Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret

3 posters
YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Empty
MesajKonu: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:41 am

Apollon kulübesine yeni biri gelmişti.Ben de sıradan bir Afrodit kızı gibi kendime makyaj yapmak yerine onu ziyarete gitmeye karar verdim.
Kapıyı çaldım.Arkadaşım Ange açtı kapıyı."Naber Thay?Bir yerlere gidelim mi?" dedi"Yeni kardeşinizi ziyaret için geldim,tanışalım sonra senle bir şeyler yaparız kankicik" dedim."Tamam,mutfakta şu an ben biraz dışarı çıkacağım sonra gelirim Thay." dedi gülümseyerek ve dışarı çıktı.Ben de yeni ocuğun yanına gidip "Merhaba ben Afrodit kızı Thay senin adın ne?" dedim.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:47 am

Mutfakta birşeyler atıştırırken aniden yanımda sarı saçlı bir kız geldi.Bi an irkildim ama yine de kız çok güzeldi.Ben Afrodit kızı Thay senin adın ne ? dedi bana.Yüzüme anında bir gülümseme yerleşti."Bende Rocce , bir Afrodit kızıyla tanıstıgıma bu kadar memnun olacağım hiç aklıma gelmezdi." dedim.Off ! Tamam o anki surat ifadem biraz saçma olabilirdi ama napiyim yani ! Hergün bir Afrodit kızı ziyarete gelmiyordu beni ! "Eee , biraz eğlenelim o zaman . dedim yüzümde aynı gülümsemeyle.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:58 am

"Parti olacak yakında o zaman eğlenirsin" dedim hafifçe gülümseyerek."Şimdi tanışalım mesela hobilerin neler falan"Sanırım ses tonum biraz sertti ama olsun..."Hımm.Şarap içmeyi,bilgisayar oyunlarını severim.Peki ya sen?dedi."Ben boks , futbol ve eskrim severim" dedim.Çocuk şoka girdi sandım herhalde Afrodit kızlarından bunu duymaya alışık değildi.-Aaa bi dakika çocuk yeniydi ve Afrodit kızlarını makyaj perisi sanıyordu herhalde-Neyse Ange içeri girdi ve yanıma oturdu."Selaamlar,sohbetinize ben de dahilim" dedi.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 9:14 am

Thay'la Rocce'nin sohbette iyiydi hani kaynamadan duramazdım.Hemen mutfaktan bir paket cips aldım ve yanlarına oturdum.
"Eee,ne konuşuyorsunuz?" dedim ve cipsten bir avuç alıp ağzıma soktum.Sonra almaları için onlara uzattım.
"Hermes çocuklarından hediye" dedim şükrederek.Benim çalmak konusunda pek iyi olduğum söylenemezdi.."Yiyin kampa biraz zor girer cips biliyorsunuz değil mi?"
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 9:20 am

"Bilmez miyim 5 kilo verdim" dedim gülerek.Ang,Rocce'e dönerek "Yesen iyi olur bunları bulmak oldukça zor" dedi.Rocce tüm paketi aldı.Erkek milleti işte asla ne diyeceğini anlamaz.Ben Ang'e,Ang de bana baktı sonra kıkırdadık ve kıkırdamalar kahkahaya dönüştü.Rocce ağzında yemek varken "Ne oldu" dediğinde iyicene gülmeye başladık.Gülmekten ölebilirdik ama köşede kitap okuyan bir Apollon çocuğu "Sessiz olun!" deyince kendimizi kontrole aldık ve susmayı başarabildik.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 9:52 am

Gayet normal cips yiyordum fakat Ange ve Thay bana gülüyorlardı.Sinirim bozulmaya başlamıştı ve ne olduğunu farkedemiyordum.Yani üvey de olsa bir kardeşimin benle dalga geçmesi beni sinirlendirmişti.(Aramızda kalsın ama ahh o Afrodit kızı cidden güzeldi ama boks sevgisini çözemedim.) Cips yemeye devam ederken partiye takıldı aklım.Partyleri severdim.O yüzden Ange ve Thay'a "Partiden bahsediyosunuz.Ne zaman acaba o parti.Bende davetliyimdir heralde." dedim.Yarı şaka ve yarı ciddi bir şekilde.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret   Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 10:51 am

"Bilemiyorum yani Ares çocuklarına sormak lazım." dedim."Gerçi afanı tuvalete sokmalarını görmeyi çok isterdik ama" dedi Ange ve kahkaha attım.Çocuk yine "Sessiz!" dedi kıkırdadım ve sustum."Ahah haklısın Ang,neyse gel ama rahat bir şeyler giy" dedim Önce Ang'e sonra Rocce'e dönerek."Yaşasın" diye bağırdı Rocce.Ang ile ben ona garip bir surat ifadesiyle baktık.Sonra tekrar arkasına yaslandı."Neyse işte öyleee" dedim."Haydi Ang sözüm var sana dolaşalım,iyi günler Rocce" dedim ve Ang ile beraber Apollon kulübesinden çıktık.

-Eğer Rocce bir şey eklemeyecekse RP BİTMİŞTİR-

Apollon Oğlu Rocce'yi ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apollon oğlu ve Hestia Kızı
» Apollon Oğlu ve Athena Kızı Tırmanışta
» Denizin Oğlu
» Neptün'ün Oğlu
» Göklerin Oğlu