Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexis ile macéra!

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:33 am

Gülümsedim.Alexis'in korktuğumu farketmesini istemiyordum.Alexis ile aramızda anlaşma yapmıştık.Afrodit kızının neler yapabileceğini gösterecektim ona.Ayrıca arkadaşlığımızıda derinleştirecektik.Ve macera...Labirente girecektik.Çoğu kişinin delirdiği yere...Umarım bende delirmezdim.Alexis'in yanına gidip elini tuttum ve labirentin girişine doğru gittik.İçeriye girdiğimizde içeriyi biraz gözledim.Birşey yoktu.Derin bir nefes aldım ve içeriye doğru ilerlemeye başladık.Derinlere gittikçe etraf kararmaya başlamıştı.Korkuyordum ama "Çok eğlenceli olacak." diye söyledim Alexis'e.

"Umarım delirmeden yırtarız." dedim.Ama bu dediğimin Alexis'in duyamacağı kadar sessiz söylemiştim.Biz öylesine yürürken etraftan sesler gelmeye başladı.Karşıdaki duvardan gölgeler gözüküyordu.Alexis'in kolundan ttum ve durdum. "Neler oluyor?" Diye sordum.Alexis güzel bir cevap vermek istiyor gibi görünüyordu.Ama bunu başaramadığı her halinden belliydi.Alexis "B-bilemiyorum." demekle yetindi sadece.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:59 am

Bulunduğumuz koridor sağa dönüşlüydü ve sağa döndüğümüzde korkunç bir şekilde hırlayan canavarlarla karşılaşacağımız kesindi. Lara'yla birkaç metre geri gittik ve "Ne yapacağız?" dedi. İçimden 'Arkamıza bakmadan kaçalım!' demek geçse de "Şu anda bizi görmüyorlar. Bu iyi... Burada olduğumuzu biliyor olamazlar, çünkü bilseler şu anda savaşıyor olurduk." dedim.
Olumlu anlamda kafasını salladı. Belindeki hançeri sıkı sıkı tutuyordu. Sırıttım. Aklıma çok iyi bir fikir gelmişti. Fısıldayarak "Αφύπνησης!" dedim ve boynumdaki kolye gümüş ok-yay takımıma dönüştü. "Onların dikkatini çekip önce oklarla vururuz. Eğer kalan olursa, sen hançerinle, ben oklarımla dalarız. Ne dersin?" dedim ve planıma vereceği tepkiyi bekledim.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:19 am

Gülümsemeye çalıştım. "Peki." Alexis'in tuttuğum bileğini bıraktım.Alexis,yavaşca duvara yaklaştı ve gölgeler yardımıyla canavarların nerede olduğunu anlamaya çalıştı.Canavarları hazırlıksız bir şekilde vurdu birtanesi.Canavalar bizi farketti ve üstümüze doğru gelmeye başladı.Çantamda hazır olarak bulundurduğum oklarımı çıkardım ve bana doğru gelen canavarları vurmaya başladım.Alexis'e baktım.Çoğu canavar ona gidiyordu.Yanına yaklaştım ve arkasından gelen iğrenç canarı okum ile vurdum.Sadece 3 okum kalmıştı.Bunları iyi kullanmalıydım.Bu yüzden çantama koydum ve hançerimi elime aldım. "Al sana sersem!" diye bağırdım ve canavarın sırtına çıktım.Ama canavarın sırtı çok pürüzsüzdü.Düşmeye başlıyordum.Bunu fırsat bilerek hançerimi sırtına sapladım ve geri alarak oradan uzaklaştım.Alexis'in üstüne çıkmaya çalışan canavarın yanına yaklaşmaya başladım.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 3:42 am

Canavarları bir bir haklıyorduk. Ancak çok fazlalardı ve zorlanıyorduk. Bu kadar çok olduklarını bilseydim, kesinlikle kolyemi bomba olarak kullanırdım. Gerçi hepsini uyultmak için harcayacağım güçle büyük bir ihtimalle revirlik olurdum ama artık iş işten geçmişti.
Canavarın biri arkadan darbe indirdi ve ben yere yapıştım. Tam, şimdi hapı yuttum, derken canavar toz bulutuna dönüştü. Şaşkınlıkla Lara'ya baktım. Hançerini canavara saplamıştı ve puff! Canavar toz olmuştu. Sırıttım ve "Teşekkürler. Sanırım Afrodit kızlarından korkmalıyım." dedim.
O da sırıttı ve "Olabilir." dedi. Yerden kalktım ve "Devam mı, tamam mı?" dedim. Şaşkın bir surat ifadesiyle "Tabii ki devam!" dedi ve gülerek ilerlemeye devam ettik.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 7:02 am

Açıkcası alexis'i kurtardığım için iyice havalanmıştım.Bu havamında hemen sönmemesini umut ediyordum.Önüme gelen kahverengi saçlarımı geriye attım ve etrafa bakmaya başladım.Kısık bir sesle "Unutma,labirent insanı delirtir,çok aşırıya kaçma." diye mırıldandım ve hançerimi sıkıca tuttum.Ne olur ne olmaz yinede işimizi sağlama almalıydık.

Birden önümüzden çiyaklamalar geldi.Ciyaklama sesi gittikçe bize yaklaşıyordu.Ama bunların ne olduğunu tahmin edemiyordum.Kartal,yarasa belkide devasa bir canavar.Hançerimi önüme aldım ve sallamaya başladım.Alexis'e döndüm. "Sence bunlar kim?"
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:09 am

İleriden ciyaklamalar geliyordu ve ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yoktu. "Bilmiyorum ama bizi seveceğini sanmıyorum." dedim. Bir dakika bile rahat bırakmıyordu canavarlar. Neden inmiştik ki biz buraya!?
Lara'yla temkinlice ilerlemeye başladık. Korkuyordum ama belli etmemeye çalışıyordum. İçimden 'En kısa sürede yakın dövüş silahı seç ve kullanmayı öğren!' diyerek kendimi azarlıyordum. Bu sırada karanlıktan göremediğimiz ciyaklayan şeyin ayak seslerini duyduk. Gittikçe yaklaşıyordu. Bir an Lara'yla göz göze geldik. Ben okumu o hançerini hazırda tutuyordu.
Karanlığın içinden fırlayan şeyi görünce ağzımız açık kaldı. Yarım saattir ciyaklayan ve ödümüzü kopartan şey bir insandı. Daha doğrusu üstü başı pislik içinde, saçları karmakarışık, elbiseleri yırtık bir kızdı. Lara lafı ağzımdan alarak "İyi misin?" dedi.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:12 am

Kız konuşmuyordu.Belki de bu kadar zaman böyle bir yerde yaşamak onu delirtmişti.Çantamdan el fenerimi aldım,belki de bir melezdi.Işığı melezin gözlerine tuttum.Kızın gözleri kamaştı.Korkuyordu.Onun yanına gitmek istiyordum ama açıkcası bende korkuyordum.'Kim bilir?Belkide rabirent bize oyun oynuyordur.' diye iç geçirdim.Ama kız çok kötü bir durumdaydı.Alexis'e ne yapacağız bakışı attım ama o benim bakışlarımı dikkata almayarak kızı daha çok içten taramaya başladı.Derin bir nefes aldım ve bir elim ile hançeri,diğer elimle kıza tutunmaya çalışıyordum.O ise Alexis'e dikkatle bakıyordu.Acaba birbirlerini tanıyorlarmıydı?Bir kıza birde Alexis'e baktım."Bu kızı tanıyormusun Alexis?" Diye sordum Alexis'e.O ise kıza bakarak bana cevap verdi. "Hayır...Belki." Açıkcası dediklerinden hiç birşey almamıştım ama anladığımı sanması için kafamı salladım ve Alexis ile kızın ortasında beklemeye başladım.Burada gerçekten ilginç şeyler yaşanıyordu!
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:27 am

Kız bana çok tanıdık geliyordu. Ama nereden tanıdığımı bir türlü hatırlayamamıştım. "Adın ne?" diye sordum. Cevap vermedi, sadece bana bakmaya devam etmekle yetindi. Lara "Ne zamandır buradasın?" diye sordu, ama ona da cevap vermedi. Sürekli bana bakıyordu ve açıkçası sinirim bozulmaya başlamıştı.
Lara'ya baktım ve "Ne yapacağız?" dedim. Kızı burada bırakamazdık. Ama hemen geri dönmek de istemiyordum.
Lara fısıldayarak "İlerleyelim, kim olduğunu bilmediğimiz birini kampa götüremeyiz. Önce kim olduğunu bulmamız lazım." dedi. Sonra kıza dönüp "Sana yardım edeceğiz. Ama bizimle gelmen gerek." dedi. Kız hâla tepki vermeden bana bakıyordu. Sinirle derin bir nefes aldım ve kızın gözlerine bakarak "Bak, kim olduğunu, neden burada olduğunu ya da bana neden böyle baktığını bilmiyorum. Tek bildiğim eğer buradan kurtulmak istiyorsan bana bakmayı kes ve bizimle gel." dedim.
Sözlerim anında işe yaradı ve kız bana bakmayı kesip beklemeye başladı. Şaşkınlıkla Lara'ya baktım, o da en az benim kadar şaşkındı. "Hadi, ilerleyelim." dedi. Kızın bizimle geleceğini tahmin etmesem de kız hemen yanımızda yürüyordu. Lara bana yaklaştı ve "Bu nasıl oldu?" dedi. "En ufak bir fikrim yok. Büyükonuş desem, Afrodit kızı olan sensin." dedim.
Lara aniden durdu ve coşkuyla "Belki de başka bir adı olan bir özel gücün vardır!" dedi. "Ne!?" diye çığlık attım. Tamam, labirentte çığlık atmak pek de akıllıca değildi ama bir özel gücüm olmasından bahsediyorduk. "Demin onunla konuşurken yaptıklarını tekrarla ve bir şey söyle." dedi. Kıza döndüm. Gözlerinin içine bakıp "Adını söyle." dedim. "Fleur." dedi. Korkuyla gözlerim büyüdü, kekeleyerek "İ-inanmıyorum!" dedim.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 6:36 am

Gülümsedim.Gerçekten özel gücü vardı,ve bu özel güç çok güzeldi.Derin bir nefes aldım ve Alexis'e döndüm. "İlerlemeliyiz." Alexis kafasını salladı.Kızın bileğinden tuttuğu gibi ileriye doğru çekmeye başladı.Ben ise ona şaşkınlıkla bakıyordum.Ama gerçekten durumumuz pek iç açıcı değildi.Eğer canavarlarla karşılaşırsak hiç iyi olmayacaktı çünkü biz daha kendimizi koruyamıyorduk bu kızı nasıl koruyacaktık? Ayrıca Alexis ile Fleur'un arasında garip bir elektrik oluşmuştu.Bütün bu garipliklerin zamanla düzeleceğini umuyordum.Derin bir nefes aldım ve Fleur ile Alexis'in peşinden gitmeye başladım.Aramızda çok fark olmaması gerekiyordu,yoksa onları kaybedebilirdim.Bu yüzden koşmaya başladım.Ama nedense onları bulamıyordum. "Alexis?" Diye bağırdım ama hiç bir iyi yanıt alamamıştım.Aksine,beni korkutan garip sesler duymaya başlamıştım.Ve daha kötü bir haber,bu kötü ses bana gittikçe yaklaşıyordu.Bu sesin Alexis ile Fleur'un sesi olmasını çok ama çok isterdim.

(Alexis,o ses senin olmasın çok eğlenceli olsun rp tamam mı? Very Happy )

Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 7:03 am

Labirentte ilerlerken birdenbire Fleur kolumu sımsıkı tuttu. Ona döndüğümde bakışlarında bir gariplik vardı. Ben tam ne olduğunu soracakken beni peşinden sürükleyerek solumuzdaki, benim fark etmediğim, bir koridora soktu. Hiçbir şey anlamamıştım ve "Ne yapıyorsun Fleur!?" dedim şaşkınlıkla. "İstenileni." dedi ve beni zorla sürüklemeye devam etti. Arkama dönüp Lara'ya baktım. Lara bizimle değildi! Durdum ve "Lara yok! Onu bulmalıyız!" dedim. Ama Fleur bir türlü beni bırakmıyordu. "Afrodit kızını boşver. Bana sen lazımsın." dedi. Şaşkınlıkla "Ne demek istiyorsun?" dedim.
Cevap vermeden beni çekiştirmeye başladı. Bense inatla olduğum yerde duruyordum. Kız o kadar zayıftı ki, ben istemediğim takdirde beni ilerletemiyordu. "Sana neden lazımım? Anlat." dedim gözlerine bakarak. Kız birden durdu ve "Babam öyle istiyor." dedi. Yine gözlerinin içine bakarak "Baban kim?" dedim. Cevabı kanımı dondurmuştu "Thanatos."
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 8:41 am

Çok ama çok korkuyordum.Ben...ben ne yapacaktım?Alexis'i nasıl bulacaktım?Umarım bulurdum.Yoksa burada delirip gidemezdim.Derin bir nefes aldım.Yapacak birşey yoktu.labirentte ilerlemeye başladım.Sesler birden kesildi.Kalp atışlarımı hissedebiliyordum.Seslerin kısılması iyi olsada yine de bana tehlike gibi geliyordu.Yapacak birşey yoktu.İlerlemeye başladım.Bir kaç dakika ilerledikten sonra birden karşımda birkaç tane kırmızı göz gördüm.Olduğum yerde çığlık attım.Çığlığım labirentte yankılanmıştı.Hızla geriye doğru koşmaya başladım.Önüme bakmıyordum.Sadece arkama...sadece arkama bakıyordum.O kırmızı gözlü geliyor mu diye.Birden bir kişiye çarptım.Bu kişinin canavar olmamasını umuyordum.Labirentin her tarafı canavarlarla çevrili olacak değildi ya.Karşıma gözlerim kısık karşımdakilere bakmaya çalıştım.Bu Fleur değil miydi?Ayağa kalktım.Üstümü silkeledim ve Elimi Fleur'un omzuna koymaya çalıştım.Ama birden düştüm.Bu gerçek değildi. "Harika hayal görüyordum,delirme noktasına geldim." Dedim ve etrafa bakmaya başladım.Neler oluyordu?Athena,Demeter,annem hatta Ares ile Hephaistos'a bile bu durumdan çıkmak için yalvarıyordum.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:28 am

Korkudan olduğum yerde kalakalmıştım. Ne çığlık atabiliyordum ne de hareket edebiliyordum. Şimdi kızın bana neden tanıdık geldiğini anlamıştım: Kız benim kuzenimdi! Yani, daha önce hiç görmemiştim ama bunun şu anda önemi yoktu. Kız beni babasına götürecekti, babası -yani amcam- Ölüm Tanrısı'ydı ve Lara kayıptı.
Korka korka aklımı kemiren soruyu yeni keşfettiğim gücümü kullanmadan sordum: "Neden?" Pis pis sırıttı ve "Öyle istiyor." dedi. "Peki, Lara nerede?" dedim. Amcam belki insafa gelirdi ve bana bir şey yapmazdı. Ama Lara aniden kaybolunca bizi aramaya başlarsa ve burada kaynolursa kendimi asla affetmezdim.
Sinirle gözlerine baktım ve "Lara'nın buradan çıkmasına yardım etmezsen seninle gelmem." dedim. Tekrar sırıttı ve "Pekala, dediğin gibi olsun kuzen. Ben ona yardım etmeye başladım. Şimdi, yürü!" dedi ve beni tekrar sürüklemeye başladı.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 3:21 am

Korkuyordum.Bu halde ne yapacaktım?Yere oturdum ve etrafa bakmaya başladım.Neden bilmiyorum ama üşüyordum.Ayağa kalktım.Olduğum yerde Alexis'i bulma şansım azalırdı.Koşmaya başladım.Ayak seslerim labirentte yankılanıyordu. 'Hayır,ölemem...ben ölemem.' Diye iç geçirirken birden karşımda bir canavar gördüm.Yine de bunu yenebilirdim.Hançerimi aldım canavarın arkasından sessizce yaklaştım ve zıplayarak hançerimi sırtına saplayıp geri aldım.Canavar hemen yere serildi ve ölmeden önce garip bir ses çıkardı.Bunun ne anlama geldiğini çözmeye çalışırken birden öldürdüğüm canavara benzeyen bir grup canavar gelmeye başladım. "Kahretsin!" Diye homurdandım ve geriye doğru koşmaya başladım.Alexis beni hemen bulmazsa bu canavarlara yem olabilirdim.Önümde iki bölüm vardı.Giderken birden kardeşımda Alexis ve ona ısınamadığım Fleur vardı. "Alexis!" diye bağırdım ve onun yanına koşarak sarıldım.Arkamdan da canavarların sesi vardı.Alexis daha anlamamıştı sanırım.Bana şaşkın gözlerle baktı. "Bu seste ne?" Gülümsemeye çalıştım ama açıkcası bunda başarılı olabilidiğimi sanmıyordum. "Opss..bundan sonrasını seveceğini sanmıyorum." Alexis birşey anlamamıştı ama biraz sonra feci bir şekilde anlayacağına emindim.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 5:55 am

Lara bizi bulmuştu. Hem çok mutlu olmuştum, hem de korkmuştum. Mutluydum, çümkü Lara'yla yine birlikteydik. Korkmuştum, çünkü manyak kuzenim beni Ölüm Tanrısı Thanatos'a götürecekti ve Lara'nın kaçması gerekliydi.
Tatlı (!) kuzenim Lara'ya bakıp sırıtıyordu. Lara'ysa seslerin geldiği tarafa bakıyordu. Ben de o tarafa baktım. 3 tane adını bilmediğim canavar geliyordu ve oldukça güçlü görünüyorlardı. Savaşmak çok zor olacaktı. Bu nedenle kolyemi çıkarıp canavarlara fırlattım. Patladı ve sis kalktığında canavarlar mışıl mışıl uyuyordu.
Lara ve Fleur bana şaşkınlıkla bakıyordu. Benimse başım dönüyordu. Canavarları uyutmak için çok güç harcamam gerekmişti. Arkamdaki duvara yaslandım ve gözlerimi kapattım. Lara "İyi misin?" dedi endişeyle. Fleur'sa "Gitmeliyiz." diyerek kolumdan tuttu. Gözlerimi açtım ve "İzin ver de iki dakika dinleniyim. Amcam biraz bekleyebilir, zaten her koşulda bir gün karşılaşacağız." dedim.
Lara bu manzaraya şaşkınlıkla bakıyordu. Açıklama gereğı duyarak söze başladım.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 9:39 am

"Lara...Bu benim kuzenim...Şey...O Thanatos çocuğu,ölüm Tanrısının çocuğu." Duyduğum bu kelimeyle birden irkildim.Fleur bana sakin bir şekilde bakıyordu.Sanırım artık bu olaylara alışmıştı.Geri çekildim.Alexis'i götüremezdi,buna izin veremezdim.Tanrım!Bir Afrodit kızı Thanatos kızına ne yapabilirdi ki? Derin bir nefes aldım ve Alexis'in koluna sarıldım.Onu götürecekse benide götürmek zorundaydı.Hey,belki de özel gücümü kullanabilirdim.Gözlerimi kapattım ve Fleur'un duygularına sızmaya çalıştım.Birden bacaklarım ağrımaya başladı.Neler oluyordu? Gözlerimi açıp kapattım,birden kendimi yerde buldum.Fleur kin dolu gözlerini bana dikti.Ürperdim,galiba duygularına sızdığıma anlamıştı. "Afrodit kızı,ne yaptığını sanıyorsun sen?" Bu bana doğrutulmuş bir soruydu ama ne diyeceğimi bilmiyordum.O yüzden bu soruyu pas geçtim ve ayağa kalkmaya çalıştım.Korkuyordum ve aydınlığı görmeyeli çok olmuştu.Güneşin,Apollon'un değerini şimdi anlamıştım.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 12:28 pm

Lara'nın üzerinde denediği şey ödümü koparmıştı. Kalkmasına yardım ettim ve kin dolu gözlerle sevgili (!) kuzenime baktım. "Manyak mısın sen?" dedim sinirle. Sırıtarak "Ah, hayır kuzen. Sadece benim üzerimde o aptal yeteneğini kullanmasının cezasını ödetiyorum." dedi. Sinirlerimi tepeme çıkarmaya başlamıştı. Kızı böyleyse amcam kim bilir nasıldı.
"Babamı daha fazla bekletmeyelim kuzen, beklemeyi hiç sevmez." dedi ve ilerlememi beklemeye başladı. Lara sıkı sıkı kolumdan tutuyordu. Ona döndüm ve "Lara, kampa dön. Amcamın derdi neymiş öğrenip geleceğim." dedim.
"Saçmalama! Kızı böyleyse kendisi kim bilir nasıldır. Bu işe birlikte girdik, birlikte çıkacağız!" dedi.
Bu işe onu bulaştırmak istemiyordum. "Lara, amcam bana bir şey yapmaz. Ama aynı şeyi senin için garanti edemem. Lütfen kampa dön." dedim. Amcamın bana zarar vermeyeceğinden emin değildim, sadece umuyordum. Ama Lara'yı uzak tutmanın tek yolu buydu.
"Sana neden zarar vermeyecekmiş?" dedi sinirle. Sırıttım ve "Hey, babamın ikiz kardeşinden bahsediyoruz! Babam benim ölümümü izler mi sence, ya da amcam babamı kızdıracak kadar aptal olabilir mi? Sanmam, büyük ihtimalle görev verecektir. Fleur bizi ayırdığına göre beni tek çağırdı demektir." dedim.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 7:23 am

Abartılı bakışlarımı Alexis'e daha sonra da Fleur'a çevirdim. "Tanrı aşkına Alexis,seni almadan bir yere gitmem!" Alexis'in elini daha çok sıktım ve meydan okuyan bakışlarımı Fleur'a çevirdim.Alexis olmadan bir yere gitmezdim.Alexis ne yapacağını bilemez bir halde gibi görünüyordu.Ama pes etmeyecektim.Ayağa kalktım,Alexis'in yanına gittim. "Ben olmadan hiçbir yere gitmeyeceksiniz." Fleur bana korkunç bir bakış attı.Onun bakışlarını görmezden gelerek Alexis'i kendime çekmeye çalıştım.Ama korkmuyor değildim.Ama son derece de inatçı biriydim.Ben ölmeden buradan yanlız çıkmalarına izin vermezdim. "Lara." Diye fısıldadı Alexis.Gelmemi istemediği he halinden belli oluyordu ama onun sözlerine kulak vermemeye çalışarak durdum.Bu sırada Fleur'un bakışlarına da bakmamaya çalışıyordum.Alexis derin bir nefes aldı ve bir bana birde Fleur'a bakarak konuşmaya başladı.Arada kaldığı her halinden belli oluyordu.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 11:56 am

Bu kadar inatçı olmak zorunda mıydı? Morpheus bile bana uyuz olurken Thanatos kim bilir neler yapardı! İçimden 'Baba, eğer beni birazcık önemsiyorsan, lütfen bize yardım et.' dedim, babamın duymasını umarak.
Lara'ya döndüm ve gözlerinin içine bakarak "Kampa dön." dedim. Arkadaşıma zorla bir şeyler yaptırmak istemiyordum, ama mecburdum. Lara sinirle bana baktı ve "İkimiz de birilerini etkimiz altına alıyoruz. Kısacası gücün bana işlemez!" dedi. Hay aksi! Elimdeki tek silahım da işe yaramamıştı.
Fleur "Ah, ne tatlı... Beni delirtmeyin! Babam beklemekten nefret eder!" dedi. 'Tamam' anlamında başımı salladım ve Lara'ya ters bir bakış atıp Fleur'un peşinden yürümeye başladım. Lara hemen yanımdaydı.
Bu işten nasıl kurtulabileceğimizi düşünürken birdenbire uykum geldi. O kadar ani olmuştu ki şaşkınlıktan olduğum yerde kalakalmıştım. Lara ve Fleur bana döndü. Sinirle "Neden durdun? Yürüsene!" dedi Fleur.
Üstüme çöken uykuya direnmeye çalışsam da dayanamadım ve olduğum yere yığıldım. Bu işi Morpheus'un yaptığını düşünüyordum. Böyle bir anda beni uyutabilecek tek kaçık oydu. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum.
Rüyamda bembeyaz bir yerdeydim. Etrafımda beyazlıktan başka bir şey yoktu. Bu sırada kaynağını bilmediğim bir ses "Sevgi... Bazen her şeyin anahtarı yakınınızdan gördüğünüz bir damla sevgide gizlidir." dedi. O anda bunun Morpheus'un işi olmadığını anladım, çünkü o bana asla yardım etmezdi.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 10:25 pm

Alexis'i sallıyordum.Ne olmuştu acaba? Fleur'a sinirle baktım. "Ona ne yaptın?" Fleur kin dolu bakışlarını bana çevirdi.Tanrım,onu ezmek istiyordum.Bunu nasıl yapabilirdim ki! En basit kelimeyi kullandım. "Git burdan." dedim sakin bir sesle.Fleur beni takmıyor,aksine "Babam çok kızacak." Diye homurdanıp duruyordu.Buna bir son vermek zorundaydı.Kendini beğenmişliği sinirim bozuyordu.Koluna sert bir yumruk attım.Sinirlendiğimde gerçekten çok fena olabiliyordum.Fleur koluna dokundu.Az da olsa onun canını acıtmıştım.Ama kötü haber,Ölüm kokusu burnuma kadar geliyordu ve bu hiç hoşuma gitmemişti.Çantamda parfüm olması için neler vermezdim ki! Tanrım, Alexis'in uyanması ve buradan gitmeyi çok istiyordum.Acaba Fleur'dan nasıl kurtulabilirdik?Neden Alexis gitmek istiyordu?Bunlar çok güzel sorulardı ama cevaplayacak kişi yoktu.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 6:47 am

Gözlerimi açtığımda karşımda endişeli bir Lara ve sinir küpü bir Fleur vardı. "Ah, Tanrılara şükür! İyi misin?" dedi Lara. "Evet iyiyim." dedim ve ayağa kalktım. Bu kadar çabuk kalkabilmeme şaşırmış görünüyorlardı. "Önemli bir şey değildi, sadece babamın tipik ziyaretlerinden biri." dedim. Yalan söylüyordum, ama Thanatos'dan kurtulmamızın tek yolu buydu.
Lara ve Fleur şaşkınlıkla bana bakıyorlardı. "Lara, hani babam arada rüyalarıma girer, ben ve kardeşlerimi ne kadar sevdiğini ve bizimle ne kadar gurur duyduğunu söyler ya, yine aynısını yaptı. Ama biraz zamansız oldu." dedim. Lara hiçbir şey anlamamış bir halde bana bakıyordu. Fleur'un göremeyeceği şekilde göz kırpınca salladığımı anladı ve "Hııı, yine rüya ziyareti demek. Baban çok nazik ve iyi bir Tanrı." dedi.
"Evet, öyle. Babam böyle ise amcam kim bilir ne kadar iyidir! Bize biraz ondan bahsetsene Fleur." dedim. Ben böyle deyince somurttu ve "Çok iyidir. Anlatmayı beceremem, hadi gelin görün." dedi ve ilerlemeye başladı.
Lara'yla peşine takıldık. Ama susmamıştık. "Acaba Thanatos babana benziyor mudur? İkizler ya..." dedi Lara. Ben de "Bilmem, sonuçta istedikleri görüntüye girebiliyorlar." dedim.
Bu sırada sabrı taşmış olan Fleur hızla bize döndü. "Babam Hypnos'a hiç benzemez. Büyük ihtimalle de sizi öldürecek. Defolun!" dedi.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:32 am

Şaşkınlıkla bir Alexis'e bir Fleur'a baktım.Ölüm Tanrısı'nın çocuğundan beklenmeyen bir iyilikti.Alexis'e baktım tekrar.Hala şoku atlamamış gibi görünüyordu.Derin bir nefes aldım ve elimi belime koydum. "Ama nasıl olur?Sen...Sen bizi babana götürmek istiyordun." Diye söylendim.Fleur beni takmamış gibi görünüyordu.Sessizliği bozan yine ben olmuştum. "Hadi gidelim,Alexis." dedim kolunu tutarken onu geriye doğru çektim.Ama Alexis yerinden hareket etmemeye çalışıyordu. "Ama...Ama...Sana kızmayacak mı?" Diye sordu Alexis şaşkınlıkla.Fleur cevap vermedi ama babasının ona çok kızacağına emindim.Belkide ceza verecekti.Büyük bir ceza...Fleur Alexis ile benim yanıma yaklaştı.Elini Alexis'in omzuna koydu. "Yolunuz açık olsun, kuzen." Dedi ve ardından kıkırdadı.Açıkcası yol boyunca Fleur'dan duyduğum ilk güzel cümleydi bu.Alexis'i zorla geriye doğru çekmeye çalıştım.Ardından Fleur'un tedirgin sesini işittim. "Labirentten çıkmanız için size yardım edeceğim."
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 4:29 am

Fleur'un bu kadar... Merhametli, evet doğru kelime, merhametli olduğunu tahmin etmemenin şaşkınlığıyla olduğum yerde kalakalmıştım. Hem bizi serbest bırakmıştı, hem de kaçmamıza yardım edecekti.
"Hadi, kararımdan vazgeçmeden düşün peşime." dedi ve bizi götürdüğü yolun tam tersine doğru yürümeye başladı. Biz de peşine düştük. Geçtiğimiz yollar eskisinden daha da karanlık görünmüştü gözüme. Lara da aynısını düşünmüş olacak ki "Biz gelirken buralar bu kadar karanlık değildi." dedi.
Fleur hiç istifini bozmadan "Değildi, çünkü sizi babama götürüyordum. Şimdi çıkışa götürdüğüm için kızgın. Korkutup geri döndürmeye çalışıyor." dedi. "Neden üzerimize canavar göndermiyor?" diye sordum. "Onun emrindeki canavarlar öldürür, bu nedenle kaçırma gibi durumlarda beni gönderir." dedi.
Onun için üzülmüştüm. Ben babamı birkaç rüya dışında hiç görmesem de, en azından onun gibi bir durumda değildim.
Bir süre sessizce ilerledik. Kimseden çıt çıkmıyordu ve etraf gittikç kararıyor, soğuyordu. En sonunda Fleur durdu ve "İşte geldik." dedi. Üzüntüyle "Fleur... Ben, özür dilerim. Babam bahsettiğim gibi biri değil." dedim. "Senin baban gibi değil, ama ikide bir rüyama girip gurur duyduğunu falan söylemez."
Buruk bir gülümsemeyle "Biraz önce rüyana giren o muydu?" dedi. Olumlu anlamda başımı sallayınca "O halde seni seviyor. Öyle olmasaydı yardım etmezdi." dedi.
"Evet, hadi görüşürüz." dedi ve yürümeye başladı. "Sen de bizimle gelmek ister misin?" diye seslendi Lara. Şaşkınlıkla döndü ve "Ciddi misin?" diye sordu. "Babanın kulübesi yok, ama bizim kulübede kalabilirsin." dedim.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 7:11 am

Fleur sevinçli gözlerini Alexis'e çevirdi.Hızla ona koştu ve sarıldı.Açıkcası duygulanmıştım.Fleur'un içinde hiç insanlık yok sanıyordum,yanılmıştım.O sadece mutlu değildi.Sevinmedim diyemezdim.Gerçi burada çok iyi geçindiğimiz söylenemezdi.Belki kampta iyi geçinebilirdik.Birden Fleur'un keskin sesi ile ilkildim. "Afrodit melezi,bana öyle bakmayı kes." Geriye ayağımı bastım ve Fleur'a baktım.Kollarını birleştirmiş,bana sinirle bakıyordu.Fleur'un bakışlarını görmezden gelmeye çalıştım ve Alexis'e baktım. "Tanrı aşkına,bu duygusal anı beğenmediğimi söyleyemem ama gitmeyecekmiyiz?" Diye sordum ve gittiğimiz yolu gösterdim.Alexis bana katıldığını göstermek için parmağını şıklattı ve Fleur'un kolundan tuttuğu gibi benim olduğum yöne,gittiğimiz yöne doğru çekmeye başladı.

Derin bir nefes aldım ve arada pek aralık olmaması,kaybolmam için koşmaya başladım.Fleur ile Alexis çok hızlı ilerliyorlardı.Kesin birkaç kilo vermişimdir diye iç geçirirken bir sesler gelmeye başladı.Derin bir nefes aldım.Açıkcası bu tür sesler duymaktan bunalmıştım.Alexis ile Fleur'un yanınlarına koştum ve durdurdum.Orta parmağımı dudağıma götürdüm ve 'Sessiz olun.' işareti vermeye çalıştım.Alexis ile Fleur durumu farketmiş olacaktı ki nefeslerini bile tutmuşlardı. "Kimin sesi?" Diye sordum Alexis ile Fleur'a.Fleur korkulu gözlerini bana dikti.Korktuğuma yemin edebilirdim.Fleur'un bu sesi kanımı dondurmuştu. "Babamın sesi."
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 7:50 am

Fleur'un ağzından çıkan iki kelime, bende kusma isteği uyandırmıştı. İçimden 'Neden amcamı kendim seçemiyorum?' diyerek "Ne yapacağız?" dedim. Bu genç yaşımda Ölüm'le burun buruna gelmek istemiyordum ve acilen bir plan yapmazsak tarih olacaktık.
Fleur bize döndü ve "Plan şu: Siz ikiniz kampa dönüyorsunuz ve ben de babamı sakinleştiriyorum." dedi. "Saçmalıyorsun!" dedi Lara. Sesi titriyordu ve bunun için onu suçlayamazdım. "Bakın, sizi bu işe ben bulaştırdım sayılır. Şimdi de temizleyeceğim." dedi. Düşünürmüş gibi yaptım ve "Tamam, o halde şöyle yapıyoruz: Lara yukarı çıkıyor. Ben de burada kalıp amcamın derdini öğreniyorum." umursamaz bir tavırla omuz silkip "Büyük ihtimalle bir görev verecektir. Beni neden tehdit olarak görsün ki?" dedim. Haklıydım, çünkü ben çaylaktım. Ne çok güçlüydüm, ne de çok çok zeki...
"Babamı tanımıyorsun. O her şeye takabilir!" dedi Fleur sinirli bir tonla. Lara'ya dönüp "Lara, kampa döner misin? Anlaşılan bir aile toplantısı yapılacak." dedim. Ellerini beline koydu ve "Avucunu yalarsın canım!" dedi. "Hiçbir yere gitmiyorum!"
Lara Adams
Lara Adams

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 5:47 am

Neden ayrılacaktık ki? Ben asla gitmezdim.Alexis'in amcasına güvenmiyordum.Onun kötü şeyler peşinde olduğuna emindim.Alexis bana inatla bakıyordu.Onun gözlerinin içine bakmamaya çalışarak konuşmaya başladım. "Umarım anlamışsınızdır,Alexis olmadan hiç biryere gitmeyeceğim." Alexis çaresiz bir şekilde Fleur'a döndü.İkisi de ne yapacaklarını bilmiyordu.Düşünmüş gibi yaptım ve onların yanlarına yaklaştım. "Kaçsak olmaz mı?" fleur ters ters bana bakmaya başladı.Bu kızın neler yapacağı hiç belli olmuyordu.Fleur bana döndü. "Saçmalama,babam buradan çıkmamıza izin verir mi sanıyorsun?" Haklıydı.Alexis'e döndüm.Arada kaldığı her halinden belli oluyordu.Derin bir nefes aldım ve korktuğumu göstermemeye çalışarak Alexis'in kolundan tuttum.Gittiğimiz yere onu itmeye çalıştım.Fleur'un üzgündü.Bunu hem gücümden,hemde yüz ifadesinden anlıyordum. "Görüşüz,kuzen.Görüşürüz..." Diye bir mırıltı duydum.Derin bir nefes aldım ve Alexis ile ilerlemeye devam ettim.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Alexis ile macéra! Empty
MesajKonu: Geri: Alexis ile macéra!   Alexis ile macéra! Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 7:49 am

İçimden okkalı bir küfür savurdum ve "Kampa dönünce Tanrıça Athena'ya Thanatos Kulübesi yapılıp yapılamayacağını soracağım!" diye homurdandım. Fleur'u burada bırakmak hiç hoşuma gitmiyordu. Amacam kim bilir ne ceza verecekti! Acilen kampa gelmesi gerekiyordu. En azından ona orada insan gibi davranılırdı.
Lara sakince "Anlıyorum Alexis, eminim bir şeyler yapılacaktır. Her gün yeni yeni kulübeler ekleniyor." dedi. "Umarım." dedim.
Bir süre sessizce ilerledik. Sonunda çıkışa vardığımızda bir an arkama baktım. Karanlıkta bir silüet görür gibi olmuştum. İçimden bir ses bunun Fleur olmadığını söylüyordu. Lara "Hey, iyi misin?" diye sorunca kendime geldim. "E-evet. Sadece, bir an bir şey gördüm sandım." dedim ve Lara'nın arkasından Labirent'ten çıktım.
Tekrar gökyüzünü görmek inanılmaz bir mutluluktu. Aslında buruk bir mutluluktu, çünkü hâla Fleur için üzülüyordum. Rüyamda onunla görüşmeye çalışmayı kafama koyarak sırıttım ve "İçimden bir ses bu maceranın bitmediğini söylüyor." dedim.

Lara'nın ekleyeceği bir şey yoksa rp bitmiştir!

Alexis ile macéra!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexis ile Macera^^
» Alexis Kwon
» Alexis Kwon
» Alexis ile Rpler
» Alexis Kwon