Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajda Kargaşa (Yaratıyorum)

YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Plajda Kargaşa (Yaratıyorum) Empty
MesajKonu: Plajda Kargaşa (Yaratıyorum)   Plajda Kargaşa (Yaratıyorum) Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:53 am

Bu günün em bomba görevi Plajı darmaduman etmek! Sanırım bunun için ne yapmam gerektiğini biliyorum. Zaten dün geceden beri buna hazırlanmıştım. Bir numara Plajdaki Güneş Yağlarının içini boşaltıp Güneş çeken kremle doldurdum. İki numara denizin kıyısına küçük kafesler içinde bir sürü böcek yerleştirdim. Benim sinyal imle kafesler açılacak. Üç numara tüm şezlonglara canavar sistemi kurdum. Sinyal imle tüm şezlonglar ayağa kalkıp etrafa saldıracak. 4. Numara Kumun içine boya fırlatıcıları yerleştirdim. Sinyal imle yerden kırmızı boyalar fışkıracak. Evet mükemmel değil mi. Yaratacağım kaosu görmek için plaja gittim. Bir kaç melez kız, güneş yağı alıp bir birlerine sürdüler. Tabii az sonra derileri yanmaya başladı. Denize girmeye karar verdiler işte o anda kafesleri açtığım gibi tüm böcekler onlara saldırdı. Kızlar diğer tarafa koşmaya başlayınca direk şezlongları açtım. Şezlonglar kızlara saldırmaya başladı. İşte korkunun doruk noktasında boyaları açtım ve her yerden kırmızı boyalar fışkırdı. Ben bu arada gülme krizine girmiştim. Gözlerimden yaş gelmişti. Gürültüyü duyan bir kaç melez kızlara yardım etmeye gelmişti. Şezlonglara saldırıyorlar , böceklere taş atıyorlardı. Artık daha fazla dayanamazdım buna. Hemen kulübeme koştum.

Plajda Kargaşa (Yaratıyorum)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda biten ilk gün
» Plajda Paranoyaklık.
» Plajda geziniyorum
» Plajda Rezillik
» Plajda Bir Gezinti