Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexis ile Macera^^

2 posters
YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Alexis ile Macera^^ Empty
MesajKonu: Alexis ile Macera^^   Alexis ile Macera^^ Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 4:54 am

Önceki gün Alexis ile sözleşmiştik beni kulübesine davet etmişti. Hiç düşünmeden kabul ettim.Yeni bir arkadaş edinmek ve onunla dost olmak kafama yatmıştı.Yolda müzüik çalarımla yürümeye başladım.Büyük adımlarla gidiyordum.Yolda hediye götürmediğim aklıma gelmişti. 'Ee ne yapacağım şimdi?' Yürümeye devam ettim aklıma avcılara uyacak bir şey gelmiyordu. Yanımda her zaman taşıdığım kurdelem vardı. Bu Alexis'e çok yakışacaktı. Hızlı hızlı yürümeye devam ettim. Sonunda Artemis Kulübesi'ne geldim. Kapıyı tıklattığımda kapıyı Satellite açtı ''Selam Satellite! '' ''Selam Coco! '' gülümsedi. ''Alexis içeride mi?'' diye sordum. ''Evet seni odasında bekliyordu.'' ''Tamamdır.'' Hemen içeri yöneldim. ''Haydi Alexis biraz dolaşalım.Ne dersin?'' sevinerek ''Tabii ki.'' dışarı çıktığımızda uzakta bir topluluk gördük. ''Bu da ne?'' diye sordu Alexis. ''Bilmiyorum ki!'' resmen afallamıştım. koşarak topluluğun yanına gittik.Kötü bir şey varmış gibiydi. Alexis ile birbirimize bakıp duruyorduk. Meraktan ve korkudan çatlayacaktık.Bu halde hediyeyi bile verememiştim...
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Alexis ile Macera^^   Alexis ile Macera^^ Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 5:46 am

Dikkatle kalabalığı inceliyorduk. Neredeyse tüm melezler buraya toplanmıştı. Kalabalıktan garip sesler yükseliyordu. Coco ile şaşkınlıkla kalabalığa yaklaştık ve bu kalabalığın nedenini öğrenmeye çalıştık. Herkesi ittirerek önlere doğru ulaştık. Bir kız "Ay ne kadar şiriin." dedi. Öne geldiğimizde kalabalığa bembeyaz yavru bir kedinin sebep olduğunu anladık. Tamam, kampta pek fazla evcil hayvan görmezdik ama bu kadar şaşılacak ne var anlamamıştım. Ama biraz daha yaklaşınca kedinin yaralı olduğunu fark ettim. Coco'ya "Hayvancağız yaralıymış !" dedim. Coco da görmek için yaklaştı ve "Ahh yazıık !" dedi. Sonra "Kimse yardım etmeyecek sanırsam ! " dedim. O da "Ee biz yardım edelim o zaman !" dedi ve öne atılarak yavaşça kediyi aldı. Bu yaptığı çok taktir edilecek birşeydi. Herkesten hayret sesleri yükselirken ben "Hadi, bizim kulübe daha yakın, kediyi oraya götürelim." dedim ve tekrar kulübeme doğru yürüdük.
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: Alexis ile Macera^^   Alexis ile Macera^^ Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:42 am

Küçük kedicik acısından miyavlıyordu. Patisine bastırınca ağlıyordu. Gerçekten çok üzülmüştüm. Hemen Alexis'den bir bez istedim. '' Bizde bez yok ! Aah inanmıyorum ! '' aklıma çok iyi bir fikir geldi. '' Sorun değil ! Bunu sana verecektim ama küçük kediciğe kısmetmiş.'' kurdelemi hemen kediciğin patisine sarmaladım. Bu Alexis'e tuhaf gelmişti sanırım. Alexis küçük kediye bir yoğurt kovası süt verdi. '' Küçük kediciği dışarıya salmamız gerek.'' artık kalabalık dağılmıştı. ''Ee ne yapıyoruz ? '' diye sordum. ''Bilmiyorum ki .'' Sehpanın üzerinde bir dergi buldum. '' Buldum !'' gülümseyerek. ''Evet ! Söyle bakalım Coco. '' heycanla. '' Film izleyebiliriz ! '' ''Hahah çok güzel bir fikir Coco '' hemen film rafına yöneldik. Filmi izledikten sonra ''Coco , benim de bir fikrim var'' ''Nedir Alexis ?'' merak etmiştim Alexis bana anlatıyordu ama hiç bir şey anlamamıştım ''Bir daha anlatır mısın Alexis ? ''
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Alexis ile Macera^^   Alexis ile Macera^^ Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 7:15 am

Filmimizi izledikten sonra aklıma bir fikir gelmişti.Birden heyecanlı heyecanlı Coco'ya anlatmaya başladım. Ama Coco'nun gözü biryerlere dalmış gibiydi. Öyle bakıyordu. Konuşmam bitince Coco ''Bir daha anlatır mısın Alexis ? '' dedi. Derin bir nefes aldım ve pencereyi açtım. Hafif hafif rüzgar esiyordu. Sonra "Kokuyu alıyor musun ? diye sordum. Coco bir nefes aldı ve "Mmm evet. Çilek kokusu..." dedi. Ben de sinsice "Peki çileği sever misin?" diye sordum.Coco "Evet çileğe bayıl...hey dur bir dakika ! Aklından neler geçiyor ?" diye sordu gülümseyerek.Ben de"Neler geçmiyor ki?" dedim. Coco da "Hadi dökül bakalım." deyince gülerek anlatmaya başladım:

"Melez kampına geldiğimden beri çilek kokularını duyuyorum ve her defasında tarlalar beni kendine çekiyor. Ama tek başıma gitmek de açıkçası beni korkutuyor. Tarlalardan çilek yemenin yasak olduğunu biliyorum ama orada bir sürü çilek var ! Aldığımız iki-üç taneyi kim fark eder ki ? Hem sen bir Hermes kızı olarak bu konuda deneyimlisin sanıyorum. Ne dersin biraz çilek yiyelim mi ?"
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: Alexis ile Macera^^   Alexis ile Macera^^ Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 11:05 am

Alexis'in bu fikri benim çok hoşuma gitmişti. Bir Hermes kızı olmama rağmen hiç çilek tarlalarına gidip , gizlice çilek toplamamıştım. '' Ee , ne duruyoruz o zaman ? '' Alexis iki - üç tane diyordu ama bir Hermes kızı olarak iki - üç tane ile yetinmemeliydim. '' Haydi Alexis hazırlan artık ! '' gülümseyerek ''Tamam ! '' hemen kulübeme doğru koşmaya başladım. Turuncu sırt çantamı aldığım gibi Artemis kulübesine ilerledim. Alexis'te beni bekliyordu.

Sonunda Çilek tarlalarına gelmiştik. İzinsiz çilek almaya hazırdım. Alexis hazır mı diye ona da sordum '' Hazır mısın Alexis ! '' kendimi çok güçlü ve hain hissediyordum. Ama amacımız sadece bir çanta dolusu çilek çalmaktı...

RP BİTMİŞTİR !

Alexis ile Macera^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexis ile macéra!
» Alexis Kwon
» Alexis Arıyor.
» Alexis Kwon
» Alexis Kwon