektiğini söylüyordu.Ben de hançerimi kafaları dışındaki her yerine sapladım.En son yaratık can verdi ve ben de bayıldım sanırım...
...Uyandığımda bir taksinin içindeydim.Yanımda babam ve kafası Robert,belden altı keçi olan biri vardı. Ne!Tanrım neler oluyor?!
Hemen Robert'ı soru yağmuruna tuttum.
-O şey neydi?Benden ne istiyor?Ölecek miyiz?Peşimizde mi?Onu nasıl öldürdüm?-Sakin ol lenny!Ve konuşmaya devam etti:Öncelikle ^o şey^dediğin canavar Hydra.Ve senin peşinde;çünkü sen bir melezsin.Benim belden altımda bir keçi;çünkü ben bir Satirim.Bir süre kimse bir şey demedi.Ve babam ilk defa ağzını açtı:Lena,tatlım annen bir tanrıçaydı.O Athena.Artık benimle yaşaman çok tehlikeli.Bu nedenle koruyucun Robert seni melez kampına götürüyor.Orası senin gerçek evin.Gözlerinden yaşlar akarken biz Melez Kampına varmıştık.Babama sarıldım.Beni bırakmasını,bunların şaka olduğunu ve evimize gideceğimizi söyledim.Oysa o,bana sadece hoşçakal dedi ve taksiye koştu.Hıçkırıklarını duyabiliyordum.
Robert'a dönerek:Hadi koruyucu ^gerçek evimiz^e gidelim bakalım dedim.Adımımı atar atmaz artık hiçbir şeyin benim için sıradan olmayacağını seziyordum.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Lena Hunter xxx(2.rp) Empty
MesajKonu: Geri: Lena Hunter xxx(2.rp)   Lena Hunter xxx(2.rp) Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 1:52 am

Yeni rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Lena Hunter xxx(2.rp)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lena Hunter-2-
» Lena Hunter.
» lena hunter
» Lena Hunter
» Lena Hunter