Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübe Temizliği-2

2 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Kulübe Temizliği-2 Empty
MesajKonu: Kulübe Temizliği-2   Kulübe Temizliği-2 Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 3:03 am

Of dedim kendi kendime Apollon ‘nun dersliğinden yeni çıkmıştım saate baktım 22:07 idi.
Takvime baktım pazardı.Sonra kafama dank etti yarın temizlik denetlemesi vardı.Etrafa baktım bluzler, kağıtlar, çoraplar, çöpler.Sonra tavana baktım Örümcek ağları, kabarmış boya çıkıntıları. Dolabımı açtım üzerime tıkılmış kıyafetler düştü.

‘’Aman tanrım, Zeus aşkına ben buraları nasıl toplıyacağım 2 saatte ‘’ önce kıyafetlerden başladım. Kirli temiz diye ayırdım iki üç tane temiz çıktı.Yatağın üstüne koydum temizleri. Kirlileri alıp kirli sepetine attım.Çoraplarımı toplayıp eşi ile katlayıp kirliğe attım.Çöpleri alıp Çöp kutusuna yerleştirdim.Sonra elimdeki bezle dolabımın içini dışını temizledim.Temiz kıyafetlerimi katlayarak yerleştirdim.Saat 22:44 ’tü. Tavana el atma zamanıydı.Sandalyeye çıkıp süpürge ile örümcek ağlarını topladım.Kabarmış yerleri kazıdım yerlere düştü.

‘’Haftaya boya yapacağım sanırım’’ Dedim bomboş kulübemde tek başıma

Önce yerleri bir güzel süpürdüm. Sonrada ıslak bezle yerleri ovaladım dökülmüş kola, çamur izleri falan hepsini çıkardım saat 00:23 olmuştu. Uykum gelmiş ve yorulmuştum.Ama gene de devam ettim.Pencerenin önüne gidince

‘’Bende sabahları neden ışık girmiyor diyordum.’’ Camları sildim.Sonra fark ettim ki temiz ama boş bir kulübeydi.
Atölyeye gittim. Alex hala çalışıyordu daha hiç konuşmamıştık ama Alex’ten bana hurda kılıç veya ok yay, mızrak gibi şeyleri vermesini istedim. Biraz parlatıp verdi.Biraz da tel ve çivi aldım yardım etmek istedi.Yapamıyacağımı mı düşündüğünü sordum. Babamdan öğrendiğim o bakışları attım, sustu.
Kulübeme gelince hurdalara tel bağladım.Sonra çivileri alıp pencere aralarındaki duvarlara düzgünce ( İki morarık ve şişik parmakla)çaktım.Aldığım hurdaları tellerinden astım.

‘’Evet işte şimdi Ares kulübesine benzedi.’’ dedim kendi kendime saat 01:14 ’tü ve harpyalara yakalanmadan giyinip yattım.
Smile
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Kulübe Temizliği-2 Empty
MesajKonu: Geri: Kulübe Temizliği-2   Kulübe Temizliği-2 Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:48 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Kulübe Temizliği-2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübe Temizliği-3
» Kulübe Temizliği-5
» Kulübe Temizliği :(
» Kulübe Temizliği - 6
» Kulübe Temizliği